Keep Respect

  • Příspěvky: 720
  • Obdržená poděkování 29

Odpověděl Dr.Pilulkin pro téma Keep Respect

JinT napsal: Doktore to zní dobře. Doufám, že výsledek bude něco jako Stepfortské paničky...
Chtěl jsem se zeptat jaký kus Kláry budeš potřebovat a jestli si potom půjde objednat jeden model. Prosím už s odladěnými problémy. Hlavně to nikde nerozhlašuj ať po tobě někdo neskočí víš jak dopadl ten tvůj zdroj.


Je vidět, že jsi pokrokový. No a s tím kusem Kláry - půjč mi ji celou, já ji otestuju, a pak si uříznu, co bude potřeba. Eddie mi zítra taky přiveze Kristýnu celou, tak to rozjedem.
:evil: B)
24. čvc 2014 11:39 #11

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Keep Respect

No tak ti nevím když jsi to tady vykecal tak to buď nepřijedou nebo u tebe nebudou nic jíst ani pít :evil: s tím půjčením kláry taky nevím. Musel bych nejdřív vidět nějakou tvojí práci aby jsi se jen nevytahoval a já ti půjčím Kláru a skutek utek. Takhle vyčůranej umím být taky... :evil:
Tak se držte a bacha na Matušky.
Honda CBF 1000 RS:)
24. čvc 2014 21:35 #12

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72

Odpověděl Malp pro téma Keep Respect

JinT - koukám ,že nejenže upravuješ CBFko ,ty ses ještě s "lékařem" vrhnul na klonování a podobný pokusy na svém milém stvoření :woohoo:
24. čvc 2014 22:04 #13

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Keep Respect

Ahoj Malpe
Hele já do toho asi nepujdu myslím, že si tahá triko a bude to jen nějaká pokoutná řezničina... :evil: Buh ví co by mi vrátil. Asi si budu muset zvyknout a zůstat u toho co mám. Záruka už je dávno pryč takže ani vrátit nejde a přes drobné mouchy funguje vcelku obstojně. To s CBF-kou to bylo horší ale už je taky skoro dle mejch představ :woohoo:
Honda CBF 1000 RS:)
25. čvc 2014 08:32 #14

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.743 sekund