LUHAČOVICE 2014

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

LUHAČOVICE 2014 vytvořil uživatel Hodys

Ahoj všem. Načnuli jsme to už ve Slovinsku a padl termín 26.9 - 28.9. což je ideální stav , není to ani moc daleko a, ani moc blízko od setkání ve Slovinsku , zároveň to není ani příliš pozdě , že by už padal sníh :) Takže termín bych nechal zcela nedemokraticky takto , protože času není nazbyt :) Pokoušel jsem se dovolat Luhamotovi ale jeho číslo už neexistuje , tak snad se nám ozve tady přes web. Zařizování místa se ochotně ujal Keith a zavolal do kempu co jsme byli vloni ale bohužel je tam nějaká akce a nabídli nám jen malé základní chatky místo naší luxusní a ty moc nevyhovují :) a tak Keith shání náhradní řešení a zítra s ním budu volat a snad brzy najdeme vhodný kemp do okruhu několika kilometrů od Luhačovic .... pisněte prosím kdo má zájem jet kvůli počtu , místo upřesníme datum je dané já tam budu už v pátek večer a podle toho co někteří říkali nebudu sám takže program bude klasický v pátek posedíme s těmi kdo to stihnou dojet večer a zbytek dorazí ráno , pak v sobotu vyjížďka obídek někde pospolu večer klasický dýchánek a ráno v neděli pizzerie Luhačovice s výbornou kuchyní a odjezd prostě nic nového pod sluncem jako vždy... nevím jak to bude s letištěm to záleží jak a zda se ozve Luhamoto :)
04. zář 2014 22:55 #1

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 301
  • Obdržená poděkování 70

Odpověděl žil pro téma Re:Re: LUHAČOVICE 2014

Jo urcite prijedu v Pátek teda pokud se nic nepodelaB)
04. zář 2014 23:28 #2

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Re:Re: LUHAČOVICE 2014

žil napsal: Jo urcite prijedu v Pátek teda pokud se nic nepodelaB)


dáme zase cestu spolu? teda pokud nevadí že Tě budu zdržovat znáš můj podivný styl jízdy :) :) :)
04. zář 2014 23:45 #3

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Re:Re: LUHAČOVICE 2014

Pokud se nic nepodělá krásně řečeno tak mi s Klárou jedem v Pátek a pokud né děláme zálohu pro padlé kamarády :woohoo:
Honda CBF 1000 RS:)
05. zář 2014 05:46 #4

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Re:Re: LUHAČOVICE 2014

Hele na toho Hodyse bacha hlavně v obcích on má konstantní rychlost 75km/h, ale udržuje ji i v obci a policie to nechápe... Takže radím v obci ho nechat jet za obcí dojet. :evil:
Honda CBF 1000 RS:)
05. zář 2014 05:47 #5

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Re:Re: LUHAČOVICE 2014

JinT napsal: Hele na toho Hodyse bacha hlavně v obcích on má konstantní rychlost 75km/h, ale udržuje ji i v obci a policie to nechápe... Takže radím v obci ho nechat jet za obcí dojet. :evil:


většinou dojet předjet a ujet a nechat zmoknout že ? :) :laugh: :cheer:
Poslední změna: 05. zář 2014 08:57 uživatelem Hodys.
05. zář 2014 08:56 #6

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 918
  • Obdržená poděkování 97

Odpověděl boco818 pro téma Re:Re: LUHAČOVICE 2014

No.... zda sa ze to zase dopadne tak ako som sa obaval... prave ten vikend sa mi to nehodi, mam byt vtedy v Zahrebe... nespravite to vikend predtym? (19-21.9)?
05. zář 2014 08:58 #7

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 301
  • Obdržená poděkování 70

Odpověděl žil pro téma Re:Re: LUHAČOVICE 2014

Hodys napsal:

žil napsal: Jo urcite prijedu v Pátek teda pokud se nic nepodelaB)


dáme zase cestu spolu? teda pokud nevadí že Tě budu zdržovat znáš můj podivný styl jízdy :) :) :)



mne a zdržovat? vždyť já jet rychle ani neumím :laugh: domluvíme se než pojedem B)
05. zář 2014 09:10 #8

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 720
  • Obdržená poděkování 29

Odpověděl Dr.Pilulkin pro téma Re:Re: LUHAČOVICE 2014

Čaute bajkeři.

I když jsem na Luhačky už tři roky natěšenej, tak vzhledem k tomu, že oba víkendy před tím jsem mimo domov, moc pozitivně to nevidím. Ale zázraky se někdy dějí a kdyby to vyšlo, tak se případně klidně vyspím u někoho v chatce na podlaze.
05. zář 2014 09:37 #9

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Re:Re: LUHAČOVICE 2014

Vzhledem k tomu, že se řeklo žádná demokracie já bych doplnil neúčast se neomlouvá... :woohoo: Za mě zatím oba víkendy OK ale chápu, že se už hledá ubytko a tak něco přehazovat je problém.

Jinak Doktore je prakticky stoprocentní jistota, že bude pršet a tamní mlhy jsou srovnatelné třeba s Italskou mlhou na Gavia Pass takže potkáš dobrou partu a navíc se v podstatě podíváš jak to vypadá ve světě... Pokud výjde okno bez deště na letiště bude to supr bonus a jestli k tomu bude ještě trochu zima tak to nebude mít chybu. :whistle:
Honda CBF 1000 RS:)
05. zář 2014 10:43 #10

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.634 sekund