LUHAČOVICE 2014

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma LUHAČOVICE 2014

jinak naprostej respekt a obdiv Bruty takhle skákat to je paráda já skočil jednou na bmx trati s endurem,mají tam opačné nájezdy které nakopávají a pamatuju si jak jsem komicky běžel za motorkou která jela po předním blatníku po zemi a pak jsem hodil držku :laugh: založíme tady sekci enduro cross :laugh:
Poslední změna: 13. říj 2014 11:02 uživatelem Hodys.
13. říj 2014 11:01 #221

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma LUHAČOVICE 2014

Já jsem pro, Enduro a cross, ale až potom co mi odoperujou to koleno co jsem si zk...vil na enduru... Když mě sousedi lákali na bezpečný moto ježdění na trati :evil:
Luhamoto měl smáznout tu první origo fotku a nechat tam jen to přetáčení myslím, že by bruty sama koukala co umí... Tyhle finty jsou supr přesto se budu na dále držet jen na prašných cestách a v bahně..... a snad to koleno do důchodu vydrží.

Takže příští vyjížďka v okolí Třebíče bude Offmoto?
Já jsem v podstatě připraven..., známej má ještě vidlice z KTM Adventure tak už jen nějak zvednou zadní kolo a přehodit protektoráty a jedu na CBF i na trať :woohoo:
Honda CBF 1000 RS:)
13. říj 2014 17:17 #222

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma LUHAČOVICE 2014

JinT napsal: Já jsem pro, Enduro a cross, aTyhle finty jsou supr přesto se budu na dále držet jen na prašných cestách a v bahně..... a snad to koleno do důchodu vydrží.

Takže příští vyjížďka v okolí Třebíče bude Offmoto?
:woohoo:


vyjížďku beru ale popravdě tipuju to na bahně , v dešti se nepráší :) (promiň Jindro já musel :) )

to se ví že koleno bude ok do důchodu máš ještě moře let jsi mladý kluk
13. říj 2014 18:05 #223

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma LUHAČOVICE 2014

Dobře ale bude hezky svině rejou.... jinak Hondys mažu tě ze seznamu...
Jo mimochodem už jsi v pořádku já jestli ti náhohou nestojí před vchodem stan a nenavštěvují tě maníci v kupuci kvůli EMBOLE :woohoo: sorry já taky musel.
Honda CBF 1000 RS:)
13. říj 2014 18:10 #224

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma LUHAČOVICE 2014

JinT napsal: Dobře ale bude hezky svině rejou.... jinak Hondys mažu tě ze seznamu...
Jo mimochodem už jsi v pořádku já jestli ti náhohou nestojí před vchodem stan a nenavštěvují tě maníci v kupuci kvůli EMBOLE :woohoo: sorry já taky musel.


už chodím i na vycházky takže budu zas ok brzy jen motorku už letos neproženu :) dobrá věta svině rejou :laugh: :laugh: :laugh: naštěstí embola (pěkný překlep díky bohu )neexistuje :laugh: leda by to byla nemoc majitelů embéček nebo mercedesů mb :laugh:
Poslední změna: 13. říj 2014 18:39 uživatelem Hodys.
13. říj 2014 18:36 #225

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma LUHAČOVICE 2014

To buď v klidu EBOLU bych ti nepřál Hondys taky nebyl překlep :woohoo:
Honda CBF 1000 RS:)
13. říj 2014 19:34 #226

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma LUHAČOVICE 2014

JinT napsal: To buď v klidu EBOLU bych ti nepřál Hondys taky nebyl překlep :woohoo:



to si hodnej :) až to půjde hoď sem fotky tvýho endurka
13. říj 2014 19:42 #227

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 669
  • Obdržená poděkování 11

Odpověděl tirak.cz pro téma LUHAČOVICE 2014

Zajímá se tu ještě někdo o Luhačovice 2014, nebo se to tu už komplet zvrhlo? B) Ještě že máme web rozdělenej na témata, potom se nemůže stát, že v A debatujeme o B. Protože kdyby jo, a četl to tu nějakej novej adept co to tu nezná, mohl by si lehko myslet, že tu máme pěknej bordel, no ne? :whistle:

Hele, přeskočil jsem 400 komentů, Hodys, jsem ti na 50% v patách B)
Odesláno z vlastní Nokie 3110 prostřednictvím mojí pravé ruky ;) Seru na Tapatalk :)
Poslední změna: 13. říj 2014 23:14 uživatelem tirak.cz.
13. říj 2014 23:13 #228

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma LUHAČOVICE 2014

tirak.cz napsal: Zajímá se tu ještě někdo o Luhačovice 2014, nebo se to tu už komplet zvrhlo? B) Ještě že máme web rozdělenej na témata, potom se nemůže stát, že v A debatujeme o B. Protože kdyby jo, a četl to tu nějakej novej adept co to tu nezná, mohl by si lehko myslet, že tu máme pěknej bordel, no ne? :whistle:

Hele, přeskočil jsem 400 komentů, Hodys, jsem ti na 50% v patách B)



Myslíš naše lázeňské téma z kterého se postupně stalo téma o motocrosu :laugh: novej adept si holt počte a musí to vzít od začátku :)

myslím že mě hravě doženeš :laugh:
Poslední změna: 14. říj 2014 11:20 uživatelem Hodys.
14. říj 2014 11:19 #229

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma LUHAČOVICE 2014

přísahal bych že tohle je natočený na letišti v Luhačovicích nebo přesně Biskupicích u Luhačovic :laugh: je to hodně podobná krajina i letiště tak hoši kdo z Vás to je na té mašině ? přiznejte se je to parádní co předvádí :laugh: :laugh: :laugh:
14. říj 2014 17:40 #230

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.939 sekund