Jakou by jste vybrali?

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Re:Jakou by jste vybrali?

Coveče při treningu slalomu a v kopcích když jedeš v páru to poznáš velice brzo :woohoo: ale spíš mě vadil boční stojánek... ten už jsem zvednul a teď je to OK... Jinak o centrálu už jsme tady témata řešili mám i pěkná videa jak Ernest sám kreslí v zatáčce po zemi. Osobně se snažím už tolik motorku pod sebe netlačit a spíš vysedat, ale vlna na silnici se najde a ty naše stroje jsou spíš na dva Japonce než pořádný Čechy... Teď jsem přitvrdil pružinu a motorka je vyšší tak uvidím až bude pořádné testování... :evil:
Honda CBF 1000 RS:)
17. dub 2015 18:23 #41

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 669
  • Obdržená poděkování 11

Odpověděl tirak.cz pro téma Re:Jakou by jste vybrali?

Počkej až budete tři, přiděláš sajdu, a máš po škrtání :-)
Odesláno z vlastní Nokie 3110 prostřednictvím mojí pravé ruky ;) Seru na Tapatalk :)
20. dub 2015 00:42 #42

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Re:Jakou by jste vybrali?

Sajdu už máme na VF750C2 magna.... ale pokud to pujde tak na sajdě jezdit nebudu... :woohoo:
Honda CBF 1000 RS:)
20. dub 2015 21:25 #43

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 543
  • Obdržená poděkování 33

Odpověděl Eddie75 pro téma Jakou by jste vybrali?

Já v centrálu nevidím problém. Modří vědí, že se se stupačkama moc nemažu, na okruhu jsem škrtnul i padákem. Ale centrálem ještě nee, ani na okruhu, ani na gymkhaně.
Praha 4 - CBF 600S 2004
23. dub 2015 16:29 #44

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 918
  • Obdržená poděkování 97

Odpověděl boco818 pro téma Jakou by jste vybrali?

Zavisi aky mas padak... ja som skrtal naraz padak aj bocny stojan. Niekde som to tu pisal
23. dub 2015 20:14 #45

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Jakou by jste vybrali?

Eddie ty ty jsi na sosnove skrtal vším záleží jak jedes a jaký je terén a pokud motorku trochu naslapes pro sebe tak to je hned já se ted po poslední sosnove hlidam a snažím se víc vysedat... A ted jsem zvedavej ale krom zkrácení se mi nechtěně podařilo moto zvýšit... Což nebylo v plánu takže mám ted tak trochu enduro :evil: az se k vrátí z brzdy chystam se na letiště a pokusim se jít do extrému a uvidíme jestli si skrtnu půjde stojan dolu ale je ted krátký... Moto stoji na centrálu i na kolech... :angry:
Honda CBF 1000 RS:)
23. dub 2015 22:37 #46

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.558 sekund