Ecce Homo

  • Příspěvky: 669
  • Obdržená poděkování 11

Ecce Homo vytvořil uživatel tirak.cz

V neděli 12.07. se pojedu kouknout na trať Ecce Homo do Štenberka. Jen tak se podívat, trochu povozit, zablbnout, přidáte se někdo? Závody do vrchu byly vždycky moje krevní skupina B)
Odesláno z vlastní Nokie 3110 prostřednictvím mojí pravé ruky ;) Seru na Tapatalk :)
09. čvc 2015 18:09 #1

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 720
  • Obdržená poděkování 29

Odpověděl Dr.Pilulkin pro téma Ecce Homo

Ještě včera jsem plánoval na zítřek cestu k Rýmařovu, ale osud tomu nechtěl, takže pojedu asi maximálně do háje... Stejně bych se vracel domů už v sobotu, takže Ecce Homo musí počkat.
Poslední změna: 09. čvc 2015 22:48 uživatelem Dr.Pilulkin.
09. čvc 2015 22:47 #2

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Ecce Homo

.



Tady by sis užil Tiraku letos tam jel i tvůj tahač. :) přeji pěkné závody ať si to uzijes
Poslední změna: 09. čvc 2015 23:18 uživatelem Hodys.
09. čvc 2015 23:16 #3

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 669
  • Obdržená poděkování 11

Odpověděl tirak.cz pro téma Ecce Homo

Já se z toho poseru. odpo jsem tu najížděl nějaký kilometry "na uklidnění" ;) , a že zkusím jak funguje kamera. projel jsem asi tíhodinový okruh, pohoda, pak přijdu dom, a že kouknu na video. No a v ten okamžik jsem si všiml, že jsem tu kameru přepnul na foto, a ne na video. :angry: Tak aspoň mám mrak fotek, a důvod jet znova B)
Jo a krom toho jsem taky vyzkusil motorku. Ta má naštěstí jen jeden program, funguje v pohodě :evil:
Odesláno z vlastní Nokie 3110 prostřednictvím mojí pravé ruky ;) Seru na Tapatalk :)
12. čvc 2015 17:31 #4

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 669
  • Obdržená poděkování 11

Odpověděl tirak.cz pro téma Ecce Homo

Já se z toho poseru. Odpo jsem tu najížděl nějaký kilometry "na uklidnění" ;) , a že zkusím jak funguje kamera. projel jsem asi tříhodinový okruh, pohoda, pak přijdu dom, a že kouknu na video. No a v ten okamžik jsem si všiml, že jsem tu kameru přepnul na foto, a ne na video. :angry: Tak aspoň mám mrak fotek, a důvod jet znova B)
Jo a krom toho jsem taky vyzkusil motorku. Ta má naštěstí jen jeden program, funguje v pohodě :evil:

No a Ecce Homo zůstalo na jindy, na to nemá smysl jezdit sám .....
Odesláno z vlastní Nokie 3110 prostřednictvím mojí pravé ruky ;) Seru na Tapatalk :)
12. čvc 2015 17:33 #5

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 518
  • Obdržená poděkování 85

Odpověděl keith pro téma Ecce Homo

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :laugh: :laugh: :lol: ...ach ta technika

My stále čekáme na gumy a už mě to pěkně štve..týden a nic. Aspoň jsem vytáhl oře s jednou volskou silou, ale žere to jak prase a hovno jede, tak to zase zaparkuju a nechám na příští rok :-).
chro chro
13. čvc 2015 07:45 #6

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.795 sekund