Moto trasy - neoficialni test

  • Příspěvky: 924
  • Obdržená poděkování 44
Uz mnoho let (snad uz 4 roky!) pomaloucku a postupne pripravuji web o zarucenych moto trasach, s mapami, fotkami a s moznosti hodnoceni tras motorkari. V databazi je v tuhle chvili k devadesati trasam a uz by to mozna mohlo byt i pro nekoho uzitecne. Proto bych vas chtel pozadat o takove male neoficialni zkouknuti a vasi (samozrejme milou a jemnou a konstruktivni) :-) zpetnou vazbu. Web najdete na adrese www.moto-trasy.cz, komentare prosim sem do tohoto vlakna. Diky moc!
Praha - CB 1300 SA (2008)
CBF 1000 ABS (2006)
www.vanisti.cz
Poslední změna: 25. kvě 2016 16:29 uživatelem Pacous.
25. kvě 2016 16:25 #1

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 388
  • Obdržená poděkování 47

Odpověděl Kevvin pro téma Moto trasy - neoficialni test

Tak jsem to zkouknul ...zajímavé trasy, ale třeba z Karlovarska je tam jen jedna a přitom já bych o takových pěti trasách věděl. Jen jsem nezjistil, jestli tam jdou vložit/poslat
CBF 600 S 2008
25. kvě 2016 19:37 #2

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Moto trasy - neoficialni test

Hele je to asi těžké jak popsat ideálně trasy tak aby navazovali zda dělat okruhy nebo jen jednosměrky...
Když to porovnám s průvodci třeba z Alp tak je to slabí hodnotím jen podle Krkonoš a Jizerek opravdu jen asi 4trasy to je asi hodně málo... Ikdyž musím přiznat, že ty co tam jsou bych tam nechal o tom žádná...
Honda CBF 1000 RS:)
25. kvě 2016 22:04 #3

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 81
  • Obdržená poděkování 6

Odpověděl Lava pro téma Moto trasy - neoficialni test

Mě se to docela líbí :-) Je to v začátcích, tak je jasný, že tam nemůže být "každá zatáčka". Předpokládám, že se budou trasy stále doplňovat a ideálně i aktualizovat (myšleno třeba v komentářích od uživatelů - uzávěra, cena, nový povrch atd...).
Zároveň doufám, že tam těch tras zase nebude až moc.... Většina z nás už má něco najeto, takže tam dávat "hezký sjezd z dálnice" fakt nemá cenu. Tak držím palce ať se to rozjede!
26. kvě 2016 09:34 #4

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 924
  • Obdržená poděkování 44

Odpověděl Pacous pro téma Moto trasy - neoficialni test

Diky za vstupy! Poporade...

1) Pokud mas nejake tipy z KV kraje, urcite posli. Nejlepsi by byl nejaky kratky slovni popis a odkaz na trasu v gmaps. Ja z toho pak vytvorim ten KML fajl, ktery potrebuju.
2) Alpy - jsou hodne slabe pokryte a vim to. Chtel jsem primarne pokryt cesko a v Alpach jsem dal hlavne to, co jsem sam projel. S planovanim dalsich svych cest postupne rozsiruju. :-)
3) ....sam vis, jak dokaze byt sjezd z dalnice uzasny po nekolika hodinach stravenych cestou rovne... :-)
Praha - CB 1300 SA (2008)
CBF 1000 ABS (2006)
www.vanisti.cz
26. kvě 2016 11:25 #5

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Moto trasy - neoficialni test

No pokud to umíš upravovat tak ti z krkonoš taky trasy doplním a možná přidám i něco KV kraj :woohoo: :woohoo:
Taky na vysočině okolo Bystřice a Ždáru znám hodně cest...
Honda CBF 1000 RS:)
27. kvě 2016 19:01 #6

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 924
  • Obdržená poděkování 44

Odpověděl Pacous pro téma Moto trasy - neoficialni test

Pojdme do toho. posilejte! Tedka se snazim doplnovat trochu ty Alpy. Ty jsou ostudne :-)
Praha - CB 1300 SA (2008)
CBF 1000 ABS (2006)
www.vanisti.cz
27. kvě 2016 20:57 #7

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 388
  • Obdržená poděkování 47

Odpověděl Kevvin pro téma Moto trasy - neoficialni test

Trochu z Česka ... moto česko
CBF 600 S 2008
02. zář 2016 15:36 #8

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Moto trasy - neoficialni test

No kluci to je právě ono já si musím najít čas a poslat Vám opravdu ty dobré cesty v Krkonoších tyhle mapy to je na prd...
Mezi náma v Krkonoších jedna cesta a ještě na Mísečky tankodrom... začátek super... ovšem tady jsou lepší terény to samé v Jizerkách.. no prostě pokud sem tak určitě důkladněji vybrat trasu....
Honda CBF 1000 RS:)
02. zář 2016 16:27 #9

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Moto trasy - neoficialni test

Četl jsem Tu o žďárskych cestách , jak psal Jin T , a nedávno jsem jel pro veterána do městečka Skuteč , a byly tam nádherné cesty v okolí , cestou ku Třebíči přes Sněžné a Nové město na Moravě určitě o tom poreferuji a rád bych tam uspořádal sraz v příštích letech nebo jen setkání v sezóně třeba mezi jarním srazem a Luhačovicemi .... mluvili jsme o tom s Katkou , která by ráda uspořádala setkání tak jsem nabídl že vymyslím trasy a nejpozději v roce 18 by to mohlo být :-)
05. říj 2016 18:47 #10

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 1.055 sekund