Prosba o radu

  • Příspěvky: 669
  • Obdržená poděkování 11

Odpověděl tirak.cz pro téma Prosba o radu

A ze seznamu se to vrátilo zpět, že prý recipient failed. Tož to ti fakt nepomůžou, udělej si pořádný mail.
Odesláno z vlastní Nokie 3110 prostřednictvím mojí pravé ruky ;) Seru na Tapatalk :)
02. čvc 2016 21:06 #11

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 45
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl stringo pro téma Re:Prosba o radu

Nemám to ani na seznamu (to se ti vrátilo z obou mnou používaných mailů) a ani na pracovní Outlook mail... založil jsem si i gmail.

janantosovsky(zavináč)gmail.com

Nebude chyba někde u těch příloh? Já normálně všechny dříve uvedené maily používám, fakt nevím kde je chyba..
Poslední změna: 03. čvc 2016 08:39 uživatelem stringo.
03. čvc 2016 08:39 #12

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 669
  • Obdržená poděkování 11

Odpověděl tirak.cz pro téma Prosba o radu

Poslal jsem jednu fotku na gmail, napiš jestli přišla. A kdybys mi do SZ napsal tel č, bylo by to bývalo ještě rychleji ;)
Odesláno z vlastní Nokie 3110 prostřednictvím mojí pravé ruky ;) Seru na Tapatalk :)
03. čvc 2016 16:12 #13

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 45
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl stringo pro téma Re:Prosba o radu

Kdyby si fotky dal sem, tak by to bylo ještě rychlejší :)

Já nemám doma signál, musel bych někam nad vesnicí s motorkou a tu mám rozebranou, proto pro mě volání je k ničemu, když nemůžu bejt u motorky s telefonem...

Jo ta jedna fotka na gmail došla ;)
Poslední změna: 03. čvc 2016 18:39 uživatelem stringo.
03. čvc 2016 18:36 #14

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 669
  • Obdržená poděkování 11

Odpověděl tirak.cz pro téma Prosba o radu

Začíná se nám to točit kolem, když si přečteš první odpověď, je tam napsáno, že s vložením fotek sem mám problém. Jak budu někde na WiFi, na posílám ti tam zbytek.
Odesláno z vlastní Nokie 3110 prostřednictvím mojí pravé ruky ;) Seru na Tapatalk :)
03. čvc 2016 22:01 #15

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 45
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl stringo pro téma Prosba o radu

Jasný, já vím že jsi to psal, jen konstatuji, že by to byla nejrychlejší cesta (kdyby ti to šlo vložit sem). Až budeš mít možnost, budu rád za zaslání. Doufám, že už mi to pomůže vyřešit můj problém... přitom se mi to zdálo tak triviálně jednoduché, když jsem hadice vytahoval z držáku ven :)
04. čvc 2016 01:47 #16

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 669
  • Obdržená poděkování 11

Odpověděl tirak.cz pro téma Prosba o radu

Jo, vono ven to jde vždycky prima . Do večera to máš v mailu. A nebo že bys to nechal do podzimních Luhaček, a tam to poladíme. Ale fotky ti dnes pošlu.
Kdysi jsem rozdělávat brzdové třmeny, ven šel pístek též dobře. Ale zpátky, to byl porod ;)
Odesláno z vlastní Nokie 3110 prostřednictvím mojí pravé ruky ;) Seru na Tapatalk :)
04. čvc 2016 08:09 #17

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.449 sekund