Řízení pod vlivem THC

  • Příspěvky: 1
  • Obdržená poděkování 0
Tak kámoš na to nakonec dojel, já mu to říkal. Dal si před jízdou trochu trávy a prej, že je to v pohodě. No co čert nechtěl, tak ho chlupatý zastavili a ať se prý podrobí testu, od to odmítl, takže mu na místě strhli 7 bodů za řízení pod vlivem (i když to nedokázali) a dali mu 30 tis. Kč pokutu. Tak jsme tu smůlu šli večer zapít :D Teď jsem koukal na kralmotoru.cz/media/thc-v-krvi-za-volantem , kde píšou, že když by se člověk testu podrobil a byl pozitivní, tak mu vezmou 7 bodů a hrozí mu pokuta až 20 tis. a zákaz řízení až na rok. Když ale odmítnete, tak vám můžou prý dát pokutu až 50 tis. Kč. Když to tak čtu, tak se měl podrobit i když by byl test pozitivní a třeba by ušetřil na pokutě ... No pro příště.
14. bře 2017 14:07 #1

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 16
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl Fret pro téma Řízení pod vlivem THC

Nebylo by "pro příště" spíš lepší nehulit před jízdou?!? Když už mu nezáleží na sobě, měl by si uvědomit, že není na silnici sám. Jako otec dvou malých dětí bych takový -píp- věšel za koule do průvanu... :angry:
14. bře 2017 15:11 #2

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Řízení pod vlivem THC

Hoši tohle si nechte na motorkáře taková temata stojí za to nechat je spát... osobně bych tohle fakt řešit nechtěl a nikdy jsem nevysvětlil klukoj když mi tvrdil, že se mu motorka nejlépe klopí po dvou pivech... někdo to tak má doufám ,že ještě žije...
Nemá smysl dál rozebírat...
Osobně si myslím, že je potřeba říct, že ten test odhalí THC X-dní po požití takže za mě, kdo řídí a řidičák potřebuje musí si to uvědomit a chovat se podle toho....
Honda CBF 1000 RS:)
17. bře 2017 16:35 #3

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 906
  • Obdržená poděkování 20

Odpověděl Mefisto pro téma Řízení pod vlivem THC

Ted v tydnu probehlo nejen dychani, ale zkouseli jsme i lizaci test :)
18. bře 2017 16:26 #4

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72

Odpověděl Malp pro téma Řízení pod vlivem THC

JOJO , i já jsem si nakonec dýchnul .
Napřed jsem oponoval , " hoši tak do toho nejdu na to už mě nenachytáte " :woohoo: .
- Že jsem naposledy dýchal a pak měl papíry v čistírně , takže už se nachytat nenechám . No vzali to s humorem ,prý jim ještě nikdo neřekl " hoši " a že je to dobrý fórek . Samozřejmě jsem nic neměl , takže OK .
18. bře 2017 19:56 #5

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Řízení pod vlivem THC

No já jsem je dostal když : zeptal se nějaký alkohol před jízdou...? jsem mu odpověděl né děkuji už jsem měl.... :woohoo:
Ale test byl samozřejmě negativní...
Ovšem alkohol je trochu něco jiného trochu mě mrzí, že v Čechách nemůžeme mít toleranci... protože jsou lidi blbci a nevěděli by kdy mají dost... Za mě by se měl posuzovat zbytkový alkohol a hlavně nějaká drobná tolerance třeba třístupňová... pokutu bych nechal, ale mělo by se změnit, že když máš zbytkáč 0.2 a někdo tě sejme tak jsi v prdeli protože jsi pil atd... těch případů je spousta a je to smutné... domácí alkohol testry nefungují a málo kdo má odhad jak je na tom ...a večer se těžko končí vím to sám...
Když jsme jezdili po francii musím uznat je skvělé když si můžeš dát pivo k obědu a posedět v klidu. Nikdy jsme neměli problém motorky uřídit... ale šlo spíš o kulturu stolování než ožíračku...

Ovšem drogy a ruzný povzbuzovadla jsou asi jinde...
Honda CBF 1000 RS:)
19. bře 2017 10:56 #6

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72

Odpověděl Malp pro téma Řízení pod vlivem THC

JinT napsal: No já jsem je dostal když : zeptal se nějaký alkohol před jízdou...? jsem mu odpověděl né děkuji už jsem měl.... :woohoo:
Ale test byl samozřejmě negativní...
Ovšem alkohol je trochu něco jiného trochu mě mrzí, že v Čechách nemůžeme mít toleranci... protože jsou lidi blbci a nevěděli by kdy mají dost... Za mě by se měl posuzovat zbytkový alkohol a hlavně nějaká drobná tolerance třeba třístupňová... pokutu bych nechal, ale mělo by se změnit, že když máš zbytkáč 0.2 a někdo tě sejme tak jsi v prdeli protože jsi pil atd... těch případů je spousta a je to smutné... domácí alkohol testry nefungují a málo kdo má odhad jak je na tom ...a večer se těžko končí vím to sám...
Když jsme jezdili po francii musím uznat je skvělé když si můžeš dát pivo k obědu a posedět v klidu. Nikdy jsme neměli problém motorky uřídit... ale šlo spíš o kulturu stolování než ožíračku...

Ovšem drogy a ruzný povzbuzovadla jsou asi jinde...



SOUHLAS - i když to je tak asi vše co v této věci můžem udělat :(
19. bře 2017 11:53 #7

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Řízení pod vlivem THC

Pod vlivem raději ani nechoďte :-)



23. bře 2017 12:14 #8

Tato zpráva obsahuje přiložené obrázky.
Prosím, přihlašte se nebo se zaregistruje, pro jejich zobrazení.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.466 sekund