300 zatáček

  • Příspěvky: 24
  • Obdržená poděkování 2

300 zatáček vytvořil uživatel KarelDo

Kdo by se o víkendu nudil..

www.amkhorice.cz/cz/zavody/300-zatacek/casovy-harmonogram/

Odesláno z mého LG-D855 pomocí Tapatalk
Díky: Rishor
17. kvě 2017 08:06 #1

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma 300 zatáček

Moc rád se podívám na nějaké fotky pokud tam budeš a budeš fotit, časově mi to nevychází se tam dostat,ale určitě je to pěkná akce
17. kvě 2017 15:15 #2

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma 300 zatáček

My si to dali cestou do sezemic a předtím jednou s Káťou takže jsem nakrouženej :woohoo: :woohoo: a je fakt, že jsem tam na závodech ještě nikdy nebyl...
Honda CBF 1000 RS:)
17. kvě 2017 15:38 #3

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 918
  • Obdržená poděkování 97

Odpověděl boco818 pro téma 300 zatáček

Ako píše Jindra, dali sme si to cestou do Sezemnic konečne celé (dovtedy som tade isiel asi 5x ale nikdy celé kolečko), musí to byť fakt super ak je sucho a slnečno.
Ak by som to nemal tak ďaleko hned by som sa tam zašiel pozrieť
17. kvě 2017 22:01 #4

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 272
  • Obdržená poděkování 11

Odpověděl Rishor pro téma 300 zatáček

zaujimave a ten okruh je aj pre verejnost bezne dostupny?
CBF 600 SA 2004
18. kvě 2017 16:07 #5

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 382
  • Obdržená poděkování 48

Odpověděl Marty11 pro téma 300 zatáček

Je to veřejná komunikace, část v lese a polovina trati centrem Hořic. Tak po městě "kudlu" nepojedeš :evil: :laugh: :laugh:
Honda CBF 1000 2010
Díky: Rishor
18. kvě 2017 16:54 #6

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 918
  • Obdržená poděkování 97

Odpověděl boco818 pro téma 300 zatáček

Riso, ked prides na zraz v júni, ukážeme ti ho ;)
Díky: Rishor
18. kvě 2017 17:36 #7

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma 300 zatáček

Bohužel znám kluky co jezdí podobné časy když je silnice pro veřejnost otevřená a to nám motorkářům moc dobré jméno nedělá na youtube najdeš spoustu odkazů město bylo i těď hodně zašpiněné probíhá tam přestavba a je tam dost prachu a bordelu.. jinak v lese byl zase pil... ale co se silnice týká je hezká a v lese docela i nebezpečná... přírodní okruhy mají hodně příznivců ale i zastánců doufejme, že letos všichni přežijí... a nebude argument se závody přestat...
Honda CBF 1000 RS:)
Díky: Rishor
18. kvě 2017 18:50 #8

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma 300 zatáček

Tak jsem neodolal a řekl jsem si máš to u nosu musíš to zažít na živo vyčetl jsem v programu, že po obědě startuje kategorie Twin a pak nad 600 obě kategorie slibovali zajímavou podívanou a dobrý zvukový zážitek... takže jsem k nedělnímu obědu snědl jen polevku a netrpělivě naskočil na motorku jel jsem na místo takřka na čas... no musel jsem za to trochu tahat... což mi bylo docela proti srsti :evil: měl jsem vymyšlené jedno místo na trati pokud jste již okruh se mnou jeli jedná se o výjezd z města dlouhá táhlá rovina mírně do kopce končí nájezdem do lesa a začíná v ní táhlá pravá s dvojitým apexem... rychlost nájezdu na vrcholu u lesa odhaduji okolo 200km/hod a nájezd do zatáčky prakticky bez brzd...

Toto místo se jako jediné bohužel dnes stalo osudné jednomu jezdci z kategorie 125ccm takže se vše protáhlo a díky tomu jsem viděl ještě kategorii 125ccm a 250ccm jedou společně... v této kategorii borec co mi dělá na motorce obhajoval prvenství a musím říct naprosto dominoval a v podstatě svým výkonem průměrnou rychlostí 120km/hod by se v kategorii nad 600ccm umístil okolo 16místa... je to děsivé co na té galusce dokáže... a hlavně jak tyhle malé lehké motorky jedou... a ta jeho speciálně jela si svůj závod jedou na 10-11kol a velmi často se jezdci předjíždí o kolo ve všech kategoriích takže od cca 1/2 závodu na okruhu před Vámi pořád někdo krouží :woohoo: :woohoo: ikdyž mě ta sranda stála 200kč musím říct zážitek slušný... a jednou za čas vidět ty kluky na živo je pecka...musíme si uvědomit, že tohle nejsou žádní velcí profíci jsou tam normální jezdci dělají to hodně pro svůj pocit... ikdyž sponzoring atd.. tam už hraje velkou roli jinak by to asi nešlo je to drahý sport... hodně kluků odjíždí odsud na Man... a tak je vidět že úroveň je velká...
Honda CBF 1000 RS:)
21. kvě 2017 22:01 #9

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 24
  • Obdržená poděkování 2

Odpověděl KarelDo pro téma 300 zatáček

No mě zarazilo to vstupné...Jezdil jsem tam často(naposledy asi před třemi roky) i na dovolenou do kempu do Dachovy(Alegro) a super.Vstup na závody jsem nikdy nepaltil.Tady jsou aspo%n nějkaká fota z Webu..
silnicnimotorky.cz/sport/road-racing/vel...-gustava-havla-2017/
Poslední změna: 22. kvě 2017 09:27 uživatelem KarelDo.
22. kvě 2017 09:27 #10

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.850 sekund