Pokec len tak...

  • Příspěvky: 313
  • Obdržená poděkování 87

Odpověděl Pito pro téma Pokec len tak...

To vyzera byt klasicka talianka/francuzka. Pri tomto by som pytal vin a overoval hrubku laku a povod aspon cez ko. Na druhej strane, cbfka nie je ziadna vynimocna motorka a predalo sa jej aj na sk hafo, takze netreba sa unahlit. Pockat na pekny kus sa ozaj oplati, takze od tohto by som povedal ruky prec.
Honda CBF1000FA
Díky: Rishor
02. úno 2018 12:21 #161

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 313
  • Obdržená poděkování 87

Odpověděl Pito pro téma Pokec len tak...

Inak Riso, napadlo ma, ak hladas nieco na zaciatok s "velkou" moto, kukni mozno aj po NC modeloch. Ci uz S alebo X, podla toho, co tebe viac sadne. Sam som ju mal, po maxikovi a perfektna motorka na zaciatok.
Honda CBF1000FA
Díky: Rishor
02. úno 2018 12:24 #162

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Pokec len tak...

Hele já bych zkusil toho Gaštana to není střelec motorka nebude vylítnutá NC souhlas ale ta motorka opravdu i oproti šestce nejede.(pominu toho borce na okruhu v Brně... beru vlastní zkušenost, kdy jsme jí testovali na Ještěd ve dvou a bez kufrů a já byl furt v omezovači... fuj :woohoo: ) Musíme si uvědomit že Rishor je kus chlapa a jezdí pořád obložený jako vánoční strom a ikdyž cokoli po 125ccm bude skok tak v naloženém stavu budeš za šestistovku rád... motorka má pro tebe výkonu dost a ikdyž jí naložíš bude to držák.
Honda CBF 1000 RS:)
Díky: Rishor
02. úno 2018 14:03 #163

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Pokec len tak...

Jinak PITO rád slyším, že kotouče použiješ a to, že jsou takové bych nepřipisoval ani tak jízdě já je v podstatě velmi záhy vyměnil což mě připomnělo mám k nim někde i zánovní desky... ale ty ABS budou mít možná jiné... to nevím...
Honda CBF 1000 RS:)
02. úno 2018 14:04 #164

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 313
  • Obdržená poděkování 87

Odpověděl Pito pro téma Pokec len tak...

JinT napsal: Jinak PITO rád slyším, že kotouče použiješ a to, že jsou takové bych nepřipisoval ani tak jízdě já je v podstatě velmi záhy vyměnil což mě připomnělo mám k nim někde i zánovní desky... ale ty ABS budou mít možná jiné... to nevím...


Pouzijem? Uz su mesiac na motorke :laugh:

Dosky su zial ine.... abs ma 3piestik vpredu. Inak moja moto mala 20tkm ked som kupoval cize v zasade tvoje by mali mat polku opotrebenia tych co boli na mojej
Honda CBF1000FA
02. úno 2018 14:11 #165

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 313
  • Obdržená poděkování 87

Odpověděl Pito pro téma Pokec len tak...

JinT napsal: Hele já bych zkusil toho Gaštana to není střelec motorka nebude vylítnutá NC souhlas ale ta motorka opravdu i oproti šestce nejede.(pominu toho borce na okruhu v Brně... beru vlastní zkušenost, kdy jsme jí testovali na Ještěd ve dvou a bez kufrů a já byl furt v omezovači... fuj :woohoo: ) Musíme si uvědomit že Rishor je kus chlapa a jezdí pořád obložený jako vánoční strom a ikdyž cokoli po 125ccm bude skok tak v naloženém stavu budeš za šestistovku rád... motorka má pro tebe výkonu dost a ikdyž jí naložíš bude to držák.


Jindro, najazdil som na tej moto 25tkm za sezonu, viem o nej porozpravat :)

To ze tam je motor z auta a obmedzovac je nizko, je fakt. Odspodu ale taha velmi slusne a dovolim si tvrdit ze porovnatelne, ak nie lepsie s cbf. Co sa deje potom netreba riesit, porovnavame neporovnatelne. Motorka ide do 100kmh velmi svizne, nad tuto hranicu je dynamika horsia. Za to ma vsak neskutocnu vyhodu fake tank na 20L kde sa vojde integrala!, spolahlivost, prevadzkove naklady ci spotreba, s ktorou sa da ist pod 3 litre realne!

Porovnavat vsak cbf a nc je trosku nezmysel, obe su vhodne pre zaciatocnika, ale su to uplne odlisne motorky. Riso, ak ta to zaujalo, kludne pisnem viac poznatkov, ak nie, nic sa nedeje.
Honda CBF1000FA
Díky: Rishor
02. úno 2018 14:15 #166

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 272
  • Obdržená poděkování 11

Odpověděl Rishor pro téma Pokec len tak...

JinT napsal: Hele já bych zkusil toho Gaštana to není střelec motorka nebude vylítnutá NC souhlas ale ta motorka opravdu i oproti šestce nejede.(pominu toho borce na okruhu v Brně... beru vlastní zkušenost, kdy jsme jí testovali na Ještěd ve dvou a bez kufrů a já byl furt v omezovači... fuj :woohoo: ) Musíme si uvědomit že Rishor je kus chlapa a jezdí pořád obložený jako vánoční strom a ikdyž cokoli po 125ccm bude skok tak v naloženém stavu budeš za šestistovku rád... motorka má pro tebe výkonu dost a ikdyž jí naložíš bude to držák.


JinT dakujem, pockam na Gastana, pripadne by som teba obtazoval potom :silly:
CBF 600 SA 2004
02. úno 2018 14:23 #167

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 272
  • Obdržená poděkování 11

Odpověděl Rishor pro téma Pokec len tak...

Pito dakujem za tvoj cas, moc si to cenim :S ...uprimne nc mi moc nesedi hlavne po vzhladovej stranke a hlavne chcem mat nieco ine ako moj sused :silly:
CBF 600 SA 2004
02. úno 2018 14:28 #168

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 313
  • Obdržená poděkování 87

Odpověděl Pito pro téma Pokec len tak...

Pohoda nic sa nedeje... v globale je cbf vo vsetkom lepsia moto co sa tyka hlavnych veci. Motor, podvozok, brzdy. Ak si rozhodnuty pre nu, chybu jednoznacne neurobis ;)
Honda CBF1000FA
Díky: Rishor
02. úno 2018 14:46 #169

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 272
  • Obdržená poděkování 11

Odpověděl Rishor pro téma Pokec len tak...

otazka pre skusenejsich a majitelov CBF 600S :S

prosim ako je to v skutocnosti a so skusenosti (teda nie brozura a teoria) s rezervou paliva, tzn. ked zacne svietit kontrolka a co potom ked naozaj dojde palivo, predpokladam ze motorka asi zastane, ale ked sa mi to stane, nic sa neudeje motorke? ... a ked nalejem palivo, pojde v pohode dalej? = mne vcera zasvietila 3x po sebe asi v 10km intervaloch, potom som natankoval, ale kolko este blikani mam k dobru, kym nezhasne :blink:

Pito dufam, ze mozem vyuzivat toto tema na moje duchaplne otazky :sick:

dakujem :whistle:
CBF 600 SA 2004
13. dub 2018 08:32 #170

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.681 sekund