Pokec len tak...

  • Příspěvky: 543
  • Obdržená poděkování 33

Odpověděl Eddie75 pro téma Pokec len tak...

Super, díky moc! Vleze se to i bez zkrácených páček?
Praha 4 - CBF 600S 2004
09. led 2018 13:25 #21

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72

Odpověděl Malp pro téma Pokec len tak...

Pito napsal: Malp, mas pravdu, sviecky su raketa. Ale nasli sme jeden obchod, kde su v porovnani s origo cenou za hubičku. Konkretne o polovicu:

www.comco.sk/zapalovacia-sviecka-ngk-5990-p208372

Jojo ta cena origo z Hondy byla jen pro ilustraci , jinak Boco sehnal levnější z Anglie , mě se v Bik.Cr. dušovali že za cenu 800 kč /ks ,později zjistili ,že se jedná o jiný typ ,ALE na jejich konto můžu uvést , že se k tomu postavili čelem a opravdu mě je dodali za tuto cenu - BikersCrown - velká pochvala za férovost !!! .
Nedávno jsem je zahlédl na letáku od LOUISe opět lepší cena , no a tyto od tebe jsou NEJ !!!
Adresu si ukládám , toto je už trochu odpovídající a prakticky polovina ceny co chcou v Hondě.

09. led 2018 13:44 #22

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 313
  • Obdržená poděkování 87

Odpověděl Pito pro téma Pokec len tak...

Inak ked sme pri tych vyhodnych nakupoch... ja som si kupil deflektory kopiu acerbisu:

www.aliexpress.com/item/Universal-MOTORC...s.9042311.0.0.kQfqwP

A som spokojny. Vyzorovo fajne, materialy posobia solidne. Asi to na origo uplne mat nebude v priamom porovnani, ale pomer cena/vykon asi fajn.
Honda CBF1000FA
09. led 2018 13:56 #23

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72

Odpověděl Malp pro téma Pokec len tak...

Eddie75 napsal: Super, díky moc! Vleze se to i bez zkrácených páček?


No když jsem měl tyto poprvé , tak páčky bez problému , jen při plném rejdu mě lehce ťukaly do plastu kapoty . Tak jsem je rozložil a horkovzduškou lehce nahřál vnější černé nosné oblouky a lehce přihnul . Následně složit a OK - nějaký cenťák tomu pomohl.
Jelikož za ty roky měly volačo za sebou ( nejhorší je si přehazovat bundu přes řidítka ) , tak jsem později pořídil druhé . ALE mezitím jsem upravoval výšku a sklon řidítek , tak už nebylo třeba cokoli řešit - přihýbat .Navíc ty máš jinou kapotáž než já, takže spíš jde o individuální nastavení , popř. aby ti to někde nebrnkalo o lanka a hadice atd . .Nutnost u těchto je jedna - na každým krytu jsou tuším 4 ? šroubky (vruty) . Chce to je povolit a zakápnout nějakou pastou proti povolování ,jinak se stále vyklepávají .
09. led 2018 14:02 #24

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72

Odpověděl Malp pro téma Pokec len tak...

Pito - Jo ty kryty jsou samé co mám ( samozřejmě za lepší cenu ) , tak hlavně aby vydržely materiálově . Třeba jo .?
Poslední změna: 09. led 2018 14:07 uživatelem Malp.
09. led 2018 14:06 #25

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 313
  • Obdržená poděkování 87

Odpověděl Pito pro téma Pokec len tak...

Malp, mam ich sezonu a zatial drzia pekne. Dokonca ani lepidlo som nedaval a vsetko je na spravnom mieste. S tym ohnutim super napad, budem ich prehadzovat na cbf tak viem aspon ako to poriesim.

Pre mna su niektore veci z ciny inak prekvapenie. Mal som na triumphovi packy cierny elox od triumphu za 200e a kupil som nasledne kratke ciny za 20e. Funkcnost rovnaka u oboch, aj moznosti nastavenia. Prekvapenim pre mna je, ze cinska packa je prijemnejsie spracovana a nie su take ostre hrany na nej ako pri triumphackej o 10x drahsej.
Honda CBF1000FA
09. led 2018 14:28 #26

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Pokec len tak...

boco818 napsal: Tak aspon pouzivaj fotak, jedna foto tacho s km, dalsia foto toho co si robil, pomaha aj toto nam zabudlivym

Mne sa tiez osvedcilo si to pisat z vnutornej strany dveri skrine na motohandry v garazi, tam mam vsetko o bicykloch aj moto, odtial sa to nestrati, jedine ze by zmizla skrina :evil:



To s tím foťákem je dobrý dělám to , když někomu domluvím servis tak aby viděl co mu mechanik dělal :-) ještě mám nějaké fotky Malpovi a Eddieho servisů :-)





Třeba 6.4. 2017 jsi měnil Eddie ložisko v zadním kole mimo jiné :-)


MYSLÍM ŽE TO DOHLEDÁŠ EDDIE :-) nějaké fotky jsem Ti posílal kdysi i do mesengeru :-) a mám je pořád měl jsi sundanou i nádrž a možná se měnili i vyhřívané Gripy a rozvoďak si myslím byl v roce 2016
Poslední změna: 09. led 2018 15:16 uživatelem Hodys.
09. led 2018 14:45 #27

Tato zpráva obsahuje přiložené obrázky.
Prosím, přihlašte se nebo se zaregistruje, pro jejich zobrazení.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 906
  • Obdržená poděkování 20

Odpověděl Mefisto pro téma Pokec len tak...

Malp napsal: Eddie 75 - nějak se mě odmázla rozepsaná odpověď , takže ve zkratce - mrkni na odkaz a GOOGLI

images.search.yahoo.com/search/images;_y...afee_uninternational

A je to znat i kdyz jsou tak maly?
09. led 2018 15:37 #28

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 906
  • Obdržená poděkování 20

Odpověděl Mefisto pro téma Pokec len tak...

Malp napsal: www.comco.sk/zapalovacia-sviecka-ngk-5990-p208372

Jojo ta cena origo z Hondy byla jen pro ilustraci , jinak Boco sehnal levnější z Anglie , mě se v Bik.Cr. dušovali že za cenu 800 kč /ks ,později zjistili ,že se jedná o jiný typ ,ALE na jejich konto můžu uvést , že se k tomu postavili čelem a opravdu mě je dodali za tuto cenu - BikersCrown - velká pochvala za férovost !!! .
Nedávno jsem je zahlédl na letáku od LOUISe opět lepší cena , no a tyto od tebe jsou NEJ !!!
Adresu si ukládám , toto je už trochu odpovídající a prakticky polovina ceny co chcou v Hondě.


Nevim zda je to presne ten typ olejeobchod.cz/zapalovaci-svicka-ngk-5990
Díky: Malp
09. led 2018 15:43 #29

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 313
  • Obdržená poděkování 87

Odpověděl Pito pro téma Pokec len tak...

Mefisto, mala by byt... Oznacenie je taketo:

NGK Performance Spark Plug Part Number IMR8C-9HES NGK Stock Code 5990
Honda CBF1000FA
09. led 2018 16:26 #30

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.646 sekund