Pokec len tak...

  • Příspěvky: 313
  • Obdržená poděkování 87

Odpověděl Pito pro téma Pokec len tak...

Ta "ciapocka" ak je iba takto jemne nedotlacena ako pises, by nemala nicomu vadit. Ak si nasiel olej vo vzduchaci, moze to byt znamenie, ze majtel pred tebou lubil tahat. Nic vazne to vsak nie je, na tvojom mieste by som prepady pozrel/vycistil.
Honda CBF1000FA
Díky: Rishor
10. kvě 2018 21:46 #241

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 272
  • Obdržená poděkování 11

Odpověděl Rishor pro téma Pokec len tak...

Pito napsal: Ta "ciapocka" ak je iba takto jemne nedotlacena ako pises, by nemala nicomu vadit. Ak si nasiel olej vo vzduchaci, moze to byt znamenie, ze majtel pred tebou lubil tahat. Nic vazne to vsak nie je, na tvojom mieste by som prepady pozrel/vycistil.

Vdaka Pito to mi odlahlo :whistle: , vycistil som "odvetranie klukovej hriadele", resp. ake prepady mas na mysli? :blink:
CBF 600 SA 2004
11. kvě 2018 07:25 #242

Tato zpráva obsahuje přiložené obrázky.
Prosím, přihlašte se nebo se zaregistruje, pro jejich zobrazení.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Pokec len tak...

Riso ty jsi demon... Tohle je v manuálu popsané, že se má čistit je to z toho důvodu průhledné aby jsi věděl že se to zanáší... stavá se to proto, že máš ekologickou motorku a ta není zvyklá smrdět ven a odvětrání víka a klikovky myslím.. má zpět do filtru a motorka tyto páry zpětně žere místo čerstvého vzduchu.... jeden čas jsem měl snahy to vyřadit protože jsem to nechtěl spalovat a bohužel mi zrovna v té době odešel ten stator a to bylo pokouřeníčko.... takže jestli se ještě někdy rozhodnu musím udělat odkalovací nádobku nejde tam dát jen filtřík jak jsem měl opravdu z toho páry jdou a jsou s olejem... takže nic nepodceňovat ale tvoje srdce se může zase na chvilku rozběhnout... Podle mě by jsi měl motorku nechat prohlédnout někomu komu věříš a dál se do ničeho moc nehrabat. Ze své zkušenosti vím, že mi mechanik říkal než něco rozděláš radši to přivez já mám pak o polovinu méně práce... :woohoo: :woohoo: :woohoo:
Honda CBF 1000 RS:)
Díky: Rishor
11. kvě 2018 08:26 #243

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 272
  • Obdržená poděkování 11

Odpověděl Rishor pro téma Pokec len tak...

Jindro vdaka, ja si uvedomujem, ze sa nemam moc do nicoho sparat, v podstate len nasledujem navod, tak si vsimam co sa da a fotim a pritom sa cudujem :sick: ,
...a to sa este hadam na sraze dozviem kopu dalsich veci :S ...
Poznam minimalne jedneho dobreho, ktoremu mozem verit, vola sa Pito, len som sa k nemu este nedostal :whistle: ... a tych ostatnych stretnem na sraze CBF :silly:

dakujem :woohoo:
CBF 600 SA 2004
11. kvě 2018 09:05 #244

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 313
  • Obdržená poděkování 87

Odpověděl Pito pro téma Pokec len tak...

Jo odvetranie myslim, nie prepady. Zle som sa vyňadril :P
Honda CBF1000FA
Díky: Rishor
11. kvě 2018 09:06 #245

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Pokec len tak...

Jo napsal jsem to špatně je to odvětrání díky :woohoo: ale páry jsou s olejem a tohle je jako kondenzat...mají to všichni a většinou plné :whistle: :evil:
Honda CBF 1000 RS:)
Díky: Rishor
11. kvě 2018 14:25 #246

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Pokec len tak...

Ale co jsem ještě chtěl dodat podle mě máš otevřený filtr... a když pomineme jeho výhody nebo nevýhody ten se také mastí při udržbě jako olejíčkem... nejsem si 100%jistý ale podle mě to K/N máš...čas od času ho proper a je na to sada na čištění a pokud budeš jezdit prašné cesty hod si tam originál... a vyměnuj dle potřeby...
Honda CBF 1000 RS:)
Díky: Rishor
11. kvě 2018 14:27 #247

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 313
  • Obdržená poděkování 87

Odpověděl Pito pro téma Pokec len tak...

Zas ja za seba poviem, kn nemusim. Z dvoch dovodov. Ak uz pristupujem ku kn a cakam vacsi vykon, treba riesitt mapu, lauf, brzdu... Druha pricina je, ze je krasne dostat do motoru viac vzduchu. Avsak spolu s tym tam dostanes aj viac necistot a ak sa meni iba samotny filter, rozdiel nepoznas, ale motoru nerobis dobre. Je to moj subjektivny nazor, niekto to moze vidiet inak.
Honda CBF1000FA
Díky: Rishor
11. kvě 2018 14:39 #248

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Pokec len tak...

Souhlas protože vím, že rishor nejde po výkonu... který si osobně myslím nepřichází takový jak by si mohl myslet... nechtěl jsem to jen rozepisovat... tak bych mu doporučil originál ale protože předpokládám, že teď do moto nechce nějak hrotit fungovat to bude jen aby to K/N nevyhodil jakože ven do popelnice jako že je mastný... což si nemyslím ale jen tak pro info....
Podle mě se obě hlediska +/- otevřeného filtru přeceňují... ale kdybych měl jet někde na prašné cesty dal bych originál...
Honda CBF 1000 RS:)
Díky: Rishor
11. kvě 2018 15:10 #249

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 272
  • Obdržená poděkování 11

Odpověděl Rishor pro téma Pokec len tak...

všetky vaše rady si uprimne beriem k srdcu :blink:

dakujem :whistle:
CBF 600 SA 2004
Poslední změna: 11. kvě 2018 18:38 uživatelem Rishor. Důvod: doplnok
11. kvě 2018 18:36 #250

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 1.852 sekund