Pokec len tak...

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72

Odpověděl Malp pro téma Pokec len tak...

Mefisto napsal:

Malp napsal: www.comco.sk/zapalovacia-sviecka-ngk-5990-p208372

Jojo ta cena origo z Hondy byla jen pro ilustraci , jinak Boco sehnal levnější z Anglie , mě se v Bik.Cr. dušovali že za cenu 800 kč /ks ,později zjistili ,že se jedná o jiný typ ,ALE na jejich konto můžu uvést , že se k tomu postavili čelem a opravdu mě je dodali za tuto cenu - BikersCrown - velká pochvala za férovost !!! .
Nedávno jsem je zahlédl na letáku od LOUISe opět lepší cena , no a tyto od tebe jsou NEJ !!!
Adresu si ukládám , toto je už trochu odpovídající a prakticky polovina ceny co chcou v Hondě.


Nevim zda je to presne ten typ olejeobchod.cz/zapalovaci-svicka-ngk-5990



Zdá se ,že se trh s tímto typem svíček konečně pohnul . V době kdy jsem je sháněl ( pár let curik ) se nad takovým označením svíček divili i páni z Elit a jiných firem a všichni tvrdili že jen a jedině jakési jiné - dohledatelné na " starý model CBF " .

Takže OK - dobrá zpráva !
Díky: Mefisto
09. led 2018 18:26 #31

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72

Odpověděl Malp pro téma Pokec len tak...

Mefisto napsal:

Malp napsal: Eddie 75 - nějak se mě odmázla rozepsaná odpověď , takže ve zkratce - mrkni na odkaz a GOOGLI

images.search.yahoo.com/search/images;_y...afee_uninternational

A je to znat i kdyz jsou tak maly?



Samozřejmě to není všelék na kosu atd. , ale jde to . U mě dobrý :) .

Na TA 650 jsem měl tyto a zdály se mě lepší , ale na CBF jsem dal prostě Acerbisy v odkazu pro Ediho.
Poslední změna: 09. led 2018 20:04 uživatelem Malp.
09. led 2018 20:03 #32

Tato zpráva obsahuje přiložené obrázky.
Prosím, přihlašte se nebo se zaregistruje, pro jejich zobrazení.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 272
  • Obdržená poděkování 11

Odpověděl Rishor pro téma Pokec len tak...

Eddie75 napsal: No prave, v minulosti jsem resil opravdu jen ten "klasicky" spotrebak... Ted jsem se do toho trochu pustil, neco slo loni, co nejvic snad letos... akorat bych potreboval nejaky checklist, abych vedel, na co nezapomenout... :laugh:


ja osobne pouzivam elektronicku servisnu knizku, co je vlastne obycajny excel subor s udajmi, vymeny oleja, servisne ukony...atd, mozes si znacit co len chces... :S
CBF 600 SA 2004
09. led 2018 21:37 #33

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Pokec len tak...

Rishor napsal:

Eddie75 napsal: No prave, v minulosti jsem resil opravdu jen ten "klasicky" spotrebak... Ted jsem se do toho trochu pustil, neco slo loni, co nejvic snad letos... akorat bych potreboval nejaky checklist, abych vedel, na co nezapomenout... :laugh:


ja osobne pouzivam elektronicku servisnu knizku, co je vlastne obycajny excel subor s udajmi, vymeny oleja, servisne ukony...atd, mozes si znacit co len chces... :S


To zní dobře
09. led 2018 23:33 #34

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72

Odpověděl Malp pro téma Pokec len tak...

Hodys
To s tím foťákem je dobrý dělám to , když někomu domluvím servis tak aby viděl co mu mechanik dělal :-) ještě mám nějaké fotky Malpovi a Eddieho servisů :-)


No vidíš ty kluku ušatá ;) a mě jsi je nakonec neposlal :( .
10. led 2018 08:34 #35

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 543
  • Obdržená poděkování 33

Odpověděl Eddie75 pro téma Pokec len tak...

Hodys napsal: To s tím foťákem je dobrý dělám to , když někomu domluvím servis tak aby viděl co mu mechanik dělal :-) ještě mám nějaké fotky Malpovi a Eddieho servisů :-)
Třeba 6.4. 2017 jsi měnil Eddie ložisko v zadním kole mimo jiné :-)
MYSLÍM ŽE TO DOHLEDÁŠ EDDIE :-) nějaké fotky jsem Ti posílal kdysi i do mesengeru :-) a mám je pořád měl jsi sundanou i nádrž a možná se měnili i vyhřívané Gripy a rozvoďak si myslím byl v roce 2016

Super :laugh: Teď si ještě vzpomenout na to, kdy jsem dělal věci, který nejsou vidět. Ventily, svíčky a podobný radosti... :laugh: A to jsem si posledně říkal, že tentokrát si to už fakt napíšu... :laugh: No nic, letos to zkusím znova :laugh:
Praha 4 - CBF 600S 2004
10. led 2018 08:42 #36

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Pokec len tak...

Eddie75 napsal:

Hodys napsal: To s tím foťákem je dobrý dělám to , když někomu domluvím servis tak aby viděl co mu mechanik dělal :-) ještě mám nějaké fotky Malpovi a Eddieho servisů :-)
Třeba 6.4. 2017 jsi měnil Eddie ložisko v zadním kole mimo jiné :-)
MYSLÍM ŽE TO DOHLEDÁŠ EDDIE :-) nějaké fotky jsem Ti posílal kdysi i do mesengeru :-) a mám je pořád měl jsi sundanou i nádrž a možná se měnili i vyhřívané Gripy a rozvoďak si myslím byl v roce 2016

Super :laugh: Teď si ještě vzpomenout na to, kdy jsem dělal věci, který nejsou vidět. Ventily, svíčky a podobný radosti... :laugh: A to jsem si posledně říkal, že tentokrát si to už fakt napíšu... :laugh: No nic, letos to zkusím znova :laugh:



Tak letos při předávání motorky na Tebe osobně dohlédnu jestli si to píšeš :-)
10. led 2018 11:49 #37

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Pokec len tak...

Malp napsal: Hodys
To s tím foťákem je dobrý dělám to , když někomu domluvím servis tak aby viděl co mu mechanik dělal :-) ještě mám nějaké fotky Malpovi a Eddieho servisů :-)


No vidíš ty kluku ušatá ;) a mě jsi je nakonec neposlal :( .




Tak tady jsou :-) foceno retro mobilem Nokia C2 takže málo megapixelů :-) ale jsou





















Poslední změna: 10. led 2018 13:04 uživatelem Hodys.
10. led 2018 11:57 #38

Tato zpráva obsahuje přiložené obrázky.
Prosím, přihlašte se nebo se zaregistruje, pro jejich zobrazení.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 313
  • Obdržená poděkování 87

Odpověděl Pito pro téma Pokec len tak...

Hodys, preco je chladic dole na fotke?
Honda CBF1000FA
10. led 2018 13:47 #39

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72

Odpověděl Malp pro téma Pokec len tak...

Hodys napsal:

Malp napsal: Hodys
To s tím foťákem je dobrý dělám to , když někomu domluvím servis tak aby viděl co mu mechanik dělal :-) ještě mám nějaké fotky Malpovi a Eddieho servisů :-)

No vidíš ty kluku ušatá ;) a mě jsi je nakonec neposlal :( .


Tak tady jsou :-) foceno retro mobilem Nokia C2 takže málo megapixelů :-) ale jsou


Milane díky ( palec hore ) , až takhle veřejně jsi nemusel - každopádně díky , lehce doostřeny v Picase a uloženy mezi ostatní .

10. led 2018 14:58 #40

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.680 sekund