Pokec len tak...

  • Příspěvky: 906
  • Obdržená poděkování 20

Odpověděl Mefisto pro téma Pokec len tak...

boco818 napsal: Ja ti s tym pomôžem keď ti to príde, je to tak trocha moja profesia ;)

Inak dnes som videl u Lousia krasne smerovky kombinované s DRL - okruhly tvar.
Smerovka s obrysovkou

Pre CBF1000F je super to čo objednal Pito, nakoľko má v jednom svetle obrysovku aj smerovku. Som na to sam zvedavý.

Se mrkni na video co jsem k tomu daval tam to mas live :)
14. led 2018 11:41 #71

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 906
  • Obdržená poděkování 20

Odpověděl Mefisto pro téma Pokec len tak...

Pito napsal:

boco818 napsal: Ja ti s tym pomôžem keď ti to príde, je to tak trocha moja profesia ;)


Ak by si pomohol, bol by som ti nesmierne vdacny. Zial, nepokladam sa za nesikovneho cloveka, ale elektrika ide uplne mimo mna, viem akurat ze cervene je plus a cierne minus :laugh:

Ale vyzerat to bude paradne- uz som si to do detajlu predstavil - mam objednanu tiez bielu obrysovku a bude to vyzerat luxusne ak sa podari. Len teda tej prerabky sa popravde trosku bojim, neviem si to dobre predstavit ako urobit.

Neboj se toho. Plus vezmes z obrysovky v hlavnim svetle, kostra tam jiz je a blinkr napojis do stavajiciho.
Ja tam chci dat jeste miniaturni pojistku, kterou v pripade STK ci jine nouze jen vytahnu a jako by tam nic nebylo :)

Jen me stve ta zima, protoze se me nechce do studene garaze, ze bych to testnul :)
Poslední změna: 14. led 2018 11:45 uživatelem Mefisto.
14. led 2018 11:44 #72

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 906
  • Obdržená poděkování 20

Odpověděl Mefisto pro téma Pokec len tak...

Malp napsal: Eddie 75 - nějak se mě odmázla rozepsaná odpověď , takže ve zkratce - mrkni na odkaz a GOOGLI

images.search.yahoo.com/search/images;_y...afee_uninternational

A nemas nekde fotku jak vypadaji ty blastry na te tve(mozna jsem ji nekde prehlidl)
14. led 2018 11:54 #73

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 272
  • Obdržená poděkování 11

Odpověděl Rishor pro téma Pokec len tak...

Pito napsal:

boco818 napsal: Ja ti s tym pomôžem keď ti to príde, je to tak trocha moja profesia ;)


Ak by si pomohol, bol by som ti nesmierne vdacny. Zial, nepokladam sa za nesikovneho cloveka, ale elektrika ide uplne mimo mna, viem akurat ze cervene je plus a cierne minus :laugh:

Ale vyzerat to bude paradne- uz som si to do detajlu predstavil - mam objednanu tiez bielu obrysovku a bude to vyzerat luxusne ak sa podari. Len teda tej prerabky sa popravde trosku bojim, neviem si to dobre predstavit ako urobit.


no a niekedy je "+" cierny a "-" modry...zavisi od typu bomby :S
CBF 600 SA 2004
Poslední změna: 14. led 2018 13:34 uživatelem Rishor.
14. led 2018 13:33 #74

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 313
  • Obdržená poděkování 87

Odpověděl Pito pro téma Pokec len tak...

Mefisto napsal:

Pito napsal:

boco818 napsal: Ja ti s tym pomôžem keď ti to príde, je to tak trocha moja profesia ;)


Ak by si pomohol, bol by som ti nesmierne vdacny. Zial, nepokladam sa za nesikovneho cloveka, ale elektrika ide uplne mimo mna, viem akurat ze cervene je plus a cierne minus :laugh:

Ale vyzerat to bude paradne- uz som si to do detajlu predstavil - mam objednanu tiez bielu obrysovku a bude to vyzerat luxusne ak sa podari. Len teda tej prerabky sa popravde trosku bojim, neviem si to dobre predstavit ako urobit.

Neboj se toho. Plus vezmes z obrysovky v hlavnim svetle, kostra tam jiz je a blinkr napojis do stavajiciho.
Ja tam chci dat jeste miniaturni pojistku, kterou v pripade STK ci jine nouze jen vytahnu a jako by tam nic nebylo :)

Jen me stve ta zima, protoze se me nechce do studene garaze, ze bych to testnul :)


Ja mam tiez nevykurovanu garaz, ale teple oblecko a ohrievac aspon z casti pomozu. Ak nie, nastupuje domaca :laugh:

Len potom nie som vzdy uplne presny, minule som sa netrafil trebars v pocte dier jeden kablik... fuck, to budem musiet opravit-privod ku gipro :lol:

Vies co, bojim sa iba ako prevliect ziarovku cez tu origo paticu na svetle.... v zasade okrem toho nicoho ineho..

Origo konektor je totiz pevny plast, ktory sa skrutkuje a je uzavrety. Dratiky su tam "navarene" a na fest. Ako toto obist som myslel...
Honda CBF1000FA
Poslední změna: 14. led 2018 14:49 uživatelem Pito.
14. led 2018 14:42 #75

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 313
  • Obdržená poděkování 87

Odpověděl Pito pro téma Pokec len tak...

Luhamoto napsal: Jen se vrátím k utahovacímu momentu, zde na obrázku je utajovací moment pro kuličková ložiska. Pro kuželíková je větší. Aktuálně bude asi vědět lépe Keith, já už si to přesně nepamatuji.


Dobry postreh! Toto aj mna napadlo ze uvadzana hodnota je pre gulickove... Ved viacero ludi to menilo, na kolko ste to dotahovali? Ci len ruka a baj očko?
Honda CBF1000FA
14. led 2018 14:43 #76

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 906
  • Obdržená poděkování 20

Odpověděl Mefisto pro téma Pokec len tak...

Pito napsal:
Vies co, bojim sa iba ako prevliect ziarovku cez tu origo paticu na svetle.... v zasade okrem toho nicoho ineho..

Origo konektor je totiz pevny plast, ktory sa skrutkuje a je uzavrety. Dratiky su tam "navarene" a na fest. Ako toto obist som myslel...


Tak se mi zda ze si to tak docela nepochopil. LED zarovku strcis do svetla a do patice strcis druhy konec. Je to udelane tak aby jsi to mohl kdykoliv vratit zpet a nebyl proveden zadny zasah do stavajici konstrukce ci elektroinstalace.
14. led 2018 15:03 #77

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 313
  • Obdržená poděkování 87

Odpověděl Pito pro téma Pokec len tak...

Ano Mefisto, mas pravdu. Som to uplne nepochopil ale teraz mi to doslo... Ja som chcel povodne vsetko prekopat :laugh:

Hold, som blb B) V elektrike sa nevyznam a teda nemam skusenosti ani predstavivost. Ale uz mi to je jasne...
Honda CBF1000FA
Poslední změna: 14. led 2018 15:42 uživatelem Pito.
14. led 2018 15:41 #78

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72

Odpověděl Malp pro téma Pokec len tak...

Mefisto napsal:

Malp napsal: Eddie 75 - nějak se mě odmázla rozepsaná odpověď , takže ve zkratce - mrkni na odkaz a GOOGLI

images.search.yahoo.com/search/images;_y...afee_uninternational

A nemas nekde fotku jak vypadaji ty blastry na te tve(mozna jsem ji nekde prehlidl)


KUKN - namátkou pár starších fotek. Jsem si při nich uvědomil ,že jsem kupoval delší imbus šroub na místo původního abych tam mohl dát o jedno závžíčko víc a taky se tím o chlup " jakoby rozšířil prostor řidítek. Mezi řidítkem a blástrem závaží zakryto " O kroužkama - takhle mě to vyhovuje víc .
Díky: Mefisto
14. led 2018 16:01 #79

Tato zpráva obsahuje přiložené obrázky.
Prosím, přihlašte se nebo se zaregistruje, pro jejich zobrazení.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Pokec len tak...

Malp napsal:

Mefisto napsal:

Malp napsal: Eddie 75 - nějak se mě odmázla rozepsaná odpověď , takže ve zkratce - mrkni na odkaz a GOOGLI

images.search.yahoo.com/search/images;_y...afee_uninternational

A nemas nekde fotku jak vypadaji ty blastry na te tve(mozna jsem ji nekde prehlidl)


KUKN - namátkou pár starších fotek. Jsem si při nich uvědomil ,že jsem kupoval delší imbus šroub na místo původního abych tam mohl dát o jedno závžíčko víc a taky se tím o chlup " jakoby rozšířil prostor řidítek. Mezi řidítkem a blástrem závaží zakryto " O kroužkama - takhle mě to vyhovuje víc .




Malpe slušná práce , a krásné fotky , hlavně ta nad zasněženým městečkem , pěkný
14. led 2018 20:29 #80

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.954 sekund