Pokec len tak...

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Pokec len tak...

Nebýt takového fofru na startu kdy jsem si skoro nestihl ani sklopit zrcátka a tlumič jsem tvrdil za jízdy... A přední vidlice jeli jako na silnici stejně tak tlumič řízení jen kufr jsem sundal ani rukavici jsem si neutahnul no byla to sranda.... :woohoo:
Honda CBF 1000 RS:)
22. led 2018 19:27 #91

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 313
  • Obdržená poděkování 87

Odpověděl Pito pro téma Pokec len tak...

Ernest ani mi neukazuj fotky, trha mi to srdce aj po takej dobe ze som tam nemohol byt s vami a panom srsnom... Ale pevne verim, ze nabuduce nam to vyjde a zozbierame sa fajn particka na okruhove pojazdeníčko (vratane teba Hodys :P )

Inak ak chcete, mozme aj na slovac niekedy skocit. Brno a SKring co sa tyka urovne jazdcov sa neda porovnat, v neprospech slovenskeho okruhu :woohoo:

Tiez tu skoro vzdy trat zíva prazdnotou...
Honda CBF1000FA
22. led 2018 21:39 #92

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Pokec len tak...

Pito napsal: Ernest ani mi neukazuj fotky, trha mi to srdce aj po takej dobe ze som tam nemohol byt s vami a panom srsnom... Ale pevne verim, ze nabuduce nam to vyjde a zozbierame sa fajn particka na okruhove pojazdeníčko (vratane teba Hodys :P )

Inak ak chcete, mozme aj na slovac niekedy skocit. Brno a SKring co sa tyka urovne jazdcov sa neda porovnat, v neprospech slovenskeho okruhu :woohoo:

Tiez tu skoro vzdy trat zíva prazdnotou...


kamaráde na tohle nemám odvahu :-) ale pokud nebude jiný plán tak se na Vás přijedu podívat třeba na vespě :-) ta se bude hodit do depa jako stroj k pojíždění :-)


Boco slušně ty gumy ohřáté fakt pěkný musel to být švunk v zatáčkách,jak říkám přijedu rád fandit z povzdálí
:-)
Díky: Rishor
22. led 2018 22:20 #93

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Pokec len tak...

JinT napsal: Nebýt takového fofru na startu kdy jsem si skoro nestihl ani sklopit zrcátka a tlumič jsem tvrdil za jízdy... A přední vidlice jeli jako na silnici stejně tak tlumič řízení jen kufr jsem sundal ani rukavici jsem si neutahnul no byla to sranda.... :woohoo:


tlumič se dá tvrdit za jízdy elektronicky ? nebo mechanicky u Tvého stroje? nikdy jsem neměl stavitelný tak je to pro mě záhada :-) jestli mechanicky tak to musel být fofr během jízdy
22. led 2018 22:27 #94

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 313
  • Obdržená poděkování 87

Odpověděl Pito pro téma Pokec len tak...

Nechcem sa chvalit, ale toto je guma po prvej mojej jazde na Triumphe a v brne vobec. Nemam pocit, ze by som siel palbu, akurat ten zavodny asfalt strasne zerie gumy B) :laugh:
Honda CBF1000FA
Díky: Hodys
22. led 2018 22:30 #95

Tato zpráva obsahuje přiložené obrázky.
Prosím, přihlašte se nebo se zaregistruje, pro jejich zobrazení.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 313
  • Obdržená poděkování 87

Odpověděl Pito pro téma Pokec len tak...

Hodys, neser mňa! :laugh:

Ved sam oznaj:



Ked uz moze ist na trat toto, tak ozaj vsetko :laugh:
Honda CBF1000FA
22. led 2018 22:33 #96

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Pokec len tak...

Pito napsal: Hodys, neser mňa! :laugh:

Ved sam oznaj:



Ked uz moze ist na trat toto, tak ozaj vsetko :laugh:



Víš co je vtipný??? V pátek jsem si ji prohlížel u nás v Hausspezzi , to je místní megastore , něco jako kutilský ráj :-) akurát na ní nebyly nápisy :-) věnuji se rád 50 ccm strojům .
Ale teď vážně , moc si vážím podpory , ale nechci aby tohle téma bylo o Hodysovi :laugh: :laugh: :laugh: domluvte termín , tuším padlo 11.6 , a rád přijedu mrknout jako divák :) potěším oko , dám si sváču , a budu Vám měřit kola , a nemyslím 17 palců vpředu a vzadu :laugh:


Jo a Tvá pneu pěkný :)
Díky: Rishor
Poslední změna: 23. led 2018 00:47 uživatelem Hodys.
23. led 2018 00:37 #97

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 272
  • Obdržená poděkování 11

Odpověděl Rishor pro téma Pokec len tak...

Vážení je lepšie mať na okruhu ABS?, alebo je to skôr záťaž? PPS: predpokladám že ABS sa asi vseobecne vypnúť nedá... vďaka :S
CBF 600 SA 2004
23. led 2018 07:14 #98

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 313
  • Obdržená poděkování 87

Odpověděl Pito pro téma Pokec len tak...

Rishor, zalezi od motorky. CBF a ine rozpoctovky ak ABS maju, ide vypnut iba na "hulvata", teda cez poistku. Ja na triumphe mam moznost vypnut abs priamo cez palubny pc, ale tuto moznost maju viacere motorky, najma sportovejsie zamerane, spolu s nastavenim TC a podobnych asistentov (viac modov, rezimov).

Co sa tyka polemiky vhodnosti abs na okruh alebo vseobecne. Ono je to tazke... Vyjazdení a starí "fachmani" co vedia, abs nechcu ani vidiet. Hlavne na nasich cestach dokaze ich kvalita abs jednoducho zblbnut a motorka prestane brzdit. Ak mas cit v ruke, ozaj dokazes skoro vzdy zabrzdit bez abs skor ako s nim. Druha strana mince je krizova situacia, kedy neverim, ze aj maximalne vyjazdený pašák trafi to optimum brzdnej sily na vyriesenie problemu. S abs proste mackas ako to ide a mozes sa venovat trebars vyhybnemu manevru a rozmyslaniu co spravis (pri tej kratkej reakcnej dobe, cim menej mas v tom okamziku na starosti, tym lepsie). Toto je v podstate teoria na cestu.

Co sa tyka okruhu, je to obdobne. Velmi vela ludi co jazdia napriklad SKring za 3minuty (rozumej zly cas), riesi makku zmes, podvozok, tlaky, brzdy,... Hlupost. Potom pride niekto, kto ozaj vie a ludia iba pozeraju co spravi na v podstate tuctovej rozpoctovke. To je aj pri abs na okruhu. Ak jazdis ako si dovolim povedat 98% ludi v republike co sa na okruhu ukazu, abs nie je na skodu. Grip na zavodnom okruhu je tak strasne velky, ze aj s beznymi cestnymi tlakmi a turistickou gumou hodis skor papulu cez riaditka, ako dostanes koleso do smyku. V zasade, co ja som odpozoroval, hodi sa to skor na zadne kolo, pri stabilizacii motorky v priebehu brzdenia, kedy clovek ide najprv na zadnu brzdu a hned na prednu. Ale pre tu drtivu vacsinu je vhodne mat psychicku pohodu vo forme abs, aby ked sa nieco moze stat, to vie ten asistent za teba vyriesit. Teda zaver z toho je, ze abs nicomu nevadi - musel by si ozaj chodit "bomby" aby ti nejakym sposobom zacalo prekazat. Za seba poviem, ze aj ja som s tym experimentoval a na nic neprisiel. Ci vypnute alebo zapnute abs, predne kolo nikdy v probleme, zadne ozaj sem tam, ak som trosku pouzil zadnu brzdu a na hulvata pustil spojku pri prenose sily na zadne kolo o jeden stupen dolu-ale to ani abs neriesi.

Sorry ze som sa rozpisal, sam aj ked ucim v motoskole pre ncckarov takto vysvetlujem teoriu, tak som sa trosku rozviedol..
Honda CBF1000FA
Díky: Rishor
23. led 2018 09:33 #99

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 313
  • Obdržená poděkování 87

Odpověděl Pito pro téma Pokec len tak...

K tomu okruhu tu mate dve videa ako cca to prebieha:



Honda CBF1000FA
Díky: Rishor
23. led 2018 11:32 #100

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 1.233 sekund