Motoskola - Vysoke Myto 8.5.

  • Příspěvky: 272
  • Obdržená poděkování 11

Odpověděl Rishor pro téma Motoskola - Vysoke Myto 8.5.

vďaka chlapi aj za info :whistle:
CBF 600 SA 2004
14. kvě 2018 06:59 #11

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Motoskola - Vysoke Myto 8.5.

Ahoj
A jak se přesně tahle jmenovala... já jsem tam byl v tom Dubnu s Landou tak jsem myslel, že jedete s ním... Hele tam to taky nebylo klasické dělej tohle nebo tamto... u nás to bylo no jo klucí vy už to umíte tak si kroužete... jezdili jsme 20min a pauza... a najeli jsme asi 179km na okruhu... a musím říct že třeba s Jirkou se pohonit ti dá hodně navíc jsme se bavili co dělat atd... ale třeba klasický slalom se jen postavil a brzdy taky nikdo nejezdil takže trochu zklamání ale byli jsme utahaný a foukal vítr co shazoval kuželky... takže to je asi odradilo...

Osobně jsem zvědavý na to Brno jak to pojmou protože by mě zajímala hlavně ta motoškola sport ale na tu tě musí nominovat tak mám strach abych byl dost technicky na výši...chtěl bych se hlavně posunout ve vysedání a celkově v ovládání motorky v rychlosti... s pomalou manipulací slalomem brzdami už bych řekl problém nemám ale je fakt že se vyděsím vyšších nájezdových rychlostí atd.... teď jsem byl s tím Raceczech a měli jsme instruktory a ty fungovali dobře jen nás bylo moc... rychlá skupina 12ks... a to se fakt nedá navíc se motají pomalí jezdci...a pak to je na prd... ale já jsem se drze dostal do rychlejch začátečníků a pak se stalo, že nikdo nechtěl s instruktorem jezdit, že jezdí moc rychle tak jsem měl dvě jízdy školu jeden na jednoho a to bylo super.... :evil:
Honda CBF 1000 RS:)
Díky: Rishor
14. kvě 2018 17:56 #12

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 81
  • Obdržená poděkování 6

Odpověděl Lava pro téma Motoskola - Vysoke Myto 8.5.

Byla to: silnicnimotoskola.cz
Jako ja bych to bral, ze to bude hlavne o jezdeni na okruhu, ale to taky nebylo. A pak at nepisou na strankach, ze je to hlavne o krizovych situacich a jak se ti venuji atd. Ale na netu jsem na ne cetl i dobre recenze, takze jsme fakt asi meli smulu...
14. kvě 2018 20:35 #13

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 924
  • Obdržená poděkování 44

Odpověděl Pacous pro téma Motoskola - Vysoke Myto 8.5.

No nutno rict, ze s nama ve skupine byl typek, kterej rikal, ze je s nima uz podruhe, a ze minuly rok to bylo o mnoho lepsi. Takze fakt asi smula....
Praha - CB 1300 SA (2008)
CBF 1000 ABS (2006)
www.vanisti.cz
Díky: Rishor
14. kvě 2018 23:00 #14

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Motoskola - Vysoke Myto 8.5.

No tak to je smůla negativní zkušenost je nejhorší reklama to teda dělá ten motokouc nebo to je ještě jiná skupina?.? Je asi těžký řešit motoskolu i pro rozdilne kvalitní jezdce ale jinde to funguje tak proč ne tady...
Honda CBF 1000 RS:)
16. kvě 2018 20:02 #15

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 272
  • Obdržená poděkování 11

Odpověděl Rishor pro téma Motoskola - Vysoke Myto 8.5.

zatial najlepsia motoskola resp. kurz bezpecnej jazdy nedaleko Ziliny :S

jasne mam rezervy, ale super pristup instruktora Matousa :whistle:
CBF 600 SA 2004
06. čvn 2018 21:35 #16

Tato zpráva obsahuje přiložené obrázky.
Prosím, přihlašte se nebo se zaregistruje, pro jejich zobrazení.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Motoskola - Vysoke Myto 8.5.

Hele já jezdím na podobné akce skoro každý rok min dvakrát vždy si odvezu něco víc a je to podle mě super. Matouš je správná postavička ale když si uvědomíš co umí klobouk dolů...
Honda CBF 1000 RS:)
Díky: Rishor
07. čvn 2018 07:02 #17

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 272
  • Obdržená poděkování 11

Odpověděl Rishor pro téma Motoskola - Vysoke Myto 8.5.

JinT napsal: Hele já jezdím na podobné akce skoro každý rok min dvakrát vždy si odvezu něco víc a je to podle mě super. Matouš je správná postavička ale když si uvědomíš co umí klobouk dolů...


uplny suhlas :blink:
... napr. slalom na moto bez drzania riaditiek, uff :S
CBF 600 SA 2004
07. čvn 2018 09:50 #18

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.729 sekund