MOTO GP BRNO 2018

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

MOTO GP BRNO 2018 vytvořil uživatel Hodys

Ahoj kluci a holky
Zeptám se , kdo z Vás se letos pojede kouknout do Brna na MOTO GP?
Je to 3.8 - 5.8 , byl jsem loni s partičkou kluků z Čech , a letos se chystám znova , jen nemám s kým :-)
Budu tam každopádně , ale uvítal bych nějaké setkáníčko , pokec pivko atd :-) loni jsem parkoval v Brně a jel zdarma GP busem :-) takže pohoda žádné placení parkovného , spolehlivá doprava po celý den atd , letos bych to možná ještě upgradoval na cestu z Třebíče vlakem , abych si mohl dát večer pivko, :-) budu rád když se někdo ozve docela mě to chytlo mám rád atmosféru Brněnského okruhu
jdu shánět lístek , loni jsem koupil na netu za 1000 kč lístek silver a na místě jsem ho vyhandloval s polským obchodníkem za lístek gold , takže mě vstupné stálo 2000 kč a bylo to super :-) Budu se těšit , že se někdo ozve :-)
01. čvc 2018 11:58 #1

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma MOTO GP BRNO 2018

Milane jestli můžeš trochu víc to popiš co je gold a silver a jedeš jen na hlavní závod nebo i na sobotu?? já jsem o tom nikdy neuvažoval ale pokud by to mělo být jako setkání tak bych to možná zvážil jen bych potřeboval víc info jak a co probíhá kde případně spát atd... kolik času tam bude na kamarády a kdy se čeká na vstup atd.. není lepší tam jet na moto? já totiž moc masové akce nemusím ale mohl bych to zkusit a udělat si pro příště obrázek... a nastudovat tu pravou stopu 19.8. jsou jízda na SPZ tak bych měl nakoukáno :woohoo: :woohoo: :woohoo:
Honda CBF 1000 RS:)
02. čvc 2018 09:55 #2

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma MOTO GP BRNO 2018

Ještě bych nadhodil jednu věc kdyby nás bylo víc takových co se nedomluvit a nezkusit přes Marfyho jestli ještě náhodou nemá ten kontakt na abrahamovu rodinu... tenkrát zajištovali to Brno jak jsme jeli na poslední chvilku... na jízdy... sice se to nevyužilo ale možná by byla v podstatě hromadná sleva a hlavně stejné lístky atd... vím, že to bylo přes jeho bývalou práci ale třeba se nerozešel ve zlém... nebo zkusit jiný způsob objednání lístku když objednáváš 10ks je možné, že to bude lepší než 1ks... ikdyž tady se asi nezájmu nebojí....
Honda CBF 1000 RS:)
02. čvc 2018 10:15 #3

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 906
  • Obdržená poděkování 20

Odpověděl Mefisto pro téma MOTO GP BRNO 2018

Nevim, zda by to k necemu bylo, protoze velkou cenu jiz neporada AUTOMOTODROM, ale sdruzeni mesto a kraj. AUTOMOTODROM si jen pronajimaji. Takze pokud by meli malo znamych, ktreri by nechteli vstupenky :) tak by treba neco zbylo na ABAJU, ale tezko rici, na to byvaj poradniky :)

Tohle by melo smysl nejspise na WSBK
Vstupenky : www.automotodrombrno.cz/grand-prix/cz/vstupenky-2018
Poslední změna: 02. čvc 2018 16:10 uživatelem Mefisto.
02. čvc 2018 16:09 #4

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma MOTO GP BRNO 2018

Posledně jak jsem byl ,tak silver měl boční vstup lesní cestičkou , a gold měl navíc ty tribuny přesně jak to píše Mefisto v odkazu , ale hlavně s gold se dalo jít hlavním vstupem, což je výhoda vidíš stánky hostesky a jsi víc v centru dění . Byl jsem na tribuně na stadionu (společné gold i silver), ale zkusil bych i jiný zatáčky protože sice na stadionu vidíš nejvíc zatáček naráz,ale zase když jsem koukal na velkoplošné obrazovky tak nejvíce se přejíždělo v jiných pasážích

JinT : Co se týče ubytování v Brně leda kemp start nebo jiné kempy poblíž GP nebo pokud bys chtěl můžeme vymyslet něco v Třebíči
Posledně jsem byl celé tři dny a šel bych zase , ale domluvě jen na neděli se také nebráním
Poslední změna: 02. čvc 2018 16:45 uživatelem Hodys.
02. čvc 2018 16:40 #5

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma MOTO GP BRNO 2018

No počkám jak se to tady zformuje a pak to zacnu řešit doma... :woohoo:
Honda CBF 1000 RS:)
03. čvc 2018 08:20 #6

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma MOTO GP BRNO 2018

Tak bohužel jsem musel čtvrteční závodění na sosnové přesunout na 5.8. nemůžu se pořádně ani obout natož soukat do kombinézy takže pro mě Moto GP padá a kdyby jste chtěli někdo vidět mě v akci místo Rossiho tak na Sosnové Motozávodění :woohoo: :woohoo: :woohoo: Zvažuji najít Rossiho FB jestli by nechtěl jet radeji tu Sosnovou :evil:
Honda CBF 1000 RS:)
Díky: Rishor
03. čvc 2018 11:27 #7

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma MOTO GP BRNO 2018

JinT napsal: Tak bohužel jsem musel čtvrteční závodění na sosnové přesunout na 5.8. nemůžu se pořádně ani obout natož soukat do kombinézy takže pro mě Moto GP padá a kdyby jste chtěli někdo vidět mě v akci místo Rossiho tak na Sosnové Motozávodění :woohoo: :woohoo: :woohoo: Zvažuji najít Rossiho FB jestli by nechtěl jet radeji tu Sosnovou :evil:


Můžeme navrhnout Czech moto GP v Sosnové :-) , Moravien GP v Brně :-) , Slovakien GP na Slovakia ringu , a vydělá na tom každý a budou 2 nové závody a termíny by pak krásně vycházely všem :-) užij si závodění Sosnová je fajn , líbila se mi tam Motoškola a jízda po okruhu
03. čvc 2018 23:33 #8

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma MOTO GP BRNO 2018

Tohle bude v podstatě motoskola končící závodem podle tříd nevím kam zařadí CBF :evil:
Honda CBF 1000 RS:)
04. čvc 2018 07:32 #9

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 944
  • Obdržená poděkování 64

Odpověděl Luhamoto pro téma MOTO GP BRNO 2018

Hodys, jestli pojedeš i příští rok, zkusím si na to jako fanda GPček udělat časový prostor i nějaký ten financ dát bokem. Bohužel letos už toho mám celkem dost. Ale budu tě sledovat v televizi, tak aspoň zamávej! :woohoo:
Zrovna jsem se díval video, co všechno borci dokáží ustát. Tak jen tak pro pobavení.
08. čvc 2018 19:50 #10

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.905 sekund