Elbow down

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Elbow down

Je fakt že měním olej po dvou okruhach a v takových otáčkách za mlada ten motor nikdy nechodil :evil: ale po 50tis už je na čase aby se to začal učit :pinch:
Honda CBF 1000 RS:)
27. čvc 2018 18:38 #11

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72

Odpověděl Malp pro téma Elbow down

Čau Boys ,
jestli chcete pilovat " koleno " nebo " loket " , tak tu mám trošku inspirace . ( asi tam těch končetin bude daleko víc ) LOCHČÍCÍ SE SMAJLÍK .

www.sport.cz/moto/motocykly/clanek/99514...t.html#section-artcl
Poslední změna: 02. srp 2018 20:16 uživatelem Malp.
02. srp 2018 20:16 #12

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Elbow down

Malpe letos tam bylo podle mě mrtvých víc ale jak jsi vyděl loket můžeš dát i v rychlosti svižného behu :woohoo: ale děkujeme za inspiraci zítra už prevzim moto tak ti dám vědět jak jde trening :evil:
Honda CBF 1000 RS:)
02. srp 2018 21:05 #13

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 944
  • Obdržená poděkování 64

Odpověděl Luhamoto pro téma Elbow down

Tak dík Malpe, každý víme, že když sedneme na moto, co se může stát. Ale stejně nás to neodradí. Naopak musím říct, že mi zkušenost z okruhu naopak pomohla v provozu. A to když jsem byl trocha rychlejší a neodhal jsem to, jak se zatáčka utáhne. A právě zkušenost z okruhy, konkrétně, to že když brzdíš fest, tak pořádně nezatočíš, mi ušetřila pád. Takže když jsem pak brzdil brzdil brzdil a už byl blízko okraje cesty, pustil jsem brzdy, řekl si ty vole to už jedeš tak 30 tak pust brzdy a zatoč. A ono to fungovalo. Dal jsem to podobně jak kolečo na letišti o malém poloměru. Každá zkušenost je dobrá a popravdě, mít jinou motorku, taky by mě ten okruh lákal. Ale to je momentálně pro mě finanční sci-fi. :laugh:
03. srp 2018 11:09 #14

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Elbow down

Hele napíšu to sem protože to s loktem na zemi málem souviselo...

Příběh o víkendu jsme jeli na Sosnovou na motozávodění… s Kamarádem Martinem který prodával našemu Rishorovi CBF... Má teď VFR 800 a je to velký závodník a srdcař...

Ovšem zpět k tématu víte že v celé republice je sucho jako prase... já jsem si pro jistotu zabalil do tankvaku nepromoky… kufry jsem už z moto sundal a nějakou dobu je vozit nebudu... v poslední 1/4 cesty před námi černá stěna... při prvních kapkách jsem chtěl zastavit ale Martin pravil že to ještě zkusíme(nemá perforovanou kombinézu jako já :silly: ) no po dvou km na nás lilo tak, že jsem musel i plexi přilby otírat... říkám si teď už to na nepromok je... vidím značku odpočívadla ale odbočku jen velmi nezřetelně... aha tady je, tak jsem začal brzdit, ale jako zajíc ….(v začínajícím dešti jsem se nesnažil před bržděním přesušit kotouče) a přední brzda v podstatě nebrzdila dost, protože se odbočka blížila asi jsem si víc přišlápl zadek. Čerstvě mokrá silnice s mrtě bordelu, čerstvě ochlazené gumy, to vše asi sehrálo roli a já jsem si udělal největší Safe v mém životě. Motorka najednou stále v rychlosti přes 50km/hod hodila bok... a náklon tak, že jsem jsem se s ní loučil... hlavou mi prolítlo co jsem v posledních dnech podstoupil abych jí připravil... takže né… k zemi nesmí...jel jsem kontra řídítka … plný plyn enduro posez na sedačce na druhé straně než motorka padala, nohy na stupačkách a pohled zpět na silnici vybral jsem si cestu po kranici před patníky a dál už jsem nebrzdil. Na odpočívadlo jsem dojel výjezdem a skoro s hnědým pruhem.... Záda co mě už dlouhou dobu bolí jsem si hezky podráždil, protože tolik pohybu v jedné sekundě už jsem dlouho neudělal... :S Martin konstatoval, že nějakou dobu viděl motorku celou a koukal se co to dělám... prý to vypadalo jako prvek ze supermoto… ale usoudil, že to trvá až moc dlouho nato abych to chtěl :woohoo: :woohoo: . Já si musel porovnat tankvak voltmetr navlíknout se do nepromoků… a po 2km svítí slunce a celý den 27st... takže tohle se mi stalo... pojal jsem to skoro jako knížku... ale celé se to odehrálo do 3sec... :woohoo:
Honda CBF 1000 RS:)
Poslední změna: 06. srp 2018 07:19 uživatelem JinT.
06. srp 2018 07:15 #15

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 918
  • Obdržená poděkování 97

Odpověděl boco818 pro téma Elbow down

Ufffff, vyzerá že si mal obrovské šťastie a ešte väčší kus rozvahy a správnu reakciu na takúto situáciu.. Otázka je či je vôbec možné sa z toho poučiť tak aby sa toto cloveku nestalo..
06. srp 2018 13:45 #16

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Elbow down

Hele asi souhra náhod ktery fakt nechceš ale sušit brzdy a nebýt tak sprostý na zadní brzdu a s větší rozvahou volit odbocky a když už ji prehlidnes tak radši jet dál... :sick: podle mě stát se to před třemi roky jsem na zemi a nevedel bych co se stalo.. a bylo by po prdeli na odslapnuti to byla moc velká rychlost... Ale tohle asi natrénovat nejde možná fakt že jsem necumel na zem ani silnici ale kudy ven taky dost do dalky a taky zrovna jsem měl štěstí
Honda CBF 1000 RS:)
06. srp 2018 20:45 #17

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 906
  • Obdržená poděkování 20

Odpověděl Mefisto pro téma Elbow down

Proste si nejel rychleji, nez letel tvuj andel strazny :)
07. srp 2018 15:25 #18

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Elbow down

no měl jsem pocit že asi jo ale stihnul mě doletnout akorát včas :woohoo: :woohoo: :woohoo:
Honda CBF 1000 RS:)
07. srp 2018 15:44 #19

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Elbow down

jeden zaměstnanec to řekl dobře pan T.... nejezdí rychle jen lítá nízko :whistle: ale tohle asi nebyla úplně závratná rychlost ale spíš to zpomalení jsem chtěl udělat na příliš krátkém úseku... a bordelu tam bylo po těch prašných vyprahlých dnech taky mrtě... Prostě fuj a nikomu bych to nepřál ruce v preclíku na motorce fakt nechceš...
Honda CBF 1000 RS:)
07. srp 2018 15:47 #20

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.593 sekund