Indicka Jawa - co na ni rikate?

  • Příspěvky: 924
  • Obdržená poděkování 44

Obrázek je pro hosty skrytý.
Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro její zobrazení.



Co rikate na novou (ne)Jawu z Indie ? Nejsem fanousek ani retro stroju a uz vubec ne Jawy. Nikdy jsem zadny srdecni vztah k zadne historicke Jawe nemel (absolvoval jsem jen Jawa 21 Pionyr v 15 letech)... Ale tohle je fakt krasny!

A ty dalsi dva modely mozna jeste o chlup hezci...
Praha - CB 1300 SA (2008)
CBF 1000 ABS (2006)
www.vanisti.cz
Poslední změna: 15. lis 2018 16:10 uživatelem Pacous.
15. lis 2018 15:57 #1

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Indicka Jawa - co na ni rikate?

Hele takto vyfocené to vypadá hezky otázka jak ty detaily budou vidět z blízka aby se člověk pak nedivil jak to bude vypadat z blízka a po pár letech to uvidíme. Vypadá to každopádně zajímavě...
Honda CBF 1000 RS:)
15. lis 2018 16:16 #2

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 918
  • Obdržená poděkování 97
Mne sa to veľmi páči, otázka bude kvalita, indovia su napr dobre znami chromovymi rafkami a vyfukmi ktore do roka zhrdzaveju... Ale snad tuto chybu nespravia
15. lis 2018 20:56 #3

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 382
  • Obdržená poděkování 48
motosvet.cz/testy/522-jawa-300-po-letech...1iSIvQOEBHaIvVALdN0A

Za mě " 1* " všechny modely alespoň co se vzhledu týče. Otázka jaké budou jízdní vlastnosti a použitý materiál. Ale svezl bych se i když to zrovna není můj šálek kávy ;)
Honda CBF 1000 2010
Díky: Rishor
16. lis 2018 20:57 #4

Tato zpráva obsahuje přiložené obrázky.
Prosím, přihlašte se nebo se zaregistruje, pro jejich zobrazení.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72

Odpověděl Malp pro téma Indicka Jawa - co na ni rikate?

Jawuša vypadá zajímavě - škoda že s něčím takovým nepřišli ti NAŠI tupouni z Jawy .

Ale pod odkazem motosvět.cz/testy/ mě zaujalo spíš něco z jiného soudku , co jsem ani neměl vidět . TO by přesně odpovídalo mým představám o cestování včetně občasné šotolinky na balkáně .
motosvet.cz/testy/520-ktm-790-adventure-...ry-leckdo-cekal.html
Díky: Rishor
17. lis 2018 11:19 #5

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Indicka Jawa - co na ni rikate?

Problém je jinde naší se nedostanou na cenu protože v Indii se lidem neplatí a na všem musí být X%pro obchodnický takže tady je prostě pro takové projekty asi špatně klima ....
Honda CBF 1000 RS:)
17. lis 2018 18:39 #6

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Indicka Jawa - co na ni rikate?

To KTM je super ale psal jsem klukům nedej bože zapíchnout při špatném odslapniti v koleji od traktoru levé řidítka do bláta je tam ovládání kontrol trakce atd.... A tím pádem jsi zkoncil je i dost otázkou jak opravdu odolná bude ta nádrž na boku motorky ...
Honda CBF 1000 RS:)
17. lis 2018 18:41 #7

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72

Odpověděl Malp pro téma Indicka Jawa - co na ni rikate?

No té nádrže bych se až tak nebál , spíš je to hodně prošpikované elektronikou - což je bezva pro rozmazlování uživatele , ale taky možný zdroj neřešitelné závady na cestě .No a potom motor - nový a opět bomba , ale ještě neprověřený léty. Každopádně se mě to moc uživatelsky líbí - stojí za uvažování . Co se mě nelíbí je spíš minimum KTM šopů,servisů atd. a ne moc povzbudivé recenze při problémech . Navíc když jsem se začetl do modelu 1190 Advik a klekajících motorů do 20 tis.km - to je na prášky .
18. lis 2018 13:57 #8

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Indicka Jawa - co na ni rikate?

Měl jsem to štěstí , a svezl jsem se na Čínské Jawě,což je motocykl Shineray, který původně okopírovali z modelu Honda CB 400 . Takže
vlastně je to úplně jiný motocykl, jen na přání a objednávku z Týnce Nad Sázavou,je s designem Jawy



Není to špatný stroj za těch 99000 Kč (i když zlepšovat je pořád co, a kvality a přesnosti výroby Japonců určitě nedosahuje) ani jeho nové modifikace co se teď dělají ,jako třeba Special nevypadají špatně



Ale tohle co tu přidal Pacouš se mi líbí ještě mnohem více, vypadá to skvěle těším se až to uvidím živě, vlastním Jawu kejvačku a tenhle design je něco pro mě,i ten motor vypadá opravdu jawácky je to radost pohledět
Jen musím souhlasit s Malpem, škoda že to nevzniklo u nás
Díky: Rishor
Poslední změna: 18. lis 2018 14:26 uživatelem Hodys.
18. lis 2018 14:13 #9

Tato zpráva obsahuje přiložené obrázky.
Prosím, přihlašte se nebo se zaregistruje, pro jejich zobrazení.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72

Odpověděl Malp pro téma Indicka Jawa - co na ni rikate?

Hodys napsal: Měl jsem to štěstí , a svezl jsem se na Čínské Jawě,což je motocykl Shineray, který původně okopírovali z modelu Honda CB 400 . Takže
vlastně je to úplně jiný motocykl, jen na přání a objednávku z Týnce Nad Sázavou,je s designem Jawy



Není to špatný stroj za těch 99000 Kč (i když zlepšovat je pořád co, a kvality a přesnosti výroby Japonců určitě nedosahuje) ani jeho nové modifikace co se teď dělají ,jako třeba Special nevypadají špatně
................................................................



Zdarec Milane , fotka dobrá - jak se projevuje ten motor ? Připadá mě , že má dost vyžíhané svody výfuků , takže by neměl být úplně syrový ale pár kiláků odjetý takže se z něj dá něco málo "vyčíst " .
20. lis 2018 13:29 #10

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.692 sekund