Indicka Jawa - co na ni rikate?

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Indicka Jawa - co na ni rikate?

Teda Malpe to je oko mě se do teď ta motorka líbila ale máš pravdu ty svody tedy ošklivé... fuj. i ten způsob ohnutí
Honda CBF 1000 RS:)
20. lis 2018 14:59 #11

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Indicka Jawa - co na ni rikate?

Malp napsal: Zdarec Milane , fotka dobrá - jak se projevuje ten motor ? Připadá mě , že má dost vyžíhané svody výfuků , takže by neměl být úplně syrový ale pár kiláků odjetý takže se z něj dá něco málo "vyčíst " .


Už měla něco najeto , trochu ji i testovali , a až najdu článek z testů zkusím ho dát sem :-) svezl jsem se jen zhruba kilák , a byla dost kosa takže spíš sem hodím test někoho kdo ví víc :-)
22. lis 2018 11:58 #12

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72

Odpověděl Malp pro téma Indicka Jawa - co na ni rikate?

JinT napsal: Teda Malpe to je oko mě se do teď ta motorka líbila ale máš pravdu ty svody tedy ošklivé... fuj. i ten způsob ohnutí



Čau Jindro , já jsem nepsal že jsou svody ošklivé , ale že jsou vyžíhané . Tedy zabarvené protože mají cosi za sebou .
Naopak pokud by držely lesk ( majitel je udržoval v lesklém stavu ) tak ( alespoň pro mě ) k celkovému tvarování mašiny - stylu sedí .
23. lis 2018 16:01 #13

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Indicka Jawa - co na ni rikate?

No já jsem to pochopil ale věř tomu že ten tvar není vůbec vhodný a je velmi atypický a to že jsou vyzihane u takto staré motorky není moc dobrá reference navic mě přijdou hrozně náchylné třeba při pádu ale jinak věř že vím co je oxidace a náběhové barvy :woohoo: takže mě se navíc ještě nelíbí jejich tvar prostě nejsem příznivcem retra pokud to znamená že nic lepšího neumím udělat tak dělám retro je to ovšem jen názor :whistle:
Honda CBF 1000 RS:)
24. lis 2018 20:08 #14

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 1.105 sekund