Rishor a jeho hrad Lietava

  • Příspěvky: 388
  • Obdržená poděkování 47

Odpověděl Kevvin pro téma Rishor a jeho hrad Lietava

Wau, při rychlém přepočtení je průměr na osobu 760,- / 30 euro … slušný B) a to jsi určitě Ernest neposlal peníze sám sobě :cheer:

ps: Boco, nezapomeň odečíst věnec :lol:
Jindro, nemůžeš být pořád poslední :laugh:
CBF 600 S 2008
Díky: Hodys
22. úno 2019 00:05 #41

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Rishor a jeho hrad Lietava

No pojďme k otázce zda přispět rodině třeba na pohřeb atd... nebo jen poslat na hrad tak jak bylo původně zamýšleno...
já jsem i této otázce otevřený za mě to byly jako peníze na Rishora a to co má rád... navrhuji kdyby někdo kdo byl v kontaktu s rodinou šetrně napsal jaká je situace a podal nám zprávu. podle toho bych se dál rozhodl.

Jinak suma je krásná a myslím, že nám ostudu neudělá a snad i pomůže, ale věřme že je to v podstatě kapka v moři....
za mě jsem rád, že to takto dopadlo při lehkém přepočítání 760 korun je v podstatě jedna návštěva kina nebo jiné kulturní akce s rodinou... nebo třeba jedna lyžovačka dnes už skoro pro jednoho dospělého... takže jsme si něco odepřeli ale určitě na dobrou věc a doufám i v to, že se nám otevřou nové kontakty nová přátelství a nové obzory.... Rád bych na hrad zajel a třeba vznikne i hezká tradice musíme to podchytit a nevyprdnout se na to.... Super
Honda CBF 1000 RS:)
Díky: Hodys, Pito
22. úno 2019 08:08 #42

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Rishor a jeho hrad Lietava

Boco a Jindro napsali jste to moc hezky souhlasím a líbí se mi ta věta pro Rishora na vše co má rád
Poslední změna: 22. úno 2019 22:05 uživatelem Hodys.
22. úno 2019 22:03 #43

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 83
  • Obdržená poděkování 16
Jsem zvědavá jak Martin dopadne s telefonem s rodinou. Ale myslím, že hrad byl Richarduv sen a možná i podstatná část jeho života. A pokud mají letos 20 let založení. Je to opravdu velká část života. No uvidíme.
Díky: Hodys
23. úno 2019 08:10 #44

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 68
  • Obdržená poděkování 8

Odpověděl Wiki pro téma Rishor a jeho hrad Lietava

Ahoj.

Mě se velmi líbí myšlenka zjistit stav v rodině a podle toho se přizpůsobit. Jinak super, že se dokážeme takto semknout...

Díky moc organizátorům...
Wiki
Díky: Hodys
24. úno 2019 10:12 #45

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Rishor a jeho hrad Lietava

Márfy sem koukám ještě nenapsal zatím je situace otevřená sehnal kontakty a citlivě jedná s rodinou. Situace je opravdu překvapila a zasáhla takže jim dal čas ať se rozmyslí a dohodnou bude určitě informovat.
Honda CBF 1000 RS:)
25. úno 2019 07:51 #46

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 246
  • Obdržená poděkování 22

Odpověděl standaCBF pro téma Rishor a jeho hrad Lietava

Pekne, ja jsem teda penize poslal a tady do vlakna jsem nenapsal, ale to predpokladam boco poznal podle zpravy pro prijemce.

Jako nevadilo by mi to dat rodine, ale myslim ze na hrad ktery byl jeho dite je to preci jenom takove vice v jeho duchu.
25. úno 2019 15:50 #47

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Rishor a jeho hrad Lietava

Myslím, že by měla i malá část jít na hrad... s tím se i počítá... jen se doladí detaily zda třeba nepomoci s opravou motorky na případný prodej, příspěvkem na pohřeb atd... suma to není zanedbatelná takže myslím, že se to může rozumně vyřešit ale počkejme co vyjedná vyjednávač.. a uvidíme. Rozhodně by ty peníze měli sloužit na dobrou věc. Určitě je to vlna solidarity která potěší.
Honda CBF 1000 RS:)
Díky: Hodys
26. úno 2019 10:17 #48

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.670 sekund