Santa?

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Santa? vytvořil uživatel JinT

Hele vypadá to dobře proč snata?:woohoo:
Honda CBF 1000 RS:)
17. úno 2020 19:16 #1

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 924
  • Obdržená poděkování 44

Odpověděl Pacous pro téma Nova sablona fora

Vazeni pratele, s Eiffelem jsme se trochu posnazili, zainvestovali a dali do testu novy vzhled diskusi. Jestli se vam to nebude libit, tak mate smulu, protoze to stalo bambilion penez. ;-) :-)
Kazdopadne, vyzva! Pokud to chcete mit bez sobu, tak nekreslete nekdo pruhledny PNG obrazek s CBFkou, a to v rozmerech 136x46. Ten pak nahradi ty super soby na snehu. Santu si tam nechame. V lete se nam bude urcite libit. :laugh: :laugh: :laugh:
Praha - CB 1300 SA (2008)
CBF 1000 ABS (2006)
www.vanisti.cz
Poslední změna: 17. úno 2020 19:18 uživatelem Pacous.
17. úno 2020 19:18 #2

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 924
  • Obdržená poděkování 44

Odpověděl Pacous pro téma Santa?

JinT napsal: Hele vypadá to dobře proč snata?:woohoo:

Protoze to je vychozi cervene barevne tema. Nelibi? Chces mu nasadit helmu? Tak se s nekym dohodni ;-)
Praha - CB 1300 SA (2008)
CBF 1000 ABS (2006)
www.vanisti.cz
Poslední změna: 18. úno 2020 08:50 uživatelem Pacous.
17. úno 2020 19:25 #3

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Santa?

ty vogo jako assi jo :woohoo: :woohoo:
Za mě hezký posun i když nemá přilbu... ale já co jsem nepolíbený PC mě příjde hrozmě matoucí na odpověď Citace, Rychlá odpověď , Odpověď nikdy nevím na co mám kliknout a to samé při vkládání obrázku... ale vypadá to tak trochu jako že to forum bylo podle příspěvků kvůli mě... Hodys mě už nestíhá jako ten co měl první 1000-cvku... a to kolo za 2000příspěvků jsem taky ještě nedostal...:kiss:

druhá věco co mě při psaní trochu oproti minulé verzi mrzí je že smajlíky musí člověk rozkliknout ale můžu tady dávat mocniny na přímo... jako je to povýšení ale pro sociální skupinu je asi ten smajlík lepší hned po ruce a Malp tam stále nemá svého lohčícího...B)
Honda CBF 1000 RS:)
18. úno 2020 07:17 #4

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Santa?

Jo a aby to neusnulo... šlo by zařídit aby když otevřu téma které nemá přispěvek aby se otevřelo od nejnovějšího? né od nejstaršího...

Jinak řazení a přehlednost temat je lepší možná navrhuji jako první ikonku místo té kancelářské složky pro upravy a vylepšení mojí motorku:evil:
Nevím koho motorku dát do technikých poruch a problémů:woohoo: :woohoo: :woohoo:
Honda CBF 1000 RS:)
18. úno 2020 07:21 #5

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Nova sablona fora

Pacouši hele na zabijačce dáme panáky a kreslení nám půjde samo:evil:
DO toho tématu Santa jsem napsal nějaké připomínky máš šanci je smazat nebo přesunout sem:woohoo:

Ještě teď jsem si všimnul na nepřečtený vzkaz nebo spíš text bych nechal označení zelené to červené totiž zanikne s grafikou stránky...

JInak když jsme u té investice o jak drtivé sumě se bavíme a jak je na tom tvůj fond uprav...

platforma nám trochu usnula s whatsappem ale je fakt že by to mohl zustat dobrý kanál hlavně pro nové členy pokud nějací ještě budou... přeci jen CBF nám trochu zastarává... já se snažím o její Upgrade... ale jde to pomalu... Litra už budu skoro mít pak se vrhnu na šestku:evil:
Honda CBF 1000 RS:)
18. úno 2020 07:26 #6

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.715 sekund