CBFkaři Facebook

  • Příspěvky: 5
  • Obdržená poděkování 1

CBFkaři Facebook vytvořil uživatel Ofca

Zdravim všechny, vim že jsem tady i s cestou 5 minut, něco málo jsem početl, něco málo jsem pohledal ale k ničemu kloudnému jsem nedošel.
Jelikož je to v dnešní době vic moderni než nějake klasicke FORUM, byt koukam že zde to docela ještě žije, nemame jako CBFkaři nějakou českou FB stranku? našel jsem jen same zahranični tak by mě zajimalo zda li jen špatně hledam nebo něco takoveho ještě neexistuje?

A druhy dotazek jestli je tady na foru někde ,,hledani'' členu dle mista bydliště? opět se připadně omlouvam za mou neznalost hledani na foru.

Jen asi nakonec,což by mělo byt asi na začatek jsem se chtěl ještě představit jako nový člen, protože jak už klasicky, opět jsem tuto sekci, ,, představeni novych členu'' asi nenašel

Jmenuju se Jakub odjakživa přezdivany Ofca, na motorce travim sezonu 4 rokem ale CBF jsem si pořidil až letos, me pusobiště je po moravskoslezskem kraji, takže kohokoliv z tohoto okoli rad poznam osobně ;-)
19. srp 2020 20:46 #1

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 944
  • Obdržená poděkování 64

Odpověděl Luhamoto pro téma CBFkaři Facebook

Zdar, nevím jak ostatní, ale někteří FB k životu nepotřebují a nemají a při všech možných komunikačních možnostech mi osobně něco jako FB s CBF CZ připadá zbytečné. Jasně zkusil jsem si na FB založit profil, ale uživatelky absolutně o ničem. Naopak výhodu vidím v tom, že jsme tak nějak menší komunita lidí co se zná osobně, což je lepší. Velké masy pro mě anonymních lidí píšících na internetu mě osobně třeba vůbec neberou.
20. srp 2020 15:21 #2

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma CBFkaři Facebook

Ahoj Hele asi tady není vše možná je to otázka založení vlákna na nového člena není špatný podnět... za mě já FB nemám také takže idkyž nejsem raptor spíš z přesvědčení jsem do toho nešel... je nás tady asi víc... bohužel forum už moc nežije hodně se toho přesunulo na whatsapp další derivát FB.... určitě je dobře že jsi se ozval a pokud budeš chtít jsou akce jako Bochovice 3-6.9 pak Smraďavka ta je u Buchlovských kopců určitě by bylo hezké se někde potkat a pokecat... Jinak členy na FB určitě najdeš ale jestli mají skupinu (jako že si myslím, že mají.. tak to bude asi víc uzavřené...) Do tvrdého jádra se ale můžeš propracovat... v současné chvíli bych řekl že nás je cca 30ks kteří se aktivně účastní akcí... Tak hurá do toho ale pozor jsme normální žádné ultra tvrdé názory, politiku, drogy... atd... u nás asi nehledej:woohoo:
Honda CBF 1000 RS:)
20. srp 2020 15:32 #3

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 273
  • Obdržená poděkování 8

Odpověděl Gastan pro téma CBFkaři Facebook

Ehm ehm... co to je bochovice 03-06.09.2020 ?
26. srp 2020 09:16 #4

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 301
  • Obdržená poděkování 70

Odpověděl žil pro téma Re:CBFkaři Facebook

Gastan napsal: Ehm ehm... co to je bochovice 03-06.09.2020 ?

Sraz v Bochovice organizuje Káťa a Čuřil

Odesláno z mého F5321 pomocí Tapatalk
26. srp 2020 09:38 #5

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 5
  • Obdržená poděkování 1

Odpověděl Ofca pro téma CBFkaři Facebook

A nejake informace ohledne tech srazu nekde je? V sekci srazy jsem nasel jen lonske terminy.
26. srp 2020 12:08 #6

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 924
  • Obdržená poděkování 44

Odpověděl Pacous pro téma CBFkaři Facebook

Srazy jsou rekneme dvojiho typu. Jeden, to je ten inzerovany na titulce webu a zminovany v diskusich, ten byva vetsinou vetsi a je to takove rekneme otevrene "oficialni" setkani klubu. Druhy, to jsou dilci akce v prubehu roku. Kdyz to nekdo uverejnit chce, tak tomu da publicitu na forech a ja pak na titulce. Pokud nechce, tak je to tak, jak pise Jindra - domlouva se to ruzne po whatsapp skupinach, apod. Jde o to, ze klub funguje uz docela dlouho (tyjo, nemame letos 10 let vyroci???) a nektere skupinky se znaji uz tak dobre, ze nepotrebuji az zas takovou podporu klubove komunikace....
Praha - CB 1300 SA (2008)
CBF 1000 ABS (2006)
www.vanisti.cz
26. srp 2020 12:57 #7

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 5
  • Obdržená poděkování 1

Odpověděl Ofca pro téma CBFkaři Facebook

Aha, diky za objasneni ;-)
27. srp 2020 08:23 #8

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 273
  • Obdržená poděkování 8

Odpověděl Gastan pro téma CBFkaři Facebook

A ak hľadáš niekoho v MSK kraji, stav sa za mnou do Ostravy... Prípadne niekde môžeme dať stretko.
Jazdím málo, viacej rekonštruujem barák a záhradu.
27. srp 2020 21:10 #9

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma CBFkaři Facebook

Menší akce jsou i o tom že mají menší kapacitu a organizátoři nemají tolik času vše inzerovat ... I na sraz rádi pozveme nové členy velký sraz jednou za rok je hezká akce ale sejde se nás většinou 30-40 když budeš mít chuť a budeš chtít někoho poznat určitě piš příspěvky sleduj fórum případně nápis a když budeš mít zájem určitě tě rádi poznáme ... Jinak podle mě opravdu i nějaká FB skupina je ale to nemohu soudit osobně opravdu to nesleduji už ani moc nechodím na motorkáře tech sociálních médií je až hodně ...
Honda CBF 1000 RS:)
28. srp 2020 20:58 #10

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.618 sekund