Honda Accord 2,2 iCTDI 2004 Euro4

  • Příspěvky: 64
  • Obdržená poděkování 3
Ahojte,
chcel by som sa spýtať troška mimo misu. Pozerám sa po tomto aute. Je tu nejaký Honda fanúšik, čo má okrem motorky Honda aj auto? Rád by som nejaké skúsenosti hlavne s Honda naftou iCTDI. Po nete čítam, že je to jeden z tých podarenejších naftových motorov.
Vďaka za info
Dnes už skôr kochač a rovinkový strelec...
28. zář 2020 10:22 #1

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 944
  • Obdržená poděkování 64
Tento motor pochází od Isuzu, takže to je převzatá konstrukce. Já diesely nekupuji, ale nikdy jsem na něj nikoho neslyšel nadávat, tak snad je ok. Asi jsem ti moc nepomohl. B)
28. zář 2020 12:02 #2

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Honda Accord 2,2 iCTDI 2004 Euro4

Hádám nechtěl jsi slyšet od někoho hele je to honda je jí sice 16let v dieslu hned jdi do ní.... Je to 16let starý motor který min XY let žere zelené bio...sr... A otázka jak s ním kdo jezdil protože to turbo/dieslu uškodí asi nejvíc ... A je jedno jestli je to VW1.9Tdi.... za ně průšvih vždy kdyby jsi mluvil že chceš jako fanda pořídit Hondu atmosféru z toho roku řeknu no dobrá bude čekat vyssi spotřebu ... Ale 16let staré turbo je sázka na otazník ... Víc bych k tomu asi nepsal ... Snad jen to že Japonci uměli turba ale nikdy moc nedali povrchové úpravě nevím jak to měl tento model ...
Honda CBF 1000 RS:)
28. zář 2020 23:15 #3

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.378 sekund