Provoz webu

  • Příspěvky: 16
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl petr 69 pro téma Re: Provoz webu

nechci soutěžit kdo dá víc,chtěl jsem ten případnej poplatek pojmenovat.Známka mě dost připomíná minulost kdy se platily stranický známky
17. bře 2011 23:04 #21

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 109
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl Kibo pro téma Re: Provoz webu

Na inom fóre sme sa skladali na nový server a tí, čo prispeli dostali rank Darca, tak ako tu je teraz Nováčik CBF, Junior CBF, Senior CBF,... a tým boli odlíšení, ale žiadne špeciálne výhody z toho nemali, iba dobrý pocit :)
17. bře 2011 23:18 #22

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 924
  • Obdržená poděkování 44

Odpověděl Pacous pro téma Re: Provoz webu

Po víkendu vyhodnotím provoz reklamy a provedu nejspíš nějaké drobné úpravy. Pak uvidím, zda využiji vaši férové nabídky na "členské příspěvky". :-) Ale dát každému, kdo přispěje, do profilu status "Dárce", nebude problém. To je docela hezký nápad! Díky za něj!
Praha - CB 1300 SA (2008)
CBF 1000 ABS (2006)
www.vanisti.cz
18. bře 2011 09:15 #23

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 185
  • Obdržená poděkování 2

Odpověděl Declen pro téma Re: Provoz webu

1. Aký by bol praktický zmysel VIP a neVIP člena? (nerýpem, len sa pýtam)

2. Keď finančne prispejem na kvalitné fungovanie tohoto fóra, prosím nedávajte mi tam status "dárce". Bolestne to evokuje všeobecne (hanlivé) označovanie verejnosti všetkých nás, motorkárov. Úplne by stačila nejaká malá ikonka s vyobrazením napr. "prasátka s mincami"? Alebo je to blbosť?
Na motoride.sk sa ujal zvyk, že kto bol darovať krv, tak má pri svojom nicku ikonku červenej kvapky. Ale prosím, neberte to tak, že sa snažím, aby to tu vyzeralo ako na nejakom inom webe. Je to len príklad. Tento web je jedinečný široko-ďaleko a bolo by dobré, aby takým aj zostal. Veď diskutujme.
LUBO.... CBF600SA 2009 "BlackPearl"
18. bře 2011 11:13 #24

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 924
  • Obdržená poděkování 44

Odpověděl Pacous pro téma Re: Provoz webu

ad 1) Dovedu si představit, že by taková věc mohla existovat. Ale spíš bych byl radši, kdyby tady byly všechny informace k dispozici pro všechny, bez ohledu na platby-neplatby. Příspěvky bych vzal opravdu jako ČISTĚ DOBROVOLNÉ.

ad 2) Vidíš - analogie s dárcem mě nenapadla. Dobrá poznámka. :-) Pojďme vymyslet jiný termín. Teď máme třeba Expert CBF, tak by mohl být třeba "Nejvíc CBF". :-) Nějakou ikonku místo těch čtverečků asi dokážu dát taky. Kromě toho bych ještě mohl udělat seznam těch, co přispěli. Taková "síň poděkování". :-)
Praha - CB 1300 SA (2008)
CBF 1000 ABS (2006)
www.vanisti.cz
Poslední změna: 18. bře 2011 11:20 uživatelem Pacous.
18. bře 2011 11:20 #25

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 245
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl mmarinak pro téma Re: Provoz webu

Můj názor:

uvést, kdo je platící divák a kdo neplatící (nějakou ikonkou, označení a slovo je fuk), neuvádět veřejně kdo kolik zaplatil. Je to prostě každého věc, kolik dá / nedá - je to pro dobrý pocit, stejně jako si koupíš / nekoupíš magnet na ledničku s pomocí pro někoho..
Taktéž bych nerozděloval přístupnost informací podle platící / neplatící. To by asi ten přátelský a nezištný duch tohohle fóra vzal brzy zasvé.
Liberec - CBF1000 (2010)
18. bře 2011 11:59 #26

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 924
  • Obdržená poděkování 44

Odpověděl Pacous pro téma Re: Provoz webu

mmarinak napsal:

Můj názor:

uvést, kdo je platící divák a kdo neplatící (nějakou ikonkou, označení a slovo je fuk), neuvádět veřejně kdo kolik zaplatil. Je to prostě každého věc, kolik dá / nedá - je to pro dobrý pocit, stejně jako si koupíš / nekoupíš magnet na ledničku s pomocí pro někoho..
Taktéž bych nerozděloval přístupnost informací podle platící / neplatící. To by asi ten přátelský a nezištný duch tohohle fóra vzal brzy zasvé.

Jednoznačně souhlasím.
Praha - CB 1300 SA (2008)
CBF 1000 ABS (2006)
www.vanisti.cz
18. bře 2011 12:01 #27

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 109
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl Kibo pro téma Re: Provoz webu

Spájať to s darcom orgánov ma vôbec nepanapadlo, ale dobre by to vyzeralo :laugh: Tak tam miesto darcu dajme Donor, po anglicky. Alebo dáku ikonku, ako písal Declen, prípadne Sponzor, ale to už znie dosť zle :dry:

Pacous, zatiaľ skús poriešiť reklamu a rankami za zásluhy sa môžeme zapodievať neskôr :)
18. bře 2011 13:07 #28

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 276
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl Bob650 pro téma Re: Provoz webu

Já jsem dárce krve, chci tam kapku :laugh: Mám už plakety. A ikona "prasátko" - aby to neznamenalo - "jezdí jako prase" :laugh:

Co označení "Podporuju fórum"?

Ad VIP členství - znamenalo by to např., že VIP člen - resp. člen Podporuju fórum bude mít možnost se více podílet na programu setkání další rok. Nebo bude mít symbolicky o 5-10,-Kč nižší registr.poplatek na Setkání. Spíše jako taková drobnost, žádná sleva. Takhle jsem to myslel. A třeba včetně toho, že "podporovatel fóra" třeba bude moci mít, já nevím, zlatou samolepku CBFfórum na rámeček SPZ, když ukecáme zase tvůrce :laugh: a zaplatíme mu nějaké náklady. Něco takového, ne, že "VIP" člen bude mít všude zlatou lóži a ostatní se mu budou klanět na zem, to tedy ne... Žádná mazácká vojna!!!!

Nechme to na společné Setkání na Pastviny, společně to tam večer u pivka domluvíme, jo????
18. bře 2011 14:03 #29

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 276
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl Bob650 pro téma Re: Provoz webu

Já jsem dárce krve, chci tam kapku :laugh: Mám už plakety. A ikona "prasátko" - aby to neznamenalo - "jezdí jako prase" :laugh:

Co označení "Podporuju fórum"?

Ad VIP členství - znamenalo by to např., že VIP člen - resp. člen Podporuju fórum bude mít možnost se více podílet na programu setkání další rok. Nebo bude mít symbolicky o 5-10,-Kč nižší registr.poplatek na Setkání. Spíše jako taková drobnost, žádná sleva. Takhle jsem to myslel. A třeba včetně toho, že "podporovatel fóra" třeba bude moci mít, já nevím, zlatou samolepku CBFfórum na rámeček SPZ, když ukecáme zase tvůrce :laugh: a zaplatíme mu nějaké náklady. Něco takového, ne, že "VIP" člen bude mít všude zlatou lóži a ostatní se mu budou klanět na zem, to tedy ne... Žádná mazácká vojna!!!!

Nechme to na společné Setkání na Pastviny, společně to tam večer u pivka domluvíme, jo????
18. bře 2011 14:04 #30

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.987 sekund