Dovolená Chorvatsko

  • Příspěvky: 944
  • Obdržená poděkování 64

Dovolená Chorvatsko vytvořil uživatel Luhamoto

Pro letošní rok jsem se rozhodl vyrazit na dovolenou do Chorvatska a jelikož v této zemi jsem byl pouze jednou a to asi před 10 lety, rád bych vás požádal o případné rady a zkušenosti s touto destinací. Rád bych navštívil tuto oblast. Viz. foto.

Obrázek je pro hosty skrytý.
Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro její zobrazení.


Máte nějaké doporučení na ubytování? Hledám ubytování v soukromí nebo penzion (max. 1200 kč/os na den). Nevím jak je to tam v hlavní sezónu, jestli se dá něco sehnat jen tak bez předchozí objednávky, nebo jestli seženu ubytování kdekoliv podél cesty.

Rovněž by mě zajímaly zajímavé místa, přírodní zajímavosti, a taky pěkné pláže nebo zátoky.
07. kvě 2011 10:19 #1

Tato zpráva obsahuje přiložené soubory.
Prosím, přihlašte se nebo se zaregistruje, pro jejich zobrazení.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 74
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl blažin pro téma Re: Dovolená Chorvatsko

Ahoj, do chorvatska jezdim vzdy na blint a s ubytovanim neni vubec zadny problem.Pokud jedete sami dva na masine, tak to je uplne v pohode, protoze hur se schani ubytovani pro velkou partu lidi,kdyz jedou napr. 3 auta.Jinak k te cene muzes byt v klidu,mas dost velkou rezervu,protoze 1200kc je cca 50euro, ale prumer v sezone na osobu/noc je mezi 15-20eur zalezi dle lokality.
07. kvě 2011 20:49 #2

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 906
  • Obdržená poděkování 20

Odpověděl Mefisto pro téma Re: Dovolená Chorvatsko

A jak se divam na mapu tak vetsi navaly jsou niz, takze s ubytovanim by nemel byt problem
07. kvě 2011 21:10 #3

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 245
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl mmarinak pro téma Re: Dovolená Chorvatsko

V Chorvatsku jsem byl taky vždycky na blind. Nikdy žádný problém. Jen občas se paní domácí ošívala, že chceme přespat jen jednu noc. S tou cenou se vejdeš v pohodě dvakrát.
Liberec - CBF1000 (2010)
07. kvě 2011 23:42 #4

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 944
  • Obdržená poděkování 64

Odpověděl Luhamoto pro téma Re: Dovolená Chorvatsko

Ok, dík všem za odpověd'.
Já většinou jezdím naslepo a ubytování sháním až na místě. Ubytování si zkouším natipovat dopředu dle netu. Pak zkouším obejít co jsem si zjišt'oval a pokud mají plno, tak to zkouším kdekoliv, kde mají ceduli s ubytováním. Většinou jezdíme ve dvou, tak se to shání ještě docela dobře.
Kdyby měl někdo nějaký tip na výlet, nebo na místo, kde byl a líbilo se mu tam dejte vědět.
08. kvě 2011 06:25 #5

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72

Odpověděl Malp pro téma Re: Dovolená Chorvatsko

Ahoj,tak zrovna na Krku máš bod "A"-Baška.Je to prakticky mezi dvěma pohořími .Pěšky se dá po stezce nad mořem přejít hřeben směrem jakoby západním (dostatek pití sebou).Nebo na druhou stranu jakoby směr východ(k pobřeží je příjemná cesta až na vrcholek-je tam taková "měsíční krajina".Jinak je toho samozřejmě spousta.
Poslední změna: 08. kvě 2011 20:50 uživatelem Malp.
08. kvě 2011 20:50 #6

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 944
  • Obdržená poděkování 64

Odpověděl Luhamoto pro téma Re: Dovolená Chorvatsko

Ok, dík za tip.
Výlety plánuji po ostrově i mimo něj. Jelikož tam budu mobilní, tak jsou v plánu i Plitvické jezera a další přírodní zajímavosti.
Kdyby někdo měl i recenzi na nějaké ubytování, kde byl spokojený dejte vědět.
09. kvě 2011 15:41 #7

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 924
  • Obdržená poděkování 44

Odpověděl Pacous pro téma Re: Dovolená Chorvatsko

Plitvická jezera jsou nádherná! Ale v sezóně bych tam už nikdy nešel. Je to přecpané lidmi, na lávkách se stojí fronty, na lodě se stojí fronty, na pivo se stojí fronty, na jídlo se stojí fronty... :-)
Praha - CB 1300 SA (2008)
CBF 1000 ABS (2006)
www.vanisti.cz
09. kvě 2011 15:55 #8

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 720
  • Obdržená poděkování 29

Odpověděl Dr.Pilulkin pro téma Re: Dovolená Chorvatsko

Nemáte někdo zkušenost s místním povrchem silnic? Četl jsem, že je to kvůli použitému vápenci za mokra klouzačka jak na ledu, ale jejich dálnici jsem jel v plechovce za deště od Slovinska až ke Splitu a nepřipadla mi nijak víc klouzavá. Tak by mě zajímalo, jak to bude případně na bajku.
09. kvě 2011 16:35 #9

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 906
  • Obdržená poděkování 20

Odpověděl Mefisto pro téma Re: Dovolená Chorvatsko

Nejen kuli pouzitemu materialu, ale i v okoli silnic, kde jsou kopce je sposta vapence a ten je nafoukavan na silnici. Nejhorsi je takovy ten zacatek deste nez se umyje silnice, ale to je skoro vsude stejny
09. kvě 2011 16:58 #10

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.537 sekund