Čištění motocyklu

  • Příspěvky: 720
  • Obdržená poděkování 29

Odpověděl Dr.Pilulkin pro téma Re: Čištění motocyklu

Chachá, tiraku, ani bych nemusel koukat do tvého profilu, abych věděl, odkud jsi. Stačila dvě slova: "ozubené kolco". Jakožto ex-novojičíňák zdravím do své téměř rodné hroudy :)

Ale k věci. Když jsem zazimovával poprvé, dal jsem na radu, kterou jsem četl v nějakém časáku, že je dobré celou motorku nastříkat silikonovým sprejem. No, na jaře bych si za to nakopal prdel. Celá motorka upatlaná sajrajtem, který nešel dost dobře sundat. Druhý rok se mi podařilo ji při poslední vyjížďce položit, takže jsem ji odstrojil a teprve na jaře, kdy jsem se dostal k opravě, jsem ze vzduchového filtru vysypal hromadu štěrku. No, a černou krásku jsem koupil tak vymydlenou, že jenom vyndám baterku, hodím ji na stojan pod kyvku, doleju nádrž a budu čekat na jaro.
25. lis 2012 08:56 #31

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 669
  • Obdržená poděkování 11

Odpověděl tirak.cz pro téma Re: Čištění motocyklu

Ono to nema central? Toz kurde,pres zimu mas co resit. A zrovna ted tu probehly zajimavy cenovky. A ojejem mazu jen vyfuky aby nezrezly. Ale tu je to bezpredmetny,ak su antikorove,no nie?;-)
Odesláno z vlastní Nokie 3110 prostřednictvím mojí pravé ruky ;) Seru na Tapatalk :)
25. lis 2012 09:08 #32

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 548
  • Obdržená poděkování 4

Odpověděl Pepe pro téma Re: Čištění motocyklu

Ale tu sa deju veci,založte temu zazimovanie moto nech sa vyblaznime
25. lis 2012 10:30 #33

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 720
  • Obdržená poděkování 29

Odpověděl Dr.Pilulkin pro téma Re: Čištění motocyklu

Tož central to nema, což je trochu na pi.., ale to neni až takovy problem. Přes zimu budu spiš řešit kufr(y), bo jinak bych musel do fachy jezdit s baglem na hřbetě a to se mi nechce. Baterku jsem zatim nevyndal, třeba ještě slunko vyleze, no ni?
25. lis 2012 18:54 #34

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 669
  • Obdržená poděkování 11

Odpověděl tirak.cz pro téma Re: Čištění motocyklu

:P A k čemu slunko,na tom se přece nejezdí B) Dnes jsem se byl provětrat Nový Jičín,ValMez,Rožnov p R,Fren a dom. No,horký hefty se osvědčily,ale stejně jsem si měl vzít zimní ruce. A že by nedržely gumy? To se rozhodně nedá říct :laugh: Takže bylo prima,moc to nestálo,a vrátil jsem se v pořádku. Lyžaři mě asi proklejou,ale doufám,že to ještě aspoň tři týdny vydrží... :)
Odesláno z vlastní Nokie 3110 prostřednictvím mojí pravé ruky ;) Seru na Tapatalk :)
25. lis 2012 20:55 #35

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Re: Čištění motocyklu

leos bude mírná zima...jestli se pletu osobně se na stretku omluvím :) Váše rosnička Hodys..a slunce v duši konópci
25. lis 2012 23:10 #36

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.605 sekund