Honda den Brno

  • Příspěvky: 944
  • Obdržená poděkování 64

Honda den Brno vytvořil uživatel Luhamoto

Tak jsem se byl včera svést na okruhu a přiznávám, že jsem se docela dobře bavil. :woohoo:
Docela jsem byl překvapen jak CBF 600 S byla schoplná držet tempo a dokonce i slušně předjíždět obsahově větší motorky (Varadero, VFR 800, VFR 1200....).
Pro srovnání Varadero, VFR 800 a VFR 1200 se dalo krásně předjet v zatáčkách venkem. Samozdřejmě na rovince VFR 1200 když zabralo, tak to bylo znát a poodjel. Nicméně CBF 600S se nenechávala nijak zahambit a na výjezdu na rovinku do stoupání k cílové rovince se mi podařilo předjet i VFR 800. A borec na Varaderu mi nemohl ujet na rovince v klesání u B, následně na brzdy s tak těžkou motorkou již neměl šaci.
Rozhodně byla to první možnost srovnání s více motorkama jak na tom CBF 600 S model 2008 vlastně je a musím uznat, že obstála víc než slušně. Každopádně dobrá zkušenost a doufám se na příští Honda den příjede víc CBFek!

PS: Motocykly CBR 600 RR a 1000 RR jsou na takové trati doma a jejich výkon je neskutečný, takže na rovince pokaždé ujedou.

PS: pokud by měl někdo z vás fotky a chtěl by se s o ně podělit dejte na ně odkaz.
25. kvě 2011 18:35 #1

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.479 sekund