Klubová trička

  • Příspěvky: 720
  • Obdržená poděkování 29

Odpověděl Dr.Pilulkin pro téma Klubová trička

sunnx napsal: Tak už ho mám taky doma :-) Dík Doktore! jen se bojim jak dlouho to vydrží :-) radši prát na ruby příště doporučuji digitál ten nesmeješ. Mám na to kdyžtak dobrého výrobce ;)


Myslím, že sítotisk není úplnej průser. A pokud máš výrobce, tak ti napříště rád štafetu přenechám. Místní borci jsou senza zákazníci :D
02. čvc 2015 21:14 #252

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 272
  • Obdržená poděkování 11

Odpověděl Rishor pro téma Klubová trička

Dr.Pilulkin napsal:

sunnx napsal: Tak už ho mám taky doma :-) Dík Doktore! jen se bojim jak dlouho to vydrží :-) radši prát na ruby příště doporučuji digitál ten nesmeješ. Mám na to kdyžtak dobrého výrobce ;)


Myslím, že sítotisk není úplnej průser. A pokud máš výrobce, tak ti napříště rád štafetu přenechám. Místní borci jsou senza zákazníci :D


doktore, podla mna si to zvladol na jednicku, ja som bol nadmieru spokojny :sick:
CBF 600 SA 2004
02. čvc 2015 21:55 #253

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Re:Klubová trička

Dr.Pilulkin napsal:
Malinko offtopic - až teď jsem zaregistroval Hodysovu "hodnost" Grafoman a málem jsem se počůral. :laugh:



Hodností není nikdy dost :-) můžeš být třeba náš gucci za trička :-)))
02. čvc 2015 22:43 #254

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Re:Klubová trička

Hele Malpe založ si téma ať ti každej člen klubu pošle 5kč a máš zase důvod a ještě zbohatneš.... :woohoo:
Honda CBF 1000 RS:)
03. čvc 2015 07:32 #255

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 23
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl PetrCBF pro téma Klubová trička

Tak mi taky včera tričko přišlo. Děkuju, líbí se mi je pěkný. O víkendu jsem promáčkl vejfuk, tak mi to trochu spravilo náladu.. Nicméně trošku jsem se zcvrknul.. není to tak hrozný, ale kdyby jste někdo chtěl vyměnit moje XXL za XL tak se můžem domluvit. Jinak Pilulkinovi děkuju.
03. čvc 2015 08:10 #256

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 720
  • Obdržená poděkování 29

Odpověděl Dr.Pilulkin pro téma Klubová trička

PetrCBF napsal: Tak mi taky včera tričko přišlo. Děkuju, líbí se mi je pěkný. O víkendu jsem promáčkl vejfuk, tak mi to trochu spravilo náladu.. Nicméně trošku jsem se zcvrknul.. není to tak hrozný, ale kdyby jste někdo chtěl vyměnit moje XXL za XL tak se můžem domluvit.


Zase ho teď můžeš používat místo noční košile, nebo se do něj oblíct i s baťůžkem ;)
Poslední změna: 03. čvc 2015 09:33 uživatelem Dr.Pilulkin.
03. čvc 2015 09:32 #257

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72

Odpověděl Malp pro téma Re:Klubová trička

JinT napsal: Hele Malpe založ si téma ať ti každej člen klubu pošle 5kč a máš zase důvod a ještě zbohatneš.... :woohoo:


A to je nápad pane wachmajstr - voni jsou hlava :) . Jak se vrátím z reparátu o dovolenou (v sobotu opět moje oblíbené BiH+MNE) ,tak jdu do toho .Nakonec každý voko dobrý před Vánocama neeeeeeeeeeé ? :woohoo:
03. čvc 2015 14:17 #258

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 272
  • Obdržená poděkování 11

Odpověděl Rishor pro téma Klubová trička

PetrCBF napsal: Tak mi taky včera tričko přišlo. Děkuju, líbí se mi je pěkný. O víkendu jsem promáčkl vejfuk, tak mi to trochu spravilo náladu.. Nicméně trošku jsem se zcvrknul.. není to tak hrozný, ale kdyby jste někdo chtěl vyměnit moje XXL za XL tak se můžem domluvit. Jinak Pilulkinovi děkuju.


caf, ja mam dve tricka XL, takze jedno by som mozno vymenil za XXL, ak ti nevadi ze uz bolo prepotene a zasrate od majonezy a samozrejme preprdene :sick:

ak dorazis na Luhacky, budem ho mat u seba a mozme vymenit trikot navzajom :S
CBF 600 SA 2004
03. čvc 2015 21:25 #259

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Klubová trička

Rishore koukám, že se ti srazy s námi líbí tak to jsem rád... koukám, že máme nového člena tvrdého jádra:)) :woohoo:
Honda CBF 1000 RS:)
Díky: Rishor
07. čvc 2015 08:52 #260

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 272
  • Obdržená poděkování 11

Odpověděl Rishor pro téma Klubová trička

JinT napsal: Rishore koukám, že se ti srazy s námi líbí tak to jsem rád... koukám, že máme nového člena tvrdého jádra:)) :woohoo:


no este sa musim ucit drzat s vami krok vypitych piv :S
CBF 600 SA 2004
07. čvc 2015 16:58 #261

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.889 sekund