Klubová trička

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Klubová trička

Nech se překvapit Osobně doufám ze nebude růžové ... :P
Honda CBF 1000 RS:)
23. dub 2015 22:30 #201

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 720
  • Obdržená poděkování 29

Odpověděl Dr.Pilulkin pro téma Klubová trička

Ahoj drahouškové!

Blížíme se do finále. Všichni, kdo vyplnili formulář, obdrželi na uvedenou adresu email, ale pro jistotu to píšu ještě sem. Každopádně mrkněte do mailu, máte tam totiž i náhled podoby trika a rozpis vašich objednávek (pro sklerotiky).

Cena
Jedno triko včetně potisku je přesně za 250 Kč. Vybral jsem značku Fruit of the Loom, se kterou mám nejlepší zkušenosti a nejvyšší možnou gramáž, aby něco vydrželo.

Doprava
Jelikož jedu na sraz, tak můžu zájemcům dopravit trika tam. Jelikož je jich dost, a nevím, jestli už budu mít tou dobou boční kufry, tak bych je všechny zabalil a najednou poslal předem Jindrovi a vy si je můžete rozebrat na srazu.

Takže prosím, kdo pojede na sraz, dejte mi vědět, že chcete trika převzít tam a hromadnou dopravu srovnáme nějak na místě.

Zaslání poštou je za 80 Kč za jednu zásilku. Česká pošta - doporučený balík plus deset kaček na něco, do čeho to zabalím. Více kusů samozřejmě pošlu na jednu adresu v jednom balíku. Kdo tedy bude chtít poslat poštou, připočtěte k ceně poštovné.

Slováci
Nevím, jestli někdo ze Slováků jede na sraz, tak prosím, aby si řekli, jak to chtějí a podle toho domluvíme prachy. Boco, tobě můžu nechat triko u vás ve firmě, jelikož teď jezdím skoro denně na Poděbradskou.

Platba
Jelikož je to dohromady deset tisíc, tak bohužel budu chtít platbu předem, což asi chápete. Proto, pokud je vám všecko jasné a nechcete domluvit ještě nějaké detaily, tak rovnou pošlete příslušný obnos na účet 3854347001/5500 do zprávy příjemci dejte svůj nick, ať si to spáruju.

Termín
Abychom stihli výrobu do srazu, prosím o zaslání peněz tak, aby přišly nejpozději do konce příštího týdne (29. 5.) na účet.

Máte-li jakékoli dotazy, pište.
Dr.Pilulkin
23. kvě 2015 23:03 #202

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 388
  • Obdržená poděkování 47

Odpověděl Kevvin pro téma Klubová trička

výborně Doctore ... s předáním na srazu nemám problém a peníze pošlu ...
CBF 600 S 2008
24. kvě 2015 12:30 #203

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72

Odpověděl Malp pro téma Klubová trička

Kurňa , lékař , kurňa , ty nás honíš jak psy . A to jako už teď na jaře jooooÓ ? :woohoo:

Ne vážně draku,ok že se to pohnulo . Chechtáky samozřejmě pošlu - jen to dopočítám -nechce někdo z Brněnska zaslat společným balíkem,ať to lehce zjednodušíme ?
Pokud se nikdo neozve do zítra,tak ti to tam smahnu.
24. kvě 2015 18:52 #204

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 720
  • Obdržená poděkování 29

Odpověděl Dr.Pilulkin pro téma Klubová trička

Malp napsal: Kurňa , lékař , kurňa , ty nás honíš jak psy . A to jako už teď na jaře jooooÓ ? :woohoo:

Ne vážně draku,ok že se to pohnulo . Chechtáky samozřejmě pošlu - jen to dopočítám -nechce někdo z Brněnska zaslat společným balíkem,ať to lehce zjednodušíme ?
Pokud se nikdo neozve do zítra,tak ti to tam smahnu.


Malpe, já bych jinak musel platit na srazu bečku píva a to je sakra motivace ;) Tak až bude jasno, pošli chechtáky a adresu, ať si tě můžu odškrtnout.

Doktor.
24. kvě 2015 22:46 #205

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Klubová trička

Já jsem peníze poslal a Malpoj nic neposílej ať ji hezky přijede na sraz...
Jinak pokud by jsi opravdu přijet nemohl může ti to do Brna přivézt Klára... takže v klidu si to nech poslat na sraz a nedělej dámu a koukej přijet :evil:
Honda CBF 1000 RS:)
25. kvě 2015 08:37 #206

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72

Odpověděl Malp pro téma Klubová trička

JinT napsal: Já jsem peníze poslal a Malpoj nic neposílej ať ji hezky přijede na sraz...
Jinak pokud by jsi opravdu přijet nemohl může ti to do Brna přivézt Klára... takže v klidu si to nech poslat na sraz a nedělej dámu a koukej přijet :evil:


No borče , bezva končiny i organizace - to ti nelze odepřít . ALE vypadá to kolem 18.6. na "dálkovou" 7-10dnů ,tak se taky někdy musím doma angažovat - přes týden jezdím Ostravu,Havířov a takový kotáry .

Dodání trik je mě celkem jedno , Klárku samozřejmě rád uvidím,jen bych ji nerad zneužíval jako pošťačku .
25. kvě 2015 19:42 #207

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72

Odpověděl Malp pro téma Klubová trička

[quote="Dr.Pilulkin" .[/quote]

Malpe, já bych jinak musel platit na srazu bečku píva a to je sakra motivace ;) Tak až bude jasno, pošli chechtáky a adresu, ať si tě můžu odškrtnout.

Doktor.[/quote]

Tak draku , máš odesláno 500 za trika + 100 na výdaje (zbytek propijte :blink: )
25. kvě 2015 19:46 #208

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Klubová trička

Malpe to musíš naplánovat rodinný výlet do krkonoš a koukej se přestat vymlouvat máš to sem tři hodinky a to je v dnešní době za rohem... :evil:
Honda CBF 1000 RS:)
25. kvě 2015 21:48 #209

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Klubová trička

Klara je v pohodě takže jestli ještě chvilku vydržíš bez něj tak ti ho dovezeme, ale já stále věřím, že si ten sraz prosadíš jinak jsi pro mě mrtvej homolka... :woohoo:
Honda CBF 1000 RS:)
25. kvě 2015 21:50 #210

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.729 sekund