Klubová trička

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Re: Klubová trička

Dr.Pilulkin napsal:

@Corvette: dobrý "rolák" :) Já si kupuju na krk fleece od Givi a ty to máš zadarmo.


:laugh: no můžeme jí jen závidět ty krásné dlouhé vlasy,já se svými zbytky vlásků bych si musel nechat narůst plnovous abych něco takového vytvořil

28. lis 2012 14:26 #51

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 720
  • Obdržená poděkování 29

Odpověděl Dr.Pilulkin pro téma Re: Klubová trička

Já se teda nikam necpu, ale triko a podložka pod SPZ, to je trochu rozdíl. A když se někdo (já) nabídne, že by něco zkusil navrhnout, tak mi dejte pár dní. Jestli se to nebude líbit, tak si uděláte triko s design by Pacous, ale proč to hned zavrhovat? Zima je přede dveřmi a času na výrobu bude spousta. Nebo vám to musí donést Ježíšek? ;)
28. lis 2012 16:45 #52

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 924
  • Obdržená poděkování 44

Odpověděl Pacous pro téma Re: Klubová trička

No pokud jsi schopen navrhnout a pripravit do krivek, tak huraaa a ja zacinam cekat. :-)
Praha - CB 1300 SA (2008)
CBF 1000 ABS (2006)
www.vanisti.cz
28. lis 2012 17:42 #53

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72

Odpověděl Malp pro téma Re: Klubová trička

Dr.Pilulkin napsal:

Já se teda nikam necpu, ale triko a podložka pod SPZ, to je trochu rozdíl. A když se někdo (já) nabídne, že by něco zkusil navrhnout, tak mi dejte pár dní. Jestli se to nebude líbit, tak si uděláte triko s design by Pacous, ale proč to hned zavrhovat? Zima je přede dveřmi a času na výrobu bude spousta. Nebo vám to musí donést Ježíšek? ;)



Zdarec,myslím si,že je to docela rozumný návrh.Zima je dlouhá,tak snad takový fofr není a dalo by se to pojmout i tak,že si to každý "vezmeme za domácí úkol" :) -buď udělat návrh (ať už v PC kdo to umí,my méně poznamenaní počítačem hodit nějakou podobu-nápad na papír a ofotit to).Komu se do toho nechce,tak alespoň kritikou (v rámci slušnosti :woohoo: ),popřípadě detailem pomoct doladit co ano a co ne e e.
Jelikož jsme tady různé ročníky(celkový věk některých kolegů nedosahuje věku který máme my někteří strávený na silnicích :woohoo: (nenapíšu přece,že su už starý bobr :) ) ,tak je samozřejmý,že se nemusíme v prvopočátku trefit do vkusu všech,na druhou stranu alespoň může vzniknout něco,co nebude jen taková "pouťovka". -Jen takový návrh-
28. lis 2012 19:20 #54

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Re: Klubová trička

tak dáme termín uzávěrky a vyhlásíme soutěž a vítězný návrh odměníme :) a vítězství vlastně bude ten skvělý pocit,že všichni nosí tričko od zatím neznámého autora :) třeba jako tričko o Diessela (což je obyčejné tričko polité naftou :) )tak kdo bude náš klubový návrhář Gucci?
28. lis 2012 19:30 #55

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Re: Klubová trička

Malp napsal:

Jelikož jsme tady různé ročníky(celkový věk některých kolegů nedosahuje věku který máme my někteří strávený na silnicích :woohoo: (nenapíšu přece,že su už starý bobr :) )

kolik ,že Ti je let? :) já jen jestli spadám do kategorie bobrů :) :) :)
28. lis 2012 19:34 #56

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Re: Klubová trička

Dr.Pilulkin napsal:


Nebo vám to musí donést Ježíšek? ;)[/quote]


je hezké že věříš na ježíška to Ti chválím a máš pravdu,psal jsem sice čím dřív tím líp ale není kam spěchat ...p.s: ono by to bylo naráz moc.Ty máš k ježíškovi letos motorku (a krásnou :) ) tak tričko bude později :) :) :) ať to nemáš naráz všecko
28. lis 2012 19:38 #57

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72

Odpověděl Malp pro téma Re: Klubová trička

Hodys napsal:vítězný návrh odměníme :)............. a vítězství vlastně bude ten skvělý pocit,že všichni nosí tričko od zatím neznámého autora :) třeba jako tričko o Diessela (což je obyčejné tričko polité naftou :) )tak kdo bude náš klubový návrhář Gucci?[/quote]

Zdarec,až tak doslova jsem to nemyslel,spíš jsem měl na mysli KOLEKTIVNÍ DÍLO-přitom jednoduchý výstižný -osobně bych třeba nešel do návrhu,co sem hodil Honza s obrázkem mašiny.Naopak většině se právě to může líbit,tak to prostě vezmu jako fakt,nebo neobjednat - není to povinné.
28. lis 2012 19:45 #58

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72

Odpověděl Malp pro téma Re: Klubová trička

Hodys napsal:

Malp napsal:

Jelikož jsme tady různé ročníky(celkový věk některých kolegů nedosahuje věku který máme my někteří strávený na silnicích :woohoo: (nenapíšu přece,že su už starý bobr :) )

kolik ,že Ti je let? :) já jen jestli spadám do kategorie bobrů :) :) :)


No žádná hitparáda,na jaře tam naběhnou dvě 5 :angry: .
28. lis 2012 19:48 #59

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Re: Klubová trička

Malp napsal:

No žádná hitparáda,na jaře tam naběhnou dvě 5 :angry: .[/quote]


ale taky žádná tragédie no né :) na věk to nejezdí
28. lis 2012 19:53 #60

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.954 sekund