Zajímavosti,videa,články-prostě motopohoda z netu

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345
no mě se to docela líbí ale podle mě tohle nemá stavět fabrika ztratí to osobitost... a mělo by se nechat lidi tvořit a eventuálně schvalovat zda je to bezpečné ale rozumně to by byl svět.... :woohoo:
Honda CBF 1000 RS:)
21. čvn 2018 17:45 #431

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345
Malpe domek v Krkonoších je starý ale znám to v češtině ta polská verze je tak hrozná, že jsem si to ani neposlechl :sick:
Honda CBF 1000 RS:)
21. čvn 2018 17:45 #432

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

JinT napsal: Malpe domek v Krkonoších je starý ale znám to v češtině ta polská verze je tak hrozná, že jsem si to ani neposlechl :sick:


Dobrý je i deník nadějného Kysučana , ve slovenštině :-)

Co se Polské verze týče
bardzo dbrzře gadam po polske takže jesztem Rozumiem wszystko od pierwszego słowa :-) no úplně ne ale Język polski jest piękny

Tady je Kysučan :-)

Poslední změna: 21. čvn 2018 20:17 uživatelem Hodys.
21. čvn 2018 20:07 #433

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72

JinT napsal: Malpe domek v Krkonoších je starý ale znám to v češtině ta polská verze je tak hrozná, že jsem si to ani neposlechl :sick:


No čeština je ohraná - to je starý , ale mě se naopak líbila ta polština - ta tomu právě dala grády .
21. čvn 2018 21:30 #434

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345
za mě už radši Slovenština :woohoo: :woohoo: :woohoo: Protože Slovasi jsou naši bratři :whistle: :whistle: a Ernest je nejlepší na východ od Brna Doufám, že si to Pito a Rishor s Bruty nepřečtou :woohoo: :woohoo:
Honda CBF 1000 RS:)
22. čvn 2018 09:14 #435

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 313
  • Obdržená poděkování 87
Absolutne mimo reakcie na posledny prispevok navrhujem adminovi pridat medzi smajliky aj ten s rukou a zdvihnutim prostredníčkom :P :laugh:

Mal som silne nutkanie ho v tejto chvilke pouzit a on nikde :silly:
Honda CBF1000FA
22. čvn 2018 09:20 #436

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345
Jinak kdo by se chtěl podívat jak jsme si hráli na Motoškole Brno se Sršněm a Abrahamem... Naše sestava Luhamoto CBF600, JinT CBF 1000, Ernest GS 1200r, Jirka XR 1000.
Bohužel na videu jsem vidět jen já a Ernest.... Kawasaki jsem moc neregistroval a video jsem našel náhodou vyjel výrazně před námi... ale pěkné okamžiky cca 2:15 ho předjíždí Abraham a Sršen trochu se nám tam kousli a začali se honit... vetší střelbu jsem po pravdě neviděl... :evil: :evil: :evil:

Pak je tam moje maličkost cca 8:40 bohužel jsme ztratil rychlost v hrozné skrumáži a jak říkám nemám zabijácký reflex takže mi pak Táborský s největší rychlostí ujel tu R1 jsem pak v technické části dojel ale už jsem jí nepředjel. Byl tam hodně hustý provoz a předjíždění v takové skupině je náročné...

Ernestův xenon se podle mě v zrcatku kawy ukázal už v 14:40+/- byl to nájezd na cílovku... pak na brzdy ho předjíždí až o kolo později okolo min 19... tam to prodal hodně solidně myslím, že ho musel slušně brzdit... :woohoo:
Honda CBF 1000 RS:)
22. čvn 2018 09:23 #437

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345
Jinak všimněte si jak se Abrahamovi ta Ducati na tom výjezdu roztancovala... měl podle mě Panigale V4 S a Sršen měl nějakou novou aprilii RSV V4 Když vezmu, že já při nejlepších průjezdech jsem bal nahoře před brzdami tak 190+/- nechápu kolik jedou oni... :evil:
Honda CBF 1000 RS:)
22. čvn 2018 09:25 #438

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345
Pito jsi v pěti nejlepších co znám tak buď naopak rád :woohoo:
Honda CBF 1000 RS:)
22. čvn 2018 09:27 #439

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

JinT napsal: za mě už radši Slovenština :woohoo: :woohoo: :woohoo: Protože Slovasi jsou naši bratři :whistle: :whistle: a Ernest je nejlepší na východ od Brna Doufám, že si to Pito a Rishor s Bruty nepřečtou :woohoo: :woohoo:


Ernest je už napůl z Čech :-) bráchu má tady a má i české SPZ na motorkách takže Ernest je vítěz v kategorii nejlepší slovenský Čech a ostatní kluci se dělí o prvenství v kategorii nejlepší Slovák a Bruty nejlepší Slovenka :-)
22. čvn 2018 09:29 #440

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.675 sekund