Zajímavosti,videa,články-prostě motopohoda z netu

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345
No fotka super a hodně silnicím opravdu zatopil to je vidět spíš na videu... CBF 1000RS opravdu okruh sedí... teď už si ani stupačky neodírám ale počkejte na CBF 1000RS2 protože příští rok mám už v plánu výrazné odlehčení... :evil: a pokračování zvyšování výkonu... zvýšení stupaček atd... teď to hlavně letos nerozbít.. co už se málem dvakrát povedlo a když to vše přežije... začne poslední radikální fáze přestavby.... :evil: :evil: Hmotnost by měla jít ke 200kg výkon odhad 92kw 110Nm...+/-. To už jsou parametry superbiku z 90-tých let a dál už to nepůjde... :whistle:

Současných 88kw a 105Nm na zadním kole je opravdu znát a musím říci, že je vidět, že i silné stroje stíhám... a dokonce už i na rovinkách předjíždím... Takže CBF má opravdu reklamu a sousta lidí se diví co to ta Honda vlastně dělala za stroj :woohoo: :woohoo:

Jinak po pravdě jsem si myslel, že mi GS funí furt na záda ale když už ernest přestal mluvit a začala mi teta v interkomu povídat počkejte nebo vypněte interkom... bylo mi jasné že někde zůstal vyset dokonce jsem tam jednou slyšel takový nepříjemný zvuk v kombinaci s neidentifikovatelným klením tak jsem si říkal zda si Ernest nedal enduro vložku ale vše dobře dopadlo... příště na volné jízdy bez intercomu...
Honda CBF 1000 RS:)
22. čvn 2018 16:42 #451

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345
Byla sranda a to jen tak nezazijes že by ti někdo na GS nadával do interkomu že dre stupačky že to je na prd :woohoo: :woohoo: :woohoo: a nebo že by ti ze zadu říkal ty vole tak teď z tebe fakt něco odpadlo :whistle: :whistle: :evil:
Honda CBF 1000 RS:)
22. čvn 2018 17:36 #452

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 906
  • Obdržená poděkování 20

JinT napsal: Jinak všimněte si jak se Abrahamovi ta Ducati na tom výjezdu roztancovala... měl podle mě Panigale V4 S a Sršen měl nějakou novou aprilii RSV V4 Když vezmu, že já při nejlepších průjezdech jsem bal nahoře před brzdami tak 190+/- nechápu kolik jedou oni... :evil:


"mmj. - Ducati Panigale V4 není na motor ani o prd rychlejší než Aprilia RSV 4 RF - Abája jel na Pirelli Supercorsa SP, já na Bridgestone V02 slick (medium)"
Srsnova Aprilka je tusim ze 2 roky stara
23. čvn 2018 00:56 #453

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 906
  • Obdržená poděkování 20

Malp napsal: Poslouchejte vy " smajlíci " a nenapadá vás někoho z počítačových mágů proč mě smajlové zmizeli a namísto toho mám volačo-lečo viz foto ???[/qu
Zkousel jsi ruzny prohlizece, vymazat "Cookies " a podobne veci?

23. čvn 2018 01:00 #454

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345
Kde jsi našel tohle vyjádřeni to napsal sršeň?
Honda CBF 1000 RS:)
23. čvn 2018 12:06 #455

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345
Už jsem to našel nemám FB podle mě to místy vypadalo jako by ho sršeň mohl předjet ale s tím motorem nevím když jsem viděl jak za ním vystrelil ze stoje a za pět zatáček ho měl... Tak bych to spíš připsal guma a tomu že abaja jel mezi námi takže asi ne na 100%ale je fakt že to byla extra rychlá jízda až bych řekl že mezi nás fakt nepatřila ale podle mě uvažovali koho kde předjíždí protože ty lidi fakt zmatkuji na trati... Dá se říct že jim zůstávali obrubníky pro bezpečnou jizdu
Honda CBF 1000 RS:)
23. čvn 2018 12:35 #456

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72

Mefisto napsal:

Malp napsal: Poslouchejte vy " smajlíci " a nenapadá vás někoho z počítačových mágů proč mě smajlové zmizeli a namísto toho mám volačo-lečo viz foto ???[/qu
Zkousel jsi ruzny prohlizece, vymazat "Cookies " a podobne veci?


Jojo , zatím bez úspěchu .

23. čvn 2018 16:05 #457

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 24
  • Obdržená poděkování 2
Ahoj
HONDA má ve znaku křídlo,já přijel domů se dvěma navíc. :(



15. srp 2019 17:54 #458

Tato zpráva obsahuje přiložené obrázky.
Prosím, přihlašte se nebo se zaregistruje, pro jejich zobrazení.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345
auvajs... tak to bolelo :S
Honda CBF 1000 RS:)
16. srp 2019 07:44 #459

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.676 sekund