Zajímavosti,videa,články-prostě motopohoda z netu

  • Příspěvky: 548
  • Obdržená poděkování 4
Dobre sa na to pri tej kave pozera
25. lis 2012 12:56 #51

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98
KOMPLETNÍ TEST HONDY CBF 1000 OD VÝROBY AŽ PO PROJÍŽĎKU


29. lis 2012 00:24 #52

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 720
  • Obdržená poděkování 29
29. lis 2012 22:49 #53

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98
Dr.Pilulkin napsal:

Zase jedna horkokrevná Slovenka


To je jako Ty naše holky Slovenský šikovný...Bruty, Corvette ...Zirazel...no mazec děkujeme Slovensko máš šikovný holky :)
29. lis 2012 23:58 #54

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 548
  • Obdržená poděkování 4
Hodys napsal:

krásná klisna vod hondy...mě se líbí ...pěkná klasika CB 1100

Obrázek je pro hosty skrytý.
Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro její zobrazení.


Moja favoritka na miesto v garaži Kawasaki W 800 má konkurenta,preto som na nu celkom zvedavy,potom sa rozhodnem ale zatial ma u mňa Kawa navrch.
-krajšie a viac retro zladená,kralovská hriadel,chrom,vypletane kolesá,čisty vzducháč,cena...
-Hodys,zrejme sa Ti pači,popravde Honda zabrala,motor a vlastne cela moto pripomina 80te roky(CB 1100 Four akoby z oka vypadla) len aby si rozumel,vo mne vyvolava dojem že ju navrhoval tym mlaďasov.
Poslední změna: 18. pro 2012 11:18 uživatelem Pepe.
18. pro 2012 10:06 #55

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 548
  • Obdržená poděkování 4
To je ona herečka

Obrázek je pro hosty skrytý.
Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro její zobrazení.

Poslední změna: 18. pro 2012 10:30 uživatelem Pepe.
18. pro 2012 10:24 #56

Tato zpráva obsahuje přiložené soubory.
Prosím, přihlašte se nebo se zaregistruje, pro jejich zobrazení.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98
Pepe napsal:

To je ona herečka

Obrázek je pro hosty skrytý.
Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro její zobrazení.



je nádherná,líbila se mi už kawa W 650 a tohle je ještě lepší...ty hkrálovský hřídele taky prožívám a nemůžu od nich odtrhnou oči ...mám tyhle stroje rád ...svezl jsem se na moto guzzi griso 850 a taky je to krásný retro...měl jsem hondu CB750 sevenfifty ročník 92,teď mám CBF600N takže ty naháče žeru i když pravda na cestování je CBF 600 S o moc lepší...jo je to dilema...MÍT PRACHY BRAL BYCH JE VŠECKY :) CBF 600 S na cestování CB1100 protože je to srdcovka ...kámoš měl cb 500 four a bylo to nádherný svezení tuším rok 1979 jen měl v tom vyměněný motor obsah 550 ...CB je pro mě prostě klasika...prostě motorka...a kawu a griso na pojíždění po městě a parkování před kavárnou a na tisíce fotek do alba :) a ještě k tomu enduro (yamaha XT pro mě znamená v endurech to co CB v naháčích :) ....měl jsem XT 3x a klidně bych do ní zas šel )a pak motorku na okruh :) budou Vánoce tak kdyby měl někdo zájem potěšit mě tak můžou být i mírně jetý tyhle motorky :laugh: snů je hodně tak si je pojďme splnit :)...jinak Ti rozumím co píšeš o tom týmu mlaďasů,asi chtěli modernější retro,něco ve smyslu že to přiláká větší okruh zákazníků...uvidíme naživo jaké to bude...budíky třeba vypadají na fotkách úžasně,nechám se překvapit :)
Poslední změna: 18. pro 2012 23:35 uživatelem Hodys.
18. pro 2012 23:23 #57

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 548
  • Obdržená poděkování 4
Napisal si dost nato aby som pochopil že moto je u Teba niečo ako životna filozofia.Som na tom obdobne,ono je štastie v živote mocť sa venovat tomu čo Ťa naplna.Tiež som mal za tie roky hafo motoriek,na niektore rad spominam na niektore sa už aj pozabudlo ale určite nie preto že by boli horšie alebo lepšie,skor je to o tom čo som s tou ktorou prežil.
-Kralovsky hriadel je nadherny,motory s nim su nizkootačkove z nezamenitelnym zvukom,mal som možnost na nej jazdit preto odporučam skusit je to zažitok.
-tak ešte raz...

Obrázek je pro hosty skrytý.
Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro její zobrazení.

19. pro 2012 08:29 #58

Tato zpráva obsahuje přiložené soubory.
Prosím, přihlašte se nebo se zaregistruje, pro jejich zobrazení.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98
Pepe napsal:

Napisal si dost nato aby som pochopil že moto je u Teba niečo ako životna filozofia.Som na tom obdobne,ono je štastie v živote mocť sa venovat tomu čo Ťa naplna.Tiež som mal za tie roky hafo motoriek,na niektore rad spominam na niektore sa už aj pozabudlo ale určite nie preto že by boli horšie alebo lepšie,skor je to o tom čo som s tou ktorou prežil.
-Kralovsky hriadel je nadherny,motory s nim su nizkootačkove z nezamenitelnym zvukom,mal som možnost na nej jazdit preto odporučam skusit je to zažitok.
-tak ešte raz...



napsal jsi to nádherně,přesně tak to je zážitky nám vytvářejí ty nejkrásnější vzpomínky a pamatujeme si motorku s kterou jich bylo nejvíc...u mě to bude CBF protože s ní mám nejvíce zážitků a poprvé patřím do toho správného klubu,protože ty zážitky tvoříte se mnou Vy všichni :) pokud se mi poštěstí vyzkoušel bych rád motor s královskou hřídelí ,a věřím že jednou to tak bude :)
Poslední změna: 20. pro 2012 00:02 uživatelem Hodys.
20. pro 2012 00:00 #59

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98
něco pro potěšení oka aneb jak jezdit když je venku zima...prostě jezdit pod střechou :)

20. pro 2012 00:47 #60

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.822 sekund