Zajímavosti,videa,články-prostě motopohoda z netu

  • Příspěvky: 518
  • Obdržená poděkování 85
tirak.cz napsal:

keith napsal:

Dr.Pilulkin napsal:

Sice to není nic veselého, ale když máme před tou sezónou, tak bacha, abychom se nikdo z nás nestal hercem v něčem podobném. Pozor, má to hodinu a čtvrt.


krutý video, nejhorší je, že až na pár prasáren jsem udělal většinu oněch osudných chyb i já. Snad bude letošní sezona se štěstím. To přeju všem kdo sedlájí dvě kola


prosímtě můžeš mi to video nějak poslat?


Věř,, že bych rád, ale nevím pod jakým názvem je to na You tube uložený..:-(
chro chro
06. dub 2013 21:10 #81

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 944
  • Obdržená poděkování 64
Jestli můžu pomoct klikni na ikonku youtube na tom videu a otevře se ti youtube s odkazem a pokud máš downloadhelper tak si video můžeš rovnou uložit do PC (akorát si vybereš v jakém formátu a rozlišení to chceš).
06. dub 2013 21:16 #82

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 246
  • Obdržená poděkování 22
jo tohle video je dost dobry, a je tam nadherne videt ze az na par blbcu kteri neumeji drzet riditka, je jasne nejvetsi nebezpeci motorkare znenadani se otacejici ci odbocujici auta. Taky s tim mam jiz bohuzel osobni zkusenost...
08. dub 2013 08:34 #83

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 720
  • Obdržená poděkování 29
standaCBF napsal:

jo tohle video je dost dobry, a je tam nadherne videt ze az na par blbcu kteri neumeji drzet riditka, je jasne nejvetsi nebezpeci motorkare znenadani se otacejici ci odbocujici auta. Taky s tim mam jiz bohuzel osobni zkusenost...


Nebezpečí to sice je a já loni taky doplatil na kluka, co se otáčel s dodávkou a nějak mě přehlíd. Ale ve spoustě případů v tomhle videu měli hošani za řídítky taky pěkně nasráno v hlavě, když docela rychle předjížděli šňůru aut a jakoby ani trochu nepředpokládali, že tam někde vepředu někdo může odbočovat. A přednost se ještě pořád dává protijedoucímu, ne tomu, kdo se ke mně zezadu přiřítí a předjíždí.
08. dub 2013 08:53 #84

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 246
  • Obdržená poděkování 22
Dr.Pilulkin napsal:
Nebezpečí to sice je a já loni taky doplatil na kluka, co se otáčel s dodávkou a nějak mě přehlíd. Ale ve spoustě případů v tomhle videu měli hošani za řídítky taky pěkně nasráno v hlavě, když docela rychle předjížděli šňůru aut a jakoby ani trochu nepředpokládali, že tam někde vepředu někdo může odbočovat. A přednost se ještě pořád dává protijedoucímu, ne tomu, kdo se ke mně zezadu přiřítí a předjíždí.[/quote]

o tom zadna, nekoukal jsem to cele, ale nektere naivni predjizdeci manevry a nebo jezdeni uvnitr kolony, kdy motorkar jede o 50km rychleji nez kolona, tak to je jasna blbost motorkare. Clovek si musi davat porad pozor ze nekdo zmeni smer, preci jenom ta motorka je v zrcatku daleko snadneji k prehlednuti.
me takhle sebralo auto stojici nehybne v kolone, ridice uz nebavilo cekani a tak z niceho nic zacal obracet v momente kdy jsem byl vedle nej. nastesti jen v rychlosti asi 10-15km, takze me jen polozil a motorku zapasoval pod prah auta, ja mel dost stesti/duchapritomnosti ze jsem se stacil z moto dostat.
08. dub 2013 15:33 #85

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 548
  • Obdržená poděkování 4
Pri jarnom upratovaní u svokra som v stodole našiel zadné koleso z Jawky,po dôkladnejšom pátraní v rodinnom albe sa našla aj moto ktorej patrilo.Svokor si nepametá model ale predpokladám že to je Jawa 250 mod.353 Ambasador,kupoval ju novú cena v roku 1960 bola 14 700 Kčs.Koleso zrenovujem a zavesím v garáži

Obrázek je pro hosty skrytý.
Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro její zobrazení.

21. dub 2013 08:48 #86

Tato zpráva obsahuje přiložené soubory.
Prosím, přihlašte se nebo se zaregistruje, pro jejich zobrazení.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 918
  • Obdržená poděkování 97
Pepe,

zaujimave info.
My mame po otcovi Jawu 250, typ 353/03 r.v. 1956 a ta podla vsetkych dokumentov mala tzv. rybinove vyfuky (ak dobre vidim na foto co si daval su uz cigarove).
Typ Ambasador bol tusim cierno-sedej farby (export), nevies ci mala ampermeter na nadrzi?

davam foto ako teraz nasa vyzera po komplexnej renovacii

Obrázek je pro hosty skrytý.
Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro její zobrazení.


Obrázek je pro hosty skrytý.
Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro její zobrazení.

Poslední změna: 21. dub 2013 22:32 uživatelem boco818.
21. dub 2013 22:27 #87

Tato zpráva obsahuje přiložené soubory.
Prosím, přihlašte se nebo se zaregistruje, pro jejich zobrazení.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 548
  • Obdržená poděkování 4
No pekná práca,krásne ste si ju uctili,jedného času som mal doma nachystanú na repas Panelku no pre nedostatok času som ju predal nedorobenú,ale moto ktorá má rodinný pôvod to je niečo iné.
Čo sa týka 353 na foto spínačku mala už nad svetlom a bola v čiernom(šedá neviem),ale pokial boli Ambasadorky len na vývoz tak to je 04,neviem aky bol medzi nimi rozdiel a hlavne z tej foto je to ťažko
22. dub 2013 08:40 #88

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98
nádherné fotečky tyhle jawičky ...potěšili jste moji nostalgickou duši hoši :) paráda
23. dub 2013 00:21 #89

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98
přihodím sem k těm krásným veteránům od Jawy ještě jeden v klipu monkey business (takovou stavebnici co tam mají chci k Vánocům :) )
08. kvě 2013 07:27 #90

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 1.085 sekund