Nová vyklápěcí helma - máte nějaké dojmy?

  • Příspěvky: 276
  • Obdržená poděkování 0
Mno, asi to začne být aktuálnější, dnes je 24.den reklamace a z Bikerscrownu ticho po pěšině, ačkoliv 1. reklamaci vyřídili 20.dnů i s dopisem, že je hotovo. Asi mě nechávají vykysat....
24. zář 2010 16:55 #21

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 81
  • Obdržená poděkování 6
Ahoj,
mám helmu Givi X.08. Predem rikam, ze jezdim na nahaci :-)....Jsem sni pomerne spokojeny...teda kdyz vezmu v uvahu cenu/vykon. Na hlave sedi dobre, s montazi intercomu zadny problem. Problemy vidim v nepatrne vyssi vaze (cca 1800g)- coz tobe mozna vadit nebude protoze jses schovanej za plexi :-) a potom v hlucnosti. Urcite je mensi nez v moji stare helme Nitro N775 VX. Jak uz psal Pacous, tak do 100km se v interkomu slysime docela dobre. Kdyz si sednu na jeho moto a jsem za plexi, helma je min o 30% tissi a slysitelnost do 130 zadny problem. Zaver? za ty prachy jsem spokojenej :-) Jinak kdyz jsem si ji kupoval tak v www.motosp.cz/ my helmu pujcili at se vni projedu a vyzkousim.
29. zář 2010 13:23 #22

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 276
  • Obdržená poděkování 0
Takže, kolego Lavo, viníka jsem našel, seš to TY :laugh: Byl jsem dnes pozdě odpoledne pracovně poblíž Berouna, takže jsem se zastavil v Moto S+P. A jak to dopadlo? Aha??? :laugh:
Více na blogu . Zítra ji snad vyzkouším (a Damone, nalepím i logo CBF klubu! :) )
Jinak prvotní dojmy jsou velmi pozitivní.

Obrázek je pro hosty skrytý.
Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro její zobrazení.

01. říj 2010 19:16 #23

Tato zpráva obsahuje přiložené soubory.
Prosím, přihlašte se nebo se zaregistruje, pro jejich zobrazení.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 276
  • Obdržená poděkování 0
2.foto

Obrázek je pro hosty skrytý.
Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro její zobrazení.

Poslední změna: 01. říj 2010 19:17 uživatelem Bob650.
01. říj 2010 19:17 #24

Tato zpráva obsahuje přiložené soubory.
Prosím, přihlašte se nebo se zaregistruje, pro jejich zobrazení.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 924
  • Obdržená poděkování 44
Tak jaké jsou zkušenosti? Skoro bych řekl, že v té stříbrné vypadá líp, než ta Lavova matná černá... ;-)
Praha - CB 1300 SA (2008)
CBF 1000 ABS (2006)
www.vanisti.cz
02. říj 2010 17:00 #25

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 276
  • Obdržená poděkování 0
Dnes Givi vyzkoušena. 130 km projížďka. Jak v pomalé rychlosti, tak při "nízkém průletu nad povrchem" :blush: Takže:
Perfektní. Nehučí, nefouká dovnitř, nemlží se více, než Caberg Sintesi (a to je fajn), sluneční clona je perfektně vykrojená, takže nikde "Slunce nepodlézá" pod clonou. Měl jsem vlastně helmu na hlavě poprvé po delší dobu a ani po 3 hodinách v kuse žádný problém, otlak a pod! Helma nelomcuje hlavou ani při rychlosti 200 + km/h... :blush: Tímto se omlouvám za drobný dopravní delikt na jedné nejmenované rychlostní komunikaci, musel jsem ale empiricky ověřit, že helma neobtěžuje nadměrným hlukem, případně nelomcuje hlavou v proudu vzduchu etc.
Takže - doporučuji.

Obrázek je pro hosty skrytý.
Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro její zobrazení.

Poslední změna: 02. říj 2010 17:06 uživatelem Bob650.
02. říj 2010 17:06 #26

Tato zpráva obsahuje přiložené soubory.
Prosím, přihlašte se nebo se zaregistruje, pro jejich zobrazení.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 609
  • Obdržená poděkování 5
Hmmm dokonalé a k tomu příjemná cena. Tak ta je fajn. Třeba jednou taky vyměníme. Musím říct že Nolan N101 pří rychlosti kolem 140 lehce občas vibruje. Přemýšlím o sundání vnější clony jestli to nebude lepší.
Další věc kdy stojím na křižovatce tak se mlží. I když jsou otevřené ventilace. Nějaká rada? Díky
Kawasaki Z 1000 SX
02. říj 2010 21:04 #27

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 245
  • Obdržená poděkování 0
Sundáni vnější sluneční clony by mohlo trochu pomoct. Ale divím se,že se Ti mlží plexi. Máš tam taky to dvojité plexi (nepamatuju si přesný název)? Mám N-102 a čestný slovo, že jsem tam za 3 nebo 4 roky mlžení nezažil. Větrací otvory jsem nechával skoro vždy otevřené.
Liberec - CBF1000 (2010)
03. říj 2010 11:49 #28

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 276
  • Obdržená poděkování 0
1) nechávat otevřené větrací otvory
2) není-li Pinlock, lze koupit "nalepovací Pinlock" na vnitřní stranu plexi, cena ca 350,- např. u Moto S+P Beroun
3) 2-3 kapky Jaru na nádobí na vnitřní stranu suché ho plexi a lehoučce flanelem rozleštit
03. říj 2010 12:10 #29

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 81
  • Obdržená poděkování 6
Tak to sem rád že si spokojenej :-)
To Pacous: K černý motorce, černá helma B) Mě se ta stříbrná taky líbí....
04. říj 2010 09:41 #30

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 5.450 sekund