Nová vyklápěcí helma - máte nějaké dojmy?

  • Příspěvky: 402
  • Obdržená poděkování 0
ale vdyt to má ve výbavě pinlock i bradovej deflektor
06. úno 2013 22:45 #81

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 720
  • Obdržená poděkování 29
Byl jsi rychlejí, ale já už jsem svou odpověď mezitím upravil. S tím Pinlockem - píšeš "Plexi : HJ-17 s možností dát pinlock", tak to jsme asi s Corvette blbě pochopili :)
Poslední změna: 06. úno 2013 22:48 uživatelem Dr.Pilulkin.
06. úno 2013 22:47 #82

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 402
  • Obdržená poděkování 0
pinlock u toho je a ten bradovej deflektor taky prosím příště se na to zeptejte nesnáším to když někdo kritizuje věco o kterejch nic neví
Poslední změna: 06. úno 2013 22:54 uživatelem Honza CBF.
06. úno 2013 22:53 #83

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 158
  • Obdržená poděkování 0
Honzo tak tu prilbu chyt a odfot zo spodu ze na cotvette tu mas ten bradovy deflektor a pinlock! :cheer: a mal to ta prilba v zaklade ci si si to musel dokupovat?
Btw nieje bradovy defleltor ako bradovy deflektor niektore maju iba taky latkovy co nieje ziadna slava napr integrala agv taky ma a niektore maju defleltor z takeho pogumovaneho matrosa co neprefukne
07. úno 2013 09:53 #84

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 402
  • Obdržená poděkování 0
já nic nedokupoval už to oboje bylo v základu
07. úno 2013 10:08 #85

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 158
  • Obdržená poděkování 0
Tak to potom co za amatera. robi marketing ze ma to oboje v zaklade a na vsetkych fotkach iba sucha prilba bez deflektoru a pinlocku...a fotka bude?
07. úno 2013 10:11 #86

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 185
  • Obdržená poděkování 2
U Louisa vo Viedni som nedávno porovnával, skúšal a zvažoval pre a proti, medzi C3, C3Pro a Shoei Neotec. Každú som dôkladne poobzeral a vyskúšal. Síce len v obchode, ale aspoň niečo mi aj pri takomto skúšaní bolo hneď jasnejšie. Nakoniec moja voľba padla jednoznačne na Shoei Neotec. V najbližších dňoch očakávam balík. Keď ju budem mať doma, nafotím a napíšem nejaké vlastné postrehy a dojmy.
LUBO.... CBF600SA 2009 "BlackPearl"
07. úno 2013 10:28 #87

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 158
  • Obdržená poděkování 0
declen napis viac..preco si sa rozhodel prave pre tu? ake plusy a ake minusy mali pre teba porovnavane prilby?
07. úno 2013 10:54 #88

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 402
  • Obdržená poděkování 0
foto sem večer dám
07. úno 2013 10:58 #89

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 185
  • Obdržená poděkování 2
Takto:
Základná požiadavka bola nájsť vyklápačku, ktorá bude spĺňať aspoň trochu nadpriemerné hodnoty bezpečnosti, použitých materiálov, kvality spracovania, pohodlnosti a tak trochu aj dizajnu. Kritéria som zoradil podľa mojich priorít. Samozrejme, nevyhol som sa určitým kompromisom. Ale to sa ani asi bez toho nedá. Nič nie je čierne ani jednoznačne biele.
Takže sa mi do finále dostali tieto dve značky a tri výrobky. Schubertka bola dlho mojim favoritom. Klasická C3ka ma ale sklamala. Už som to tu písal, že to zapínanie je pre mňa dosť nešťastne umiestnené. Proste tlačí. Na C3Pro je to už podstatne lepšie. Tam to trocha prepracovali a celé to posunuli o pár mm viac dopredu, takže to až tak netlačilo. Povedal by som, že to už bolo fakt dobré. Lenže potom som dal na hlavu Neotec. Bolo to akoby som si presadol z drevenej záhradnej stoličky do televízneho hifi hi-tech kresla. Nikomu svoj názor nevnucujem. Každý máme iné proporcie, ale na mňa to naozaj takto pôsobilo. Schuberth deklaruje, že majú najmenšiu vyklápačku na trhu. A je to poznať. Na to, aby sedela takmer každému, musia trocha "ošidiť" vnútorné polstrovanie. Na druhej strane "Šojka" je o poznanie väčšia, trochu aj ťažšia a teda je vo vnútri lepšie pohodlie. Material použitý na polstrovaní je fakt lepší a lepšie sa vie prispôsobiť hlave. Mne sedela C3Pro vo veľkosti "L" (58) a Šojka mi stačila "M". O technických vymoženostiach tu netreba veľmi písať. Obe majú všetko, čo má mať dobrá a kvalitná prilba. Ani som nevedel, že som si nakoniec vybral víťaza testu. Ale vravím, nikomu nevnucujem svoj názor. Práve kvôli možným nedorozumeniam, tu na fóre, sa obmedzím len na suchopárne konštatovanie. Možno to niekomu trocha pomôže pri rozhodovaní. Všetci sme tu dospelí ľudia a každý má svoj individuálny hodnotový/prioritový rebríček. Keď ju budem mať doma, napíšem viac. Zatiaľ toľko.
LUBO.... CBF600SA 2009 "BlackPearl"
07. úno 2013 11:25 #90

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.820 sekund