MOTOTURISTIKA NA CBF

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma MOTOTURISTIKA NA CBF

Hodně pěkný fotky klobouk dolu hle když to sepíšeš tak si od tebe tu motorku ještě honda koupí...
Honda CBF 1000 RS:)
04. pro 2015 15:33 #331

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72

Odpověděl Malp pro téma MOTOTURISTIKA NA CBF

Bezva fotky , kurňa , to muselo být pošušňáníčko :)
04. pro 2015 20:19 #332

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 548
  • Obdržená poděkování 4

Odpověděl Pepe pro téma MOTOTURISTIKA NA CBF

Zdravím všetkých priaznivcov CBF.........dávnejšie som nebol ,hodne cestovania práce ale prelusrujem aj staršie témy.......tiež som sa po tejto sezóne rozhodol pre trocha zmeny,objednané XT zrejme naznačuje akým smerom ale CBF zostala v zostave!!!!!
Inak Corvete palec hore
05. pro 2015 08:36 #333

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma MOTOTURISTIKA NA CBF

Pepe napsal: objednané XT zrejme naznačuje akým smerom


Pak jsem hod prosím fotecku XT jsem velký fanda všech XTček pár jsem jich už měl :-) jinak gratulace k novému stroji
05. pro 2015 13:40 #334

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72

Odpověděl Malp pro téma MOTOTURISTIKA NA CBF

Hodys napsal: [quote=


....... jsem velký fanda všech XTček pár jsem jich už měl :-) ......[/quote]

Ano , na Třebíčsku se prý občas zjevuje jakýsi přízrak , kterému místní říkají KONAN NIČITEL - nevím přesně - prý má cosi společného s rozbitýma XTčkama . :woohoo:
05. pro 2015 17:14 #335

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 548
  • Obdržená poděkování 4

Odpověděl Pepe pro téma MOTOTURISTIKA NA CBF

Dík chlapci jasne že hodím foto ale to zrejme trocha potrvá,model 2016 ešte nieje naskladnený v Holandsku ale záloha je daná tak už len čakať........tento rok som dal Kapadokiu k tomu trochu pošmejdenia v Grécku...samozrejme Balkán....navrtených niečo okolo 7000 km, CBF 600 to dala lavou zadnou ,bol som sám tak bol kopec času na premýšlanie a niekde v polke cesty som prišiel k záveru že konečne by bolo po rokoch treba zmenu a odbočiť aj mimo asfalt. kolega endurák to nazval že som sa vrátil osvietený..
Malpe a Ty čo? v poriadku? kade si šmejdil....ešte som spetne forum nečítal ale ide zima tak budem pomaly lúskať
05. pro 2015 17:51 #336

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72

Odpověděl Malp pro téma MOTOTURISTIKA NA CBF

Pepe napsal: Dík ..........................Malpe a Ty čo? v poriadku? kade si šmejdil....ešte som spetne forum nečítal ale ide zima tak budem pomaly lúskať


Zdarec Pepe ,to je dost,že se tady taky objevíš .Tvoje volba XT je bezva (i když nejnovější model neznám) . Mě to do terénu taky vždy táhlo ,rok 2013+2014 jsem absolvoval na výjezdech-motodovčách s endurákama a bylo to bezva-pokud byla cesta horší,tak jsme se rozdělili a setkali později jinde .Kamoška vyměnila TA 650 na špuntech za pár let starou XT 660 -tenerku a jen po velice krátkém svezení mě "chytla" a pokud by byla "lepší konstelace hvězd " ,( což už nebude ) ,tak bych ji z fleku koupil taky.
No a letos "starý orel" lítal sólo ,takže díky rozdílnému stylu pojetí motodovolené (brzké vstávání a raní odjezdy ,čipernější jízdě včetně samorozhodování ) jsem pojezdil vše co jsem si tak nějak naplánoval že bych rád projel a viděl ( vzhledem k době dovolené) .
První výjezd byl desetidenní Balkán - CZ-A-SLO-HR-BIH-MNE-kousíček Albánie ze severu + z jihu-MNE -podél Jadranské magistrály z odskokem na Hvar domů.Bezvadný - člověk si pěkně vyčistí "harddisk" a líp nasaje atmosféru , no a večer jsem se stejně převážně setkal v kempech s pacienty na dvou kolech u kapky slivovičky .
No a konec srpna byl takový čerstvější několikadenní průjezd přes Rakouské passa k Dolomitům a Italskýma horskýma zapadlýma cestičkama do Slovinska .Následně přes Rakouský "kochačky" domů .

Celkově - v rámci možností spokojenost -no a příští rok uvidím ,co mezitím přinese doba a okolnosti .
05. pro 2015 19:24 #337

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 548
  • Obdržená poděkování 4

Odpověděl Pepe pro téma MOTOTURISTIKA NA CBF

Malpe ďakujem.....som rád že si v pohode,no proste chlapík..sledujem že Ti Balkán učaroval máš ho zrejme zjazdený sakumprásk no a ja som na tom podobne preto to endurko.Je to klasické R ko tam sa nič nezmenilo na modelovej rade,porobím na to nosiče aby bolo kde povešať bagáž,plexi,mazanie a skusim.Ono nemám v pláne žiadne brodenia,zrážanie oviec Rumunskím pastierom a súťaže kdo ju hlbšie zahrabe.......len pojazdiť východ mimo hlavné ťahy a po cestách čo niesu zrovna na mape.....proste niekde pánubohu za chrbtom si ušúlať cigáro a uvariť v klude kávu...
06. pro 2015 13:23 #338

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma MOTOTURISTIKA NA CBF

Pepe napsal: Je to klasické R ko tam sa nič nezmenilo na modelovej rade,porobím na to nosiče aby bolo kde povešať bagáž,plexi,mazanie a skusim.Ono nemám v pláne žiadne brodenia,zrážanie oviec Rumunskím pastierom a súťaže kdo ju hlbšie zahrabe.......len pojazdiť východ mimo hlavné ťahy a po cestách čo niesu zrovna na mape.....proste niekde pánubohu za chrbtom si ušúlať cigáro a uvariť v klude kávu...


Hezký napsané myslím že budeš moc spokojený já měl model 2010 sice motard Xko ale po motorické stránce stejné jak RKO a spokojenost
08. pro 2015 22:44 #339

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma MOTOTURISTIKA NA CBF

No klobouk dolů až budu dělat rodinu a ženu nechám doma tak se taky pokusím vyrazit do terénu ale pak to asi vyřeším vlekem nebo dodávkou...a vezmu Gas Gas asi ho taky trochu poladím nadrže sedlo xenon nějaký padák a nosiče...Ovšem na jednoválci se táhnout někde na přejezdu po dálnicích to bych ho pánové zadřel....
A jsem si jistý, že mi budou scházet stupačky v zatáčce přitlačený na asfalt... Přeci jen ta silnice táhne a ty panorámata tak nějak rychleji utíkají okolo.... :woohoo: :woohoo:
Honda CBF 1000 RS:)
17. pro 2015 20:47 #340

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.666 sekund