Narodeniny

  • Příspěvky: 720
  • Obdržená poděkování 29

Odpověděl Dr.Pilulkin pro téma Narodeniny

Dotaz na Pacouše: nešlo by to narozkový datum přidat do profilových informací každýho uživatele (samozřejmě nepovinně), a že by se v ten den někde ukázalo, že ten a ten (ta a ta) CBF šílenec má děň ražděnija, jako to maj kolegové na fejsbúku?
07. lis 2014 14:48 #101

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 73
  • Obdržená poděkování 2

Odpověděl Miky pro téma Narodeniny

Nevím jestli je z vás někdo přihlášen na Spolužácích od Seznamu. Tam to funguje taky, každému ze třídy přijde e-mail, že ten nebo ta má zrovna narozeniny. To by však musel každý zadat svoje datum do profilu. Já to tam tedy mám. ať každý ví kolik mi je, nestydím se za to. :laugh: :)
07. lis 2014 20:53 #102

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 246
  • Obdržená poděkování 22

Odpověděl standaCBF pro téma Narodeniny

No chlapci, ja teda zrovna moc nechci aby z toho tady byl facebook, ruzny zbytecny diskuze kdyz se alespon vzdalene tykaji kotorek jsou OK, ale fotecky, datumy narozeni, domaci mazlicci a kdy ten nas malej motorkar tak nadherne posral tu svoji plenku, to teda podle me na forum nepatri.
Kdyz uz byste se rozhodli to zavest tak prosim at to neni nejake upozorneni mailem a at si to clovek muze vypnout, diky.
10. lis 2014 10:02 #103

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Narodeniny

Asi je pravda, že se tady baví intenzivně deset lidí a ostatní to vůbec nezajímá takže to bude asi opravdu na každém jednotlivci si o kamarádech zjistit maximum....
Honda CBF 1000 RS:)
10. lis 2014 15:16 #104

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 720
  • Obdržená poděkování 29

Odpověděl Dr.Pilulkin pro téma Narodeniny

standaCBF napsal: No chlapci, ja teda zrovna moc nechci aby z toho tady byl facebook, ruzny zbytecny diskuze kdyz se alespon vzdalene tykaji kotorek jsou OK, ale fotecky, datumy narozeni, domaci mazlicci a kdy ten nas malej motorkar tak nadherne posral tu svoji plenku, to teda podle me na forum nepatri.
Kdyz uz byste se rozhodli to zavest tak prosim at to neni nejake upozorneni mailem a at si to clovek muze vypnout, diky.


Stando, to byl jenom návrh, když už na to tady Bruty udělala vlákno. A malý upozornění někde v záhlaví stránky ještě nikoho nezabilo. Mazlíčky a dětičky si samozřejmě dávejte na Rajče a podobné úchylné weby, ale tohle mi nepřišlo jako úplně blbej nápad. Ale že bych za to nějak bojoval, to ne. Od té doby, co počet mých letokruhů přelezl čtyřicítku to číslo stejně radši moc nevytrubuju :sick:
10. lis 2014 16:54 #105

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Narodeniny

Doktore buď v klidu jí pořád té svojí vysvětluju ať se sebou něco dělá :woohoo: protože mi chlapy stárneme jinak.... Prostě zrajeme jako víno čím starší tím lepší :evil:(jen té prostaty se trochu bojím... :sick: ) Ovšem bacha občas je starý korek a víno pěkně zoctovatí :whistle:
Honda CBF 1000 RS:)
13. lis 2014 16:18 #106

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Narodeniny

ahoj všichni chtěl bych tady za sebe a Katku popřát Jindrovi k dnešním narozeninám je mu krásných 32 zobákovi mladýmu tak hodně zdraví přejeme :)
21. úno 2015 22:48 #107

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 301
  • Obdržená poděkování 70

Odpověděl žil pro téma Re:Narodeniny

Pridavam se:cool:
21. úno 2015 23:15 #108

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 924
  • Obdržená poděkování 44

Odpověděl Pacous pro téma Re:Narodeniny

Ať se daří!
Praha - CB 1300 SA (2008)
CBF 1000 ABS (2006)
www.vanisti.cz
22. úno 2015 08:37 #109

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Narodeniny

Děkuji ti kamarade koukal ze jak je příležitost udělat příspěvek a přiblížit se tisícovce tak ji vyuzijes :woohoo: já si porad říkám zatím to jde :whistle:
Honda CBF 1000 RS:)
22. úno 2015 09:11 #110

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.676 sekund