Blbosti, na které si dát pozor

  • Příspěvky: 924
  • Obdržená poděkování 44
Podělíte se s vlastní blbostí, která vedla k položení/pádu motorky? Takové sdílení zkušeností, na co si dát pozor...

U mě to například byl pád ze stojánku. Dávám na hlavní stojan a jen jsem si nevšiml, že se silnice svažuje mírně ode mě. Když jsem motorku shazoval dolů, tak se mi na ni nechtělo sedat, protože stála do kopce a říkal jsem si, že bych ji neutlačil. Takže jsem si stoupnul vedle ní. Jenže když skočila ze stojánku, tak díky sklonu silnice začala padat směrem ode mě. ....a už jsem ji neudržel... :ohmy: Ponaučení: vždycky při shazování z hlavního stojanu sedět ideálně na motorce.
Praha - CB 1300 SA (2008)
CBF 1000 ABS (2006)
www.vanisti.cz
22. zář 2010 13:23 #1

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 609
  • Obdržená poděkování 5
Já teď zjistil že mám propadlou stk od 11.7.

Obrázek je pro hosty skrytý.
Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro její zobrazení.

Kawasaki Z 1000 SX
22. zář 2010 18:34 #2

Tato zpráva obsahuje přiložené soubory.
Prosím, přihlašte se nebo se zaregistruje, pro jejich zobrazení.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 906
  • Obdržená poděkování 20
Ja zase postavil motku na hlavni stojan, ale po par minutach se strana co ma jen jeden bod na zemi zacala propadat a oprel jsem se o vedlejsi motorku, ta o vedlejsi ... no mensi domino, vid Bumbe :))

Dalsi problem se stojanem jsem zazil na chodniku. Motka na bocaku a najednou zacla klesat a bocak se zavrtal do mekkeho, sluncem rozehrateho asfaltu az to lehlo :(
22. zář 2010 19:05 #3

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 609
  • Obdržená poděkování 5
Tak jsem dnes přilétl domů v 16:20 zavolal na STK sedl na mašinu za 15min tam byl a za chvilku zase doma a na 2 roky zase klid. Uff
Kawasaki Z 1000 SX
23. zář 2010 20:07 #4

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 924
  • Obdržená poděkování 44
Mefisto napsal:

Ja zase postavil motku na hlavni stojan, ale po par minutach se strana co ma jen jeden bod na zemi zacala propadat a oprel jsem se o vedlejsi motorku, ta o vedlejsi ... no mensi domino, vid Bumbe :))

Dalsi problem se stojanem jsem zazil na chodniku. Motka na bocaku a najednou zacla klesat a bocak se zavrtal do mekkeho, sluncem rozehrateho asfaltu az to lehlo :(


Jj, zaboření stojanu je hodně nepříjemný. Na dovolenou s sebou vozím "speciální" prkýnko. :laugh:
Praha - CB 1300 SA (2008)
CBF 1000 ABS (2006)
www.vanisti.cz
24. zář 2010 09:42 #5

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 906
  • Obdržená poděkování 20
Ja od te doby vozim tuto podlozku
24. zář 2010 16:15 #6

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 109
  • Obdržená poděkování 0
Ja mám pre takéto prípady tohoto malého pomocníka

Obrázek je pro hosty skrytý.
Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro její zobrazení.



Bol som vo Viedni na nákupoch a nebolo kde zaparkovať, tak som to dal na chodník. Keďže to ale bolo v lete, asfalt bol rozohriaty a pod váhou mašiny sa začal stojan zabárať do chodníka. Vyhliadol si ma miestny dôchodca a dôkladne ma precvičil z nemčiny, naložil mi, že ničím chodník, že prečo tam parkujem... :blush: Bolo síce očividné, že tam už nejedna motorka stála, ale tak mňa zrovna vymákol...

So stojanom mám bohaté skúsenosti, keď som si myslel, že som ho vykopol a išiel zosadnúť a skoro som tresol aj s mašinou, len tak zaprašťalo v kolene ako som to vybalansoval... :)

Alebo keď bola nepojazdná a v dodávke som ju viezol do servisu, kamarát ju držal a ja som ju išiel odviazať, keď tu zrazu na mňa spadla a len-len, že som ju udržal. Kamarátovi totiž zazvonil mobil a vybehol preňho do kabíny :laugh: :silly:

Tých historiek by sa našlo :dry:
Poslední změna: 14. bře 2011 00:55 uživatelem Kibo.
14. bře 2011 00:47 #7

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.683 sekund