Oblečení, v čem jezdíte.

  • Příspěvky: 245
  • Obdržená poděkování 0
No to já taky ne. Ale když to je patřičně vytvarované, tak to oko potěší, ne ? B)
Liberec - CBF1000 (2010)
04. říj 2010 20:39 #21

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 609
  • Obdržená poděkování 5

Odpověděl Damon pro téma Re: Oblečení, v čem jezdíte.

Tak to zcela jistě když je výplň tam kde má být je to radost pohledět. :woohoo:
Kawasaki Z 1000 SX
04. říj 2010 21:13 #22

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 906
  • Obdržená poděkování 20
Abych se priznal, byl jsem ho vicekrat obhlidnout a vyzkouset a kdyz byla jeste pred vanocemi 35% sleva u Louise tak uz jsem nevahal
Poslední změna: 06. lis 2010 11:18 uživatelem Mefisto.
11. říj 2010 17:32 #23

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 109
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl Kibo pro téma Re: Oblečení, v čem jezdíte.

Na mestské presuny a keď je teplo nosím 4SR kevlarové rifle, textilnu bundu mám Padana Desert a ku koncu minulej sezóny som si dokúpil textilné nohavice Evolution EVO TP2.62 a tie si neviem vynachváliť. Majú nepremokavú vložku a alumíniovú izolačnú vrstvu a môžem potvrdiť, že pri -10°C, keď som sa v nich bol voziť som zimu na nohách necítil, takže aj keď boli dosť drahé, neľutujem, lebo sú pohodlné a zatiaľ sa osvedčili :)

Obrázek je pro hosty skrytý.
Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro její zobrazení.



Obrázek je pro hosty skrytý.
Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro její zobrazení.



Obrázek je pro hosty skrytý.
Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro její zobrazení.



Makovicu si vozím vo vyklápačke Shark Exo-900 Air

Obrázek je pro hosty skrytý.
Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro její zobrazení.

14. bře 2011 01:08 #24

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 48
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl micky pro téma Re: Oblečení, v čem jezdíte.

Na novou sezónu jsem se dovybavil o kožené kalhoty Ixon, boty Diadora Eagle FX, rukavice A-Pro Pista, přilba Airoh Cezanne CZ11, bundu mám Ixon Opous-textil. Jinak mám ještě textilní kalhoty Cycle Spirit a spoustu různých doplňků, bez kterých to nejde(nákrčník, kukla, nepromoky, letní rukavky, termo prádlo, nákoleníky) Prostě to můžu kombinovat dle teplot, počasí a místa, kde se pohybuji. Furt je co zlepšovat... ;)
Brno-CBF 600 S (2009)
14. bře 2011 08:39 #25

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 906
  • Obdržená poděkování 20
............a ledvinak
14. bře 2011 09:47 #26

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 245
  • Obdržená poděkování 0
Tak jsem zjistil, že blembu Scorpion EXO 1000, kterou jsem si koupil loni dělají v letošní verzi E11 a je o 300 gramů lehčí a ještě má plexi s Pinlockem v základu a přitom stojí stejný prachy :S tak to nepotěší.

Ještě jedna technicko-filozofická otázka: převlík jsem se pro letošek do kůže (bunda a kalhoty Suomy). Součástí kalhot jsou oddělávací slidery na sucháč. S ohledem na moje schopnosti a povahu (motorka by to určo dokázala :)) určitě slidery dobrovolně nepoužiju. Co myslíte, mám je tam nechat nebo sundat? Myslíte že budou při pádu k něčemu nebo k ničemu? Samozřejmě nechci vypadat na CBF jako kosmonaut, ale zajímá mě praktická stránka věci. Nikdy jsem v tom nejezdil.
Liberec - CBF1000 (2010)
14. bře 2011 11:49 #27

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 185
  • Obdržená poděkování 2
Ja nosím nohavice Lookwell Speedflex. Sú textilné ale na zadku, bedrách a kolenách majú kožu. Tiež sú tam suché zipy na slidre, ale nepoužívam ich. Tie zipy sú prekryté kožou. Na CBFke v bežnej prevádzke slidre.. asi nie.
Ale jazdi v tom, v čom sa cítiš najlepšie. "imidž je nanič" :) Však to poznáš.

Lookwell Speedflex

Obrázek je pro hosty skrytý.
Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro její zobrazení.

LUBO.... CBF600SA 2009 "BlackPearl"
14. bře 2011 12:15 #28

Tato zpráva obsahuje přiložené soubory.
Prosím, přihlašte se nebo se zaregistruje, pro jejich zobrazení.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • petr.mh
  • Avatar uživatele petr.mh
  • Návštěvník
  • Návštěvník

Odpověděl petr.mh pro téma Re: Oblečení, v čem jezdíte.

Kibo napsal:

Na mestské presuny a keď je teplo nosím 4SR kevlarové rifle, textilnu bundu mám Padana Desert a ku koncu minulej sezóny som si dokúpil textilné nohavice Evolution EVO TP2.62 a tie si neviem vynachváliť. Majú nepremokavú vložku a alumíniovú izolačnú vrstvu a môžem potvrdiť, že pri -10°C, keď som sa v nich bol voziť som zimu na nohách necítil, takže aj keď boli dosť drahé, neľutujem, lebo sú pohodlné a zatiaľ sa osvedčili :)

Obrázek je pro hosty skrytý.
Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro její zobrazení.



Jéé přesně o těhle teď taky přemýšlím, že se tyhle kevlarový rifle taky pořídím. Spokojenost, dá se v nich v létě fungovat??? :lol:
Jinak mám textilní bundu a kalhoty Rolleff. Ta bunda se v létě dá unosit, ale v těch kalhotech to je občas peklo, hlavně když se občas výletuje. Zrovna minulej rok, menší výšlap v létě na hrad Pecka. A ani v těch podzemních místnostech ve skále se nešlo uchladit :blink:

14. bře 2011 17:34 #29

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 245
  • Obdržená poděkování 0
Declen:
mě se právě vůbec nejedná o "imidž", ale jak jsem psal, zajímá mě, jestli mi ty slidery budou k něčemu aspoň když si ustelu - de facto jestli by fungovaly jako chránič..
A pokud ne, tak je určitě nosit nebudu, abych vypadal jako exot, který se právě vrýtil z okruhu, ale se špatnou motorkou :)
Liberec - CBF1000 (2010)
14. bře 2011 19:25 #30

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 1.047 sekund