Oblečení, v čem jezdíte.

  • Příspěvky: 924
  • Obdržená poděkování 44
Covece, mam vetsi no... :-) Jinak tenhle styl boty mam rad - mam uz haldu let Diadory a ty jsou podobneho vzezreni.
Praha - CB 1300 SA (2008)
CBF 1000 ABS (2006)
www.vanisti.cz
20. kvě 2016 15:25 #61

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 924
  • Obdržená poděkování 44
Dneska jsem takovou malou "nahodou" jel do Chlumce a stavil jsem se v Bikers Crownu. No co myslite... Mam je. Takze jestli do nich bude tect, tak si me neprejte! :-)
Praha - CB 1300 SA (2008)
CBF 1000 ABS (2006)
www.vanisti.cz
21. kvě 2016 22:37 #62

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Re: Oblečení, v čem jezdíte.

No víš že Bikers Crown je jako lidl :woohoo: ale alpinestar je super myslím, že budeš spokojený...
Honda CBF 1000 RS:)
22. kvě 2016 12:14 #63

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 924
  • Obdržená poděkování 44
Jj, pusobi to trochu Lidlovsky. A na tech botach je teda trosku videt, ze to neni model za 9k a vys, ale prave si rikam, ze Alpinestar plus fakt pozitivni komentare na netu, ze by to mohlo jit... Skoro si rikam, ze by nejakej destik mohl nekdy na ceste prijit, abych to vyzkousel. ...ale nechci se rouhat! ;-)
Praha - CB 1300 SA (2008)
CBF 1000 ABS (2006)
www.vanisti.cz
23. kvě 2016 09:18 #64

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 669
  • Obdržená poděkování 11

Odpověděl tirak.cz pro téma Oblečení, v čem jezdíte.

Hele ty deštíku, v týhle partě stačí přes vodu Jindřich, tak nedělej B)

A k těm botám, přiznám se, že o nich přemýšlím též, bo ty co mám jsou zbytečně vysoké a tvrdé.
Odesláno z vlastní Nokie 3110 prostřednictvím mojí pravé ruky ;) Seru na Tapatalk :)
Poslední změna: 23. kvě 2016 12:27 uživatelem tirak.cz.
23. kvě 2016 12:26 #65

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 246
  • Obdržená poděkování 22

Pacous napsal: Skoro si rikam, ze by nejakej destik mohl nekdy na ceste prijit, abych to vyzkousel. ...ale nechci se rouhat! ;-)

Dneska porad varujou na nejaky lokalni prutrze, takze kdyz k veceru budes jezdit tak mas slusnou sanci :-D

Jinak k botam. Ja jsem mel vzdy dilema ze jsem mel boty ktere byli pohodlne, dalo se v nich chodit, relativne i nepromokave, ale podle me kotnik az tak dobre nedrzeli a kdybych si na botu hodil motorku, tak by to az tak dobre nedopadlo.
No a pak boty kde jsem mel celkem jistotu ze nejaky ten pad vydrzi a kdyz se mi na ne sedne motorka, tak nebude kotnik v hajzlu, ale v tech botech dat nejaky vyslap k hradu na kopecku od parkoviste moc nejde.

Mam teda ted nejake predchudce SIDI Vertigo a na co nedam dopustit je zaviratelny pruduch na bote, ktery do ni pusti vetrani. Nemam goratexovou variantu, ale i tak mi do nich netece a to uz je mam dobre 6 let. Ale proste na nejakou velkou turistiku pesky to moc neni.
Jsou to priblizne neco takovehleho (kdyz jsem je kupoval tak se jmenovali myslim jinak - predchudce) boty-na-motocykl.heureka.cz/sidi-vertigo...specifikace/#section
23. kvě 2016 14:22 #66

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Re: Oblečení, v čem jezdíte.

A to že si standa s motorkou umí ustlat nejlépe někde ve svahu na blátě v lese :woohoo: :woohoo:
Honda CBF 1000 RS:)
23. kvě 2016 17:11 #67

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 720
  • Obdržená poděkování 29
Pánové, tady by ani GTX boty nepomohly. Dneska to chtělo spíš pluh, zimáky a řetězy. Takhle to odpoledne vypadalo po krupobití v Hořovicích.

Poslední změna: 23. kvě 2016 21:05 uživatelem Dr.Pilulkin.
23. kvě 2016 21:05 #68

Tato zpráva obsahuje přiložené obrázky.
Prosím, přihlašte se nebo se zaregistruje, pro jejich zobrazení.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 944
  • Obdržená poděkování 64

Dr.Pilulkin napsal: Pánové, tady by ani GTX boty nepomohly. Dneska to chtělo spíš pluh, zimáky a řetězy. Takhle to odpoledne vypadalo po krupobití v Hořovicích.


Tož to je pěkné, u nás krásný letní den obloha úplně vymetená.
23. kvě 2016 21:22 #69

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 246
  • Obdržená poděkování 22

JinT napsal: A to že si standa s motorkou umí ustlat nejlépe někde ve svahu na blátě v lese :woohoo: :woohoo:

Za to muze jako obvykle Hodys, ten rikal ze se ma jet tudy a kdyz se z cesty postupne stavala jen pesinka, tak se nekam vytratil a nechal me jet prvniho :-) Ale tam na tech kravskych lejnech bych potreboval asi nejake motokrosove s vysokyma kominama :-)
24. kvě 2016 09:19 #70

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.634 sekund