Moto Boty - jaké jsou zkušenosti?

  • Příspěvky: 246
  • Obdržená poděkování 22
Hele a myslite ze je skutecne mozne se priblizit idealu kdy ma clovek velmi pevne a bezpecne boty ktere nepromoknou, a ktere dostatecne vetraji a pritom se s nima da i nekde kousek popojit pesky?
Ja mam Sidi Vertigo (hodne stara vyrobni sarze) a mam je hlavne ze jsou extremne bezpecne, dokonale se da nastavit obvod lytka(ten jejich patentovanej system), maji oteviraci vetrani a skoro vse se na nich da vymenit- slider,pata,chranic,...)
Ale proste na to kdyz clovek nekde zastavi a chce dojit jen na hrad, tak to neni k tomu. Vozim vetsinou sebou nejake mini boty a prevleknu je. Protblem je ze v bagazi clovek musi mit misto na ulozeni celkem velkych bot (a to mam vyhodu ze mam malinkaty nohy :-)

Mel jsem i nejake mekci kozene boty ve kterych se dobre chodilo, ale kdyz by mi na ne padla motorka, tak bych se uz asi nepostavil.

Pro sebe jsem si to zhodnotil ze se clovek musi rozhodnout bud jedno a nebo druhe, myslite ze je to jinak?
19. úno 2019 16:01 #31

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 313
  • Obdržená poděkování 87
Jindro, mame rovnake :laugh:

Standa, kazdy si chvali to svoje, aj ja som pochvalil preto, ze si myslim ze prave kombinaciu bezpecia a pohodlia som trafil. Pad moto aj so zadnou napravou SUV na moto a pod vsetkym moja noha prezila bez ujmy, co viac dodat... Na druhej strane minuly rok trebars pobehana Salina Turda a bez vaznych problemov. Ako samozrejme nie su to tenisky ci kroksy, ale pre mna maximalne prijatelne pohodlie.
Honda CBF1000FA
19. úno 2019 20:51 #32

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345
Jo jak píšete taky mi na nohu padla motorka už několikrát jednou jsem musel boty měnit na pojišťovnu protože se mi udělala boule na ocelové špičce a v zimně bych hned cítil palec... co se turistiky týká všechno si umím přidělat k motorce ale otázku bot to jsem nevyřešil... takže jen doufám, že spocené boty by mi snad nikdo nesebral ale dobrý pocit z toho nemám... asi trochu fobie ale je fakt že svět je někdy divny… protože by v podstatě okradl motorkář motorkáře...
Honda CBF 1000 RS:)
20. úno 2019 08:59 #33

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 906
  • Obdržená poděkování 20
To je vecny boj, bud jezdi nebo chodit.
Mel jsem FORMA boty a vydrzely 5 let jezdeni a chozeni. Loni jsem koupil novy model a po 3 reklamacich jsem je vratil, za 3 mesice se vzdy na achylovce prosoupaly.
Tak ted mam vyzvu neco vybrat co vydrzi

Zatim jsem vybral nejake SIDI, tak uvidim, ktere z nich vyberu
Poslední změna: 20. úno 2019 17:40 uživatelem Mefisto.
20. úno 2019 17:40 #34

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 918
  • Obdržená poděkování 97
Ja používam Daytony na jazdenie aj chodenie (ked sa ide na nejaky hrad, kratku prechádzku atd). Ale ma turistické, nie športovoé.

Su to Daytona Burdit www.google.com/search?q=daytona+burdit+x...imgrc=t3H9vArSWIUZmM
Poslední změna: 20. úno 2019 19:13 uživatelem boco818.
20. úno 2019 19:12 #35

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345
za mě tyhle www.fc-moto.de/epages/fcm.sf/?ObjectPath...5EAQYASABEgIoPPD_BwE

ale jak jsem psal vše je ovlivněné a zkreslené osobní zkušeností... a já jsem byl spokojený... ty Ernestovi jsou asi větší bačkůrky já jsem preferoval i tu větší ochranu.... ty na cenduru možná pujdeš ještě do jiných
Honda CBF 1000 RS:)
21. úno 2019 08:06 #36

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 906
  • Obdržená poděkování 20
Ty TCX jsou tak sportovne cestovni
21. úno 2019 18:36 #37

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345
to určitě ano proto jsem je zvolil ale pohodlné jsou také a cena je dobrá... podle mě se hodí skoro na vše ale k CBF víc než k velkému cenduru… otázka zda je potřeba mít velké těžké boty ala enduro pokud se nechystáš jezdit někde v drážce...
Honda CBF 1000 RS:)
22. úno 2019 08:12 #38

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 906
  • Obdržená poděkování 20
Pokud vetsi, tak jedine s kloubem v kotniku
22. úno 2019 15:48 #39

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.559 sekund