Moto Boty - jaké jsou zkušenosti?

  • Příspěvky: 924
  • Obdržená poděkování 44
Když už tu píšeme o oblečení, tak by mě zajímala i obuv.

Začínal jsem s nějakými noname botami (Sigma) z BikersCrown. Vydržely 4 roky. Pak se mi při "pádu" (podložení motorky podrážkou) ;-) zlomila výztuha v jedné podrážce, tak šly.
Vloni jsem si na jaře koupil Diadora Avenue, jenže letos jsem po lehce deštivé dovolené zjistil, že se mi odlepuje podrážka a začíná se trošku lámat vrchní "kůže". Je ale fakt, že na kilometry daly víc, než ty původní Sigmy. :-) Samozřejmě, že půjdu reklamovat. Ale co byste doporučili za vhodné sportovně-cestovní (cestovní) obutí? Samozřejmě za nějakou rozumnou cenu...
Praha - CB 1300 SA (2008)
CBF 1000 ABS (2006)
www.vanisti.cz
04. říj 2010 17:15 #1

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 121
  • Obdržená poděkování 0
presne som písala o botách do témy o oblečení ;) ale zatiaľ mám len dobré skúsenosti s touring shortmi.. nepremokajú, sú dosť pevné, ale chodí sa v nich dobre, (dobre vyzerajú), a stáli ma nejakých 80€ myslím.
Praha, Duc Monster 695
04. říj 2010 17:31 #2

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 276
  • Obdržená poděkování 0
Osobne uz neverim zadnym motobotam. Zacinal jsem na svoji CZ175 v kanadach vz.60 a podrzely moje nohy i pri bouracce u Martina na Slovensku do stojiciho auta. Od r.1998 jezdim v stale stejnych cernych kanadach vz.90. Poctive kremovane,pevne,'dostatecne vodoodolne - i cesta z Gr.Gloc-Praha 75% v desti. Pritom se v nich da chodit cely den. Porizovaci cena 500,-Kc, dnes cca. 1.000,- A jede se v nich a citlive radi kvalty i na CBF. CCa 1 mesic jsem jezdil v turistitickych motobotach. Znacku nevim. Cena asi 3.000,- Pry kuze a membrana proti desti. Zaver - uplne na nic, bo sice nepromoknou,ale kvuli blbe membrane noha nedycha. Tak sly za 50% ceny z domu a jezdi se v kanadach vz.90. A pohodaaa. Uz nikdy boty s membranou, ani do obleceni, mam membran plne zuby.
Pardon za hacky, pisu z mobilu, pri ceste vlakem.
04. říj 2010 18:26 #3

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 245
  • Obdržená poděkování 0
Po několikaletém ježdění ve farmářkách jsem letos pořídil tyhle cestovní boty Lookwell.
Ten název "comfort boots" fakt sedí. Po několika hodinách se botky sžily s mýma nohama, a hlavně se dá v nich od motorky i někam dojít. Vydržím v nich i celý den v práci - i když větrání jaksi pochopitelně nic moc.
Líbí se mi, že boty mají 2 zipy (z vnitřní i vnější strany) a sucháč,kterým se dá štelovat šířka boty v lýtku.
Na nějaké dlouhé broušení po asfaltu to samozřejmě není - jsou to primárně cestovní boty - ale všité výztuhy na kotníku a na holeni to má.
A do těch všelijakých sliderových sportovních přeskáčů se mi mačkat nožička nechtěla.
Cena není úplně lidová,ale absolutně nelituju.

Obrázek je pro hosty skrytý.
Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro její zobrazení.

Liberec - CBF1000 (2010)
04. říj 2010 20:36 #4

Tato zpráva obsahuje přiložené soubory.
Prosím, přihlašte se nebo se zaregistruje, pro jejich zobrazení.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 609
  • Obdržená poděkování 5
Já si koupil u Louise PROBIKER TOURING II. Manželce dlouho neseděly žádné páč má nohu 36 a byly jí všechny dost volné až v Benešově nám objednali dvoje 36 a nakonec zvítězila značka Forma. Zatím si nestěžujeme,sedí parádně.

Obrázek je pro hosty skrytý.
Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro její zobrazení.


Obrázek je pro hosty skrytý.
Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro její zobrazení.

Kawasaki Z 1000 SX
Poslední změna: 04. říj 2010 21:10 uživatelem Damon.
04. říj 2010 21:06 #5

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 4
  • Obdržená poděkování 0
Já jezdím v botách PROBIKER TOURING SHORT, koupil jsem je na LOUIS.DE . Jsou pohodlné, dobře se v nich chodí. Jsou to prakticky takové vyšší kožené pohory. Mají membránu SYMPATEX, tak by neměly promoknout, zatím jsem je v tomto ohledu něměl možnost vyzkoušet.
Dobře se nazouvají, díky dvěma zipům (na obou stranách boty). obrázek
Poslední změna: 11. říj 2010 18:18 uživatelem Pacous.
07. říj 2010 14:42 #6

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 906
  • Obdržená poděkování 20
Ja dostal od jeziska FORMA ICE, jsou pohodlny, nejak zvlast se v nich nepoti noha, ale hlavne maji zip smerovany ke spicce, tak se velice lehce obouvaji a vyzouvaji[img size=320x320]www.formaboots.com/prodotti/images_prodotti/ICE_white_zoom.jpg[/img]
Poslední změna: 11. říj 2010 17:39 uživatelem Mefisto.
11. říj 2010 17:38 #7

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 924
  • Obdržená poděkování 44
Vypadají dobře. Dá se v nich ale aspoň trošku taky chodit? ;-)
Praha - CB 1300 SA (2008)
CBF 1000 ABS (2006)
www.vanisti.cz
11. říj 2010 17:53 #8

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 906
  • Obdržená poděkování 20
Cekal jsem ze moc ne, ale zatim i chozeni po obchode a podobne nedelalo zadny problem, stacilo si je jen trochu povolit
11. říj 2010 18:01 #9

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 245
  • Obdržená poděkování 0
Mefisto:
bačkůrky to asi nebudou, ale vypadají skvěle i bezpečně ;)
Liberec - CBF1000 (2010)
11. říj 2010 19:47 #10

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 2.357 sekund