JAKÉ KNÍŽKY O MOTORKÁCH MÁTE NEJRADĚJI?

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98
Je vidět,že komu voní benzín má rád všecky stroje :) nadšeně koukám kolik z nás tu má rádo letadla,mám taky sbírku letadýlek a modelů motorek mám též hodně :) a koukám letců je tu hodně paráda .....Bruty nádhera,budu muset nafotit svoje motorečky...knih mám 13 o motorkách a baví mě to číst :)
27. lis 2012 17:21 #11

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98
Bruty,nejvíc se mi z těch Tvých líbí ta honda VT250 úplně vpravo nahoře to je nádhera veteránek už dnes...super
27. lis 2012 17:23 #12

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 669
  • Obdržená poděkování 11
Dobře,odpovím taky. Z motoknih mám nejradší Honda katalog náhradních dílů B) potom Louis katalog... :P
Odesláno z vlastní Nokie 3110 prostřednictvím mojí pravé ruky ;) Seru na Tapatalk :)
27. lis 2012 21:32 #13

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98
tirak.cz napsal:

Dobře,odpovím taky. Z motoknih mám nejradší Honda katalog náhradních dílů B) potom Louis katalog... :P



Kruháči ty lumpe to je placená reklama pro Louis :laugh: :laugh: :laugh: že Ty tam máš 70% slevu :) ale jsme na tom stejně-já to tam miluju,mám to kousek a už se těším až tam zase pojedu na nákupy :)
28. lis 2012 14:20 #14

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 273
  • Obdržená poděkování 8
Šak vkladnú či nie ..

Nebolo by špatné, keby moja vkladná knižka a katalog motorek mali tú istú podobu..
28. lis 2012 21:29 #15

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 669
  • Obdržená poděkování 11
Dnes mi opět přišel LOUIS katalog,takže jdu koukat a plánovat B)
Odesláno z vlastní Nokie 3110 prostřednictvím mojí pravé ruky ;) Seru na Tapatalk :)
25. led 2013 23:50 #16

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 109
  • Obdržená poděkování 0
Práve som ho prelúskal a odložil do skrine, prehĺbilo mi to absťák :laugh:
26. led 2013 12:17 #17

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98
je na čase vyrazit na nákupy koukám už se nám to blíží :)
26. led 2013 13:31 #18

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98
zavzpomínal jsem dnes když jsme u těch katalogů a knížek,kdysi mi tatík dovezl z Francie časopis OPTION MOTO a já se do něj fakt zakoukal nevíte kde se dá u nás sehnat? vím že pořád vychází a motorky v něm jsou prostě tak šíleně vyladěný že mě ač nejsem moc velký tuningář prostě baví na ty kreace koukat doporučuju pro dlouhé zimní večery A NAVÍC I JAKO TYP NA ÚPRAVY :) www.google.cz/search?q=option+moto+photo...QsAQ&biw=988&bih=637
26. led 2013 14:41 #19

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 185
  • Obdržená poděkování 2
Zaujímavé! Ako sa to tu hemží leteckými fandami. O motorkách som toho moc nečítal, ale zato tiež mám za sebou plachtársky výcvik a zopár letov na Blaníku niekedy v 84-87 na letisku vo Vajnoroch, pri Bratislave. A keďže hneď potom emigrovala moja sestra za železnú oponu, tak mi lietať zakázali. Zvlášť, keď Rakúsko je od nás čoby kameňom dohodil.
Ale letectvo je diagnóza.
Potom som na vojne 2 roky robil technika jednej kráske MiG21-MF v Bechyni a 23. rok pracujem na letisku v Bratislave. No a samozrejme ako mladý, som staval modely, čítal všetko o 2.sv vojne (vlastne stále) a leteckých silách všetkých zúčastnených. Tých kníh o letectve je už doma toľko, že ich musím ukladať v dvoch radoch. Zatiaľ sa mi pošťastilo na chvíľu "kerovať" L410-UVP, TU154, TU134, IL18 a aj moju srdcovku MiG21. Ale samozrejme len po zemi, keď ma ťahali na letovú stojánku. :P
LUBO.... CBF600SA 2009 "BlackPearl"
26. led 2013 15:37 #20

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.571 sekund