Motorkarske filmy

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Re: Motorkarske filmy

tirak.cz napsal:

Burt byl srdcař,to je vlastnost která mi u dnešních motorkářů tolik chybí.Ne u všech,a nejen u nich.Ale pro mě je to nejviditelnější právě u těch motorek:-(
A právě to jak si šel za svým a byl šikovnej mě k tomu filmu táhne.



taky se mi nejvíc líbí ta vlastnost,že nic není problém a vše zvládnu....,vyrobil si vše na koleně a prostě tomu věřil a dokázal to...jak píšeš srdcař...u nás v klubu je největší srdcařka Bruty,samozřejmě srdcařů je tu hodně a díky takovým lidem to má smysl,a díky nim to vše funguje , ale nejvíc to vystihuje právě Bruty ...počkej na příští setkání bude tam holka...díky lidičkám z CBF clubu vím že to není jen módní doplněk mít mašinu ,ale krásná cesta životem...a pořád mám to nadšení od 15 let co mě drží motorky...jako když jsem si přivezl domů s taťkou prvního fechtla...potěšil jsi mě tím cos napsal...děkuju
31. říj 2012 00:40 #11

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 306
  • Obdržená poděkování 2

Odpověděl Bruty pro téma Re: Motorkarske filmy

Téééda, Hodýsku to bola pochvala, aj som sa začervenala :blush: ďakujem za takú poklonu ;) keby som nevedela, že nepiješ, tak si myslím, že chceš naliať za jeden :laugh:
Ale viem, že takých nás je tu viac :)

Toto sú filmíky z mojej zierky a na jeden ešte čakám... Nejrychlejší (Moto GP a č.46) ;)
27. lis 2012 15:27 #12

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 306
  • Obdržená poděkování 2

Odpověděl Bruty pro téma Re: Motorkarske filmy

Nezobralo mi foto, tak ešte raz :)

Obrázek je pro hosty skrytý.
Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro její zobrazení.

27. lis 2012 15:29 #13

Tato zpráva obsahuje přiložené soubory.
Prosím, přihlašte se nebo se zaregistruje, pro jejich zobrazení.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Re: Motorkarske filmy

Bruty...vždyť to říkám jsi naše srdíčko srdcařka :)
27. lis 2012 17:29 #14

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 518
  • Obdržená poděkování 85

Odpověděl keith pro téma Re: Motorkarske filmy

Hodys napsal:

tirak.cz napsal:

V zajetí rychlosti jsem viděl asi dvacetkrát,a vždy jako poprvé B) prostě super film



líp bych to neřekl na to se dá koukat furt a i lidi kteří motorky moc neprožívají ten film mají rádi je to prostě super


Fantastický příběh člověka, který motorkou opravdu žije...včera jsem ho zhlídl a vím, že to nebylo naposledy, děkuju za tip na krásný zážitek 1*
chro chro
30. lis 2012 16:22 #15

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Re: Motorkarske filmy

keith napsal:


Fantastický příběh člověka, který motorkou opravdu žije...včera jsem ho zhlídl a vím, že to nebylo naposledy, děkuju za tip na krásný zážitek 1*



vítej v klubu jeho fanoušků...zatím kdo viděl chválil :)
30. lis 2012 16:47 #16

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 669
  • Obdržená poděkování 11

Odpověděl tirak.cz pro téma Re: Motorkarske filmy

A teď hádanka. Kdysi jsem viděl film o motorkářích z války. Hrdina z USA :-) jezdil HD,a protože obtěžoval děvčata,tak ho naverbovali na jakýsi tajný úkol s partou podobných mladíků.I s motorkama je vysadili v týlu nepřítele... Potom už si ale pamatuju jen že po návratu z úspěšné akce svedl velitelovu dceru,a ten ho poslal za trest dom B) A jako indicii poradím,že HD mělo původně blankytně modrou barvu. :laugh:
Odesláno z vlastní Nokie 3110 prostřednictvím mojí pravé ruky ;) Seru na Tapatalk :)
30. lis 2012 17:44 #17

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 548
  • Obdržená poděkování 4

Odpověděl Pepe pro téma Re: Motorkarske filmy

Fčil znas dostau porat zamrzlo forum.
-Poznam film kde hlavny hrdina byvaly veteran vietnamskej vojny hra dialničneho policajta a jazdi na modrej Elektre.Videl som ho v minulom storoči a neni mi jasne ako sa k nam dostal pretože ponima o drogach,kriminalite,korupcii...
-ale pochopil som že hrdina z Tvojho filmu ma asi bilu pečenku
Poslední změna: 01. pro 2012 07:48 uživatelem Pepe.
01. pro 2012 07:43 #18

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Re: Motorkarske filmy

já su úplně mimo (to já bývám často :) )
01. pro 2012 12:16 #19

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Re: Motorkarske filmy

vůbec netuším,ale trochu sem pátral...nemůže to být BORN TO RIDE zrozen k jízdě?.....Grady Westfall (John Stamos) sa zrejme narodil na to, aby porušoval pravidlá. Jedno z mnohých porušení sa mu stane osudným a skončí vo väzení. Ako excelentný jazdec na motorke má však šancu dostať sa na slobodu aj inak, ako útekom. Medzičasom sa totiž plukovník Devers rozhodol premeniť jazdeckú jednotku americkej armády na motocyklovú. A Grady je ideálny kandidát na armádneho inštruktura. Zdá sa, že toto bude jediná cesta, ako sa dostať nma slobodu, ale ešte nie je všetkému koniec. Pred jazdcami stojí náročná supertajná operácia. V Španielsku generál Franco väzní amerického atómového vedca Tatea a jeho dcéru Claire. Úlohou jazdcov je ich vyslobodiť a priviesť domov...TO JSEM O TOM FILMU NAŠEL
01. pro 2012 12:32 #20

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.550 sekund