Přihlášení v zimě

  • Příspěvky: 720
  • Obdržená poděkování 29

Přihlášení v zimě vytvořil uživatel Dr.Pilulkin

Ahoj lidi, tak konečně mi dorazily doklady a moto je odhlášené na mne. Jenom teď řeším, že prakticky nemám možnost, jak ji dovézt na evidenčku a to znamená, že ji nepřihlásím. Paní na úřadu mi říkala, že povinnost je přihlásit do deseti dnů, ale že teď nikoho nepokutují, když to přešvihne - což by u mě ale bylo přešvihnutí minimálně o čtyři měsíce, než se udělá počasí na přejezd na STK.

Na Motorkářích radí, že stačí teď pojistit a přihlásit na jaře, že to nikdo neřeší. Tak by mě zajímal i váš názor či zkušenosti.

Díky
11. pro 2012 10:19 #1

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 548
  • Obdržená poděkování 4

Odpověděl Pepe pro téma Re: Přihlášení v zimě

Teraz neviem či maš neplatnu aj STK alebo chceš len prihlasit.Moto na vozik alebo najlepšie je oslovit prislušnika na DI,dohodnut sa ked nemaju strankove dni a zobrat ho do garaže,skontroluje VIN a maš po starostiach,všetko zaleži od ich ustretovosti.
11. pro 2012 15:28 #2

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 39
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl vilík pro téma Re: Přihlášení v zimě

Zdar, určitě se nic nestane, když počkáš do jara. Motorku pojisti a čekej. Nebo některý STK nabízej stk u tebe doma. Asi je to dražší, ale pokud spěcháš, tak není co řešit.
15. pro 2012 09:25 #3

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 39
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl vilík pro téma Re: Přihlášení v zimě

Znám borce, kteří měli auto v polopřevodu i několik měsíců a nic se nestalo. Ano musíš přihlásit do 10ti dnů, ale nejsou za to žádný postihy.
15. pro 2012 09:29 #4

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 2.026 sekund