Alpy 2013

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Re: Alpy 2013

konvajsr napsal:

Hodysi,ty jsi proste Borec.A koukam,ze honis km,v dobrem slova smyslu.Vidis, s tim Pacousem jak je ten
svet maly.Ja byl jen jednou na GG a potkal jsem tam
kamarada co bydli kousek ode me.Hlavne,ze jsi v poradku
s Katkou dojel,doufam,ze budou nejake fotecky bo Italie
hmmmm...tam jsem take...nebyl.



to spíš já smekám před všema spolujezkyněma protože sedět vzadu a navíc v dešti bych nedokázal ani omylem,obdivuju holky že se nebojí a navíc mě ukecala Katka abychom jeli nakonec takže zas takový borec nejsu :) všeci z naší smečky co jeli GG byli stateční a dost jsem toho vypozoroval o nich třeba SPYRO se dokáže domluvit po celém světě jednou větou a ještě čistou brněnštinou kdykoli mě někdo něco říkal německy otočil se ke mě a nahlas řekl ,,a seš v prdeli " a to se cení taková pomoc a rozesmál tím i rakušáky zkrátka je to multikulturní člověk navíc mě udržoval ve střehu když jsem při stání z kopce nezařadil jedničku nenápadně mi hodil motorku do náruče a když jsem ji chytl těsně nad zemí a říká co děláš :laugh: :laugh: :)dodnes mi tvrdí že jsem si ji zhodil sám :) třeba BOCO je nejtišší člověk na světě spí tak potichu že jsem se bál usnout abych ho nevzbudil akorát mu k Vánocům musíme koupit nové hodinky co se samy přeřídí na letní čas aby se mu budík o hoďku nezpozdil doporučuji nový nick BOCO HODINÁŘ :laugh: MALP je celebrita fotí se s ním každý na benzínce a v hospodě ač sedí v koutě je středem pozornosti a umí skvěle kamuflovat pád na motorce tak abych za to mohl jako já :laugh: :laugh: :laugh: a dodnes si všichni myslí že to tak bylo :laugh: Jindra a Klára si před spaním přehrávali scény z Titaniku ale jinak stejně jako BOCO spí jako myšky já ve svém věku moc nespím takže to mám vypozorovaný :laugh: DR.PILULKIN po nocích vystřihává samolepky a čeká až dorazí kontejner s tričkama po vodě jako Kolumbus a EDDIE umí výborně telefonovat z dovolené tak aby neděsil své bližní třeba větou ,,ahoj miláčku právě jsem měl honičku v zatáčce málem jsem spadl" je to prostě diplomat :laugh: jste supere smečka ptal jsem se PACOUŠE kam až vedou hodnosti v klubu že su platinový a co bude dál že tipujeme božský CBF :laugh: :laugh: :laugh: ale dozvěděl jsem se od jeho kámošů že božský je jen PACOUŠ :laugh: takže se snažím marně psát příspěvky abych postoupil dál no nevadí :laugh:
Poslední změna: 05. zář 2013 08:32 uživatelem Hodys.
05. zář 2013 08:23 #391

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72

Odpověděl Malp pro téma Re: Alpy 2013

Hodys napsal:

konvajsr napsal:

.



.MALP..........................a umí skvěle kamuflovat pád na motorce tak abych za to mohl jako já :laugh: :laugh: :laugh: a dodnes si všichni myslí že to tak bylo :laugh:...................................................:laugh:



HAHAHA -když jsem se před pár dny díval na film Pearl Harbor ,tak jsem přemýšlel,koho mě pořád připomínají Japonští Kamikadze střemhlav útočící na Americké lodi v Perlovém Zálivu až se mě vybavila -"stříbrná záškodnická střela jednoho nejmenovaného", který mě jednou sestřelil a jednou téměř . No nebýt mého obrovského postřehu a ústupného manévru tak potopil i mou "Arizonu" :woohoo: .Až na tyto promyšlené záškodnické akce je to vcelku hodný hoch :woohoo: :woohoo: :woohoo: .
05. zář 2013 20:29 #392

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 720
  • Obdržená poděkování 29

Odpověděl Dr.Pilulkin pro téma Re: Alpy 2013

Chlapi, nechte chudáčka Hodýska. Nejenom, že mu pršelo do ksichtu, ale doteď si v Rakousku všichni vykládají o dni, kdy zemí prolítla nafouklá žlutá bublina na stříbrným šípu :D
05. zář 2013 20:58 #393

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 543
  • Obdržená poděkování 33

Odpověděl Eddie75 pro téma Re: Alpy 2013

... která se na dálnici směrem na Linz pokoušela vzlétnout... :laugh:
Praha 4 - CBF 600S 2004
05. zář 2013 22:38 #394

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 450
  • Obdržená poděkování 9

Odpověděl konvajsr pro téma Re: Alpy 2013

Kdyz uz jsme u toho Kamikadze a u Pearl Harbor tak mame
mezi sebou jednoho takoveho-Keith.A vite co je to v
Japonsku Keith?Utocne hladinne torpedo-nazvane a stvorene prave pro Harbor- americke lode kotvici v
zalivu maji jiny-mensi ponor nez na otevrenem mori a
vsechny japonske torpeda te doby by pod tou lodi po
shozeni z letadel proplula tak na stavajici torpeda
se daly takova kridelka at klouzaji tesne pod hladinou
a nazvaly je...KEITH.A Keith je mezi nama-takze na nej
pozor!Je to Japoncik-Kamikadze.I kdyz Kamikadze se
obevily az pozdeji v dobe Harboru jeste nebyly.Trocha
historie-zrejme mimo tema..ehm.
06. zář 2013 10:37 #395

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 388
  • Obdržená poděkování 47

Odpověděl Kevvin pro téma Re: Alpy 2013

.... trochu historie neuškodí a nebo se jmenuje uplně podle něčeho jiného B)
CBF 600 S 2008
06. zář 2013 14:36 #396

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 720
  • Obdržená poděkování 29

Odpověděl Dr.Pilulkin pro téma Re: Alpy 2013

I já už jsem nalepil. A jelikož mi zbyly dvě, tak je mám na obou kapotách, heč.

Obrázek je pro hosty skrytý.
Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro její zobrazení.

Poslední změna: 08. zář 2013 20:21 uživatelem Dr.Pilulkin.
08. zář 2013 20:19 #397

Tato zpráva obsahuje přiložené soubory.
Prosím, přihlašte se nebo se zaregistruje, pro jejich zobrazení.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Re: Alpy 2013

Dr.Pilulkin napsal:

I já už jsem nalepil. A jelikož mi zbyly dvě, tak je mám na obou kapotách, heč.


to je paráda na té Tvé to vypadá fakt ještě víc sexy nádhera
08. zář 2013 20:53 #398

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Re: Alpy 2013

Eddie75 napsal:

... která se na dálnici směrem na Linz pokoušela vzlétnout... :laugh:


V Rakousku teď frčí pohádka o tlustém žlutém kuřátku nebo kačátku? das kleine junge ente Hodys ...bohužel kalhoty od nepromoku nevydržely dovču a tak už mám modré ale vzpomínky zůstanou :laugh: :laugh: :laugh:
Poslední změna: 08. zář 2013 20:59 uživatelem Hodys.
08. zář 2013 20:56 #399

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Re: Alpy 2013

Malp napsal:

Hodys napsal:

konvajsr napsal:

.



.MALP..........................a umí skvěle kamuflovat pád na motorce tak abych za to mohl jako já :laugh: :laugh: :laugh: a dodnes si všichni myslí že to tak bylo :laugh:...................................................:laugh:



HAHAHA -když jsem se před pár dny díval na film Pearl Harbor ,tak jsem přemýšlel,koho mě pořád připomínají Japonští Kamikadze střemhlav útočící na Americké lodi v Perlovém Zálivu až se mě vybavila -"stříbrná záškodnická střela jednoho nejmenovaného", který mě jednou sestřelil a jednou téměř . No nebýt mého obrovského postřehu a ústupného manévru tak potopil i mou "Arizonu" :woohoo: .Až na tyto promyšlené záškodnické akce je to vcelku hodný hoch :woohoo: :woohoo: :woohoo: .


prý záškodník :laugh: :laugh: :laugh: můj blatník držel Tvoji motorku do poslední chvíle a zachránil Ti kufr :) přiznávám to brždění z Glockneru bylo naknop ale jinak jsem byl hodný a jsem asi jediný před kým ses dobrovolně a zdůrazňuji sám od sebe sklonil k zemi i s motorkou :) vím že si mě vážíš a toto gesto kvituji ale lidi doma to raděj nezkoušejte :laugh: :laugh: :laugh: jen Tvůj kufr se chtěl asi podělit o tu radost a vzít mě sebou naštěstí mám statečný blatník a neujely mi cvičky kak jsem to ustál :laugh: :laugh: :laugh: ....................kluci pojeďme už na ten sraz je s Váma sranda a mám Vás rád všecky
08. zář 2013 21:10 #400

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 2.033 sekund