CENY KLUBOVÝCH TRIK

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Re: CENY KLUBOVÝCH TRIK

Malp napsal:

Dr.Pilulkin napsal:

Přátelé, zjišťuji, .....

Hrozně nerad bych někoho zklamal,................

Doufám, že to pochopíte a spokojíte se i s touto nabídkou.

D.


Zdarec, vůbec se neomlouvej a nekřečuj.Je jasný ,že děláš co můžeš a i tak ti velký dík,že jsi se jako jediný z nás toho iniciativně chopil a táhneš to ke zdárnému cíli.
:)


pod to se můžu podepsat je málo lidí co dokážou přejít od slov k činům...vážíme si Tě za to
22. bře 2013 23:07 #21

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 720
  • Obdržená poděkování 29

Odpověděl Dr.Pilulkin pro téma Re: CENY KLUBOVÝCH TRIK

Chlapi, nechte toho, ještě se budu červenat ;) Zatím mi poměrně dost lidí nepotvrdilo svou objednávku. Všechny, kdo mi nepotvrdili ještě příští týden obešlu mailem, ale pokud se neozvou, v zájmu většiny nebudu čekat a holt budou mít v prvním kole smůlu.

Už jsem odpovídal i na dotaz, jestli je možné trika potom přiobjednat. Ano, je to možné. Jen pak bude asi cena za trika (ne za výšivky) malinko vyšší (max 10-15 %), když jich nebudeme brát tolik.

Takže doufám, že do konce měsíce to uzavřu, pak všechny obešlu cenami a můžem to rozjet :)
Poslední změna: 22. bře 2013 23:15 uživatelem Dr.Pilulkin.
22. bře 2013 23:15 #22

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 306
  • Obdržená poděkování 2

Odpověděl Bruty pro téma Re: CENY KLUBOVÝCH TRIK

Ja tiež potvrdzujem svoju objednávku a risknem radšej to väčšie pánske polotriko S ako možné malé dámske... hmmm :(
Dr.Pilulkin ja si už vlastne nepamätám, čo som si objednala (obrázok alebo bez) a tak mi prosím ťa potom napíš cenu trička emailom
A tiež ti posielam veľké dík za ochotu pri tvorbe našeho prvého spoločného klubového otričkovania :laugh:
23. bře 2013 18:40 #23

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 720
  • Obdržená poděkování 29

Odpověděl Dr.Pilulkin pro téma Re: CENY KLUBOVÝCH TRIK

Bruty: mám tady od tebe poptávku na jednu polokapotu, takže si píšu pánské S :)
23. bře 2013 23:08 #24

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 388
  • Obdržená poděkování 47

Odpověděl Kevvin pro téma Re: CENY KLUBOVÝCH TRIK

doctore :) -- můžš mi sdělit velikost co jsem objednával?? Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. díky
CBF 600 S 2008
24. bře 2013 00:05 #25

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 306
  • Obdržená poděkování 2

Odpověděl Bruty pro téma Re: CENY KLUBOVÝCH TRIK

Dr.Pilulkin napsal:

Bruty: mám tady od tebe poptávku na jednu polokapotu, takže si píšu pánské S :)


Už to nechcem moc zamotávať, v ponuke si písal, že máš 6 záujemcov o obrázok naháča, tak teraz neviem či ideš dávať robiť viacej verzií motorky... Mne je to vlastne jedno aká bude, hlavne nech nás je čo najviac, aby to vyšlo lacnejšie a ten naháč môže byť... veď mám naháča :laugh:
Ja som to na začiatku pochopila tak, že sa bude robiť polokapota, aby sa našiel zlatý stred... :)
24. bře 2013 09:16 #26

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 720
  • Obdržená poděkování 29

Odpověděl Dr.Pilulkin pro téma Re: CENY KLUBOVÝCH TRIK

Kevvin napsal:

doctore :) -- můžš mi sdělit velikost co jsem objednával?? Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. díky


Z tohohle mailu tam nemám nic, ale mám mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a z něj eviduju 1x polotriko, 1x normální triko, vel. L, motiv polokapota. Je to ta tvoje?
24. bře 2013 11:57 #27

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 720
  • Obdržená poděkování 29

Odpověděl Dr.Pilulkin pro téma Re: CENY KLUBOVÝCH TRIK

Bruty napsal:

Už to nechcem moc zamotávať, v ponuke si písal, že máš 6 záujemcov o obrázok naháča, tak teraz neviem či ideš dávať robiť viacej verzií motorky... Mne je to vlastne jedno aká bude, hlavne nech nás je čo najviac, aby to vyšlo lacnejšie a ten naháč môže byť... veď mám naháča :laugh:
Ja som to na začiatku pochopila tak, že sa bude robiť polokapota, aby sa našiel zlatý stred... :)


S naháčem počítám, jen ho budu muset ještě navrhnout :) Takže ti to mám změnit na naháče?
24. bře 2013 12:00 #28

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Re: CENY KLUBOVÝCH TRIK

Ahoj mám ještě prosbu chtěl bych přiobjednat ještě ke své objednávce dámské triko velikost M můj mail je Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. mockráte děkuju :) aspon se nám to rozroste :)
24. bře 2013 16:51 #29

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 720
  • Obdržená poděkování 29

Odpověděl Dr.Pilulkin pro téma Re: CENY KLUBOVÝCH TRIK

Hodys napsal:

Ahoj mám ještě prosbu chtěl bych přiobjednat ještě ke své objednávce dámské triko velikost M můj mail je Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. mockráte děkuju :) aspon se nám to rozroste :)


Ahoj.

Takže celkem 1x polotriko a 1x normální triko vel. L, bez motorky a 1x normální triko dámské vel. M bez motorky?

D.
24. bře 2013 22:08 #30

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.702 sekund