Honda CBF 125 & KEEWAY speed 125

  • Příspěvky: 3
  • Obdržená poděkování 0
Konečne je dokončene a ak mate zaujem možete si pozriet jazdenie na maloražkach.

prijemne sledovanie

02. srp 2013 12:01 #1

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 669
  • Obdržená poděkování 11
Kluci je to pěkný. Ono to ježdění vůbec není o objemu B)
Odesláno z vlastní Nokie 3110 prostřednictvím mojí pravé ruky ;) Seru na Tapatalk :)
05. srp 2013 00:11 #2

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 548
  • Obdržená poděkování 4
tirak.cz napsal:

Kluci je to pěkný. Ono to ježdění vůbec není o objemu B)


Presne tak,osobne mám rád malorážky,jazda na nich má svoje čaro,na staršej YBR som pokoril Moskvu,bol to zážitok a kludne by som sa dal nahovoriť aj k Gibraltaru.Je tu velmi málo prispievatelov od osminiek,hore hlavu chalani...
09. srp 2013 08:28 #3

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 56
  • Obdržená poděkování 3
Moc dobré ! Snad také neco takového sestříhám . Zatím mi to moc nejde . Na KEWAY MATRIX 50 , po 100km sem ho zadřel a udělal z něj 70ku mám v sezoně 2007 najeto 7500km . Parádní vzpomínky .
09. srp 2013 18:32 #4

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98
nedávno jsem převážel ze servisu známým CBR125R a moc se mi to líbilo lehoučký fajn stroj,dodržuješ předpisy jede to kilo víc ne možná 110 a neriskuješ tolik jako na silněkší motorce zvládáš ji a zatáčky pěkně lehce parádní nostagie svezení v pohodě a vzpomínka na dřívější časy.. míval jsem touarega 125 2t a vzpomínám rád na tyhle začátky ono vše má svůj čas a je super si užít každý obsah a pomalu jít vzhůru ...největší mašina co jsem měl bylo 750 a i když jsem díky svému povolání jel na hodně silných strojích vůbec mi nevadí že mám 600 ccm mašinu a říkám si jednou třeba bude větší stroj ale nespěchá to však mi teprve bude 40 let :) je čas :) a nikdy nepohrdnu svezení na malém stroji ,naopak vždy se rád svezu ......taky jsem se teď svezl na SHINERAI 125 je to čína ale vypadá jako zmenšená legendární yamaha XT500 z 80 let a je to megahračka na blbnutí :) kluci užijte si co nejdéle a nejlíp tyhle mašinky jsou to nejlepší zážitky z mládí a nespěchejte zbytečně do vyšších tříd,tyhle motorky Vás naučí základní návyky což někteří rychlokvašení jezdci zdaleka nemají a nezažijí ani na supersprtu zdaleka tolik zábavy co vy když má motorka nad nimi absolutně navrh...vím o čem píšu mám za sebou 2 krizovky tento měsíc jednou jsem měl hodně namále a z toho jeden menší pád ,pořád se učíme a na motorce to platí dvojnásob...tímto děkuji Luhamotovi myslím že too co se mi stalo týden před pádem na písku v zatáčce dopadlo dobře i díky jeho motoškole ...takže hodně zdaru na 125 ccm
Poslední změna: 15. srp 2013 00:18 uživatelem Hodys.
15. srp 2013 00:04 #5

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.732 sekund